avayneshat.ir آوای‌ نشاط

احتمال خاموشی پایتخت قوت گرفت
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت:براین اساس برای تابستان امسال در بدترین حالت رقمی در حدود ۶ هزار مگاوات و در بهترین حالت در حدود پنج هزار مگاوات کمبود برق خواهیم داشت.
احضار نازنین زاغری به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب
نازنین زاغری روز گذشته در شعبه پانزده دادگاه عمومی و انقلاب تهران حضور پیدا کرد و در جلسه‌ای که نماینده دادستان تهران هم حضور داشته است اظهار کرد به وکیل نیاز دارد.
نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۷ اعلام شد
فهرست اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت همراه با برنامه زمانی مراجعه و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مرحله دوم آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ منتشر شد.
بازدید دانشجویان از موزه‌ها  رایگان است
موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی در هفته میراث‌فرهنگی از تاریخ 28 اردیبهشت تا 3 خرداد 97 برای دانش‌آموزان و دانشجویان با ارائه کارت شناسایی به‌صورت رایگان است.
بازداشتگاه کهریزک تعطیل شده‌است
مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: امروز (دوشنبه) ۱۵ قاضی از زندان‌های استان تهران بازدید و مشکلات قضایی زندانیان را رسیدگی کردند.
شهادت یک آتش‌نشان در مشهد
رئیس آتش‌نشانی شهرک صنعتی طوس از شهادت یک آتش‌نشان در مشهد خبر داد.
احتمال قطع شدن آب و برق زندان‌های کشور
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور می‌گوید زندان‌ها حدود ۳۰ میلیارد تومان به نهادهای دولتی مثل ادارات آب، برق و گاز بدهی دارند.
بهای سکه صعودی شد
بهای سکه امامی در بازار امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت به بیش از ۲میلیون تومان رسید.
آمار تکان دهنده از نوجوانان سیگاری در کشور
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: ۳.۴ درصد نوجوانان ۱۳ تا ۱۵ ساله در کشور، مصرف کننده مواد دخانی هستند که سهم پسران ۴.۸ و دختران ۲.۱ درصد است.
انهدام باند خرید و فروش نوزادان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با تشریح جدیدترین جزئیات انهدام باند خرید و فروش نوزادان در مشهد گفت: اعضای این باند دو نوزاد دختر 15 روزه را به دو خانواده یزدی و اصفهانی فروختند.
خرید و فروش
طرح ترافیک بعد از ده ها سال تغییر کرد و براساس مصوبه شورای عالی ترافیک و شورای شهر قیمت تردد در آن برپایه زمان و میزان آلایندگی خودروها، تعیین می شود.
پتروشیمی بندرامام دچار حریق شد
صبح امروز بخشی از پتروشیمی بندرامام واقع در منطقه ویژه بندرماهشهر دچار حریق شد.
تحویل پیکر 21 جانباخته سانحه هوایی یاسوج
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 21 پیکر از جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج به خانواده هایشان تحویل شده است.
مصائب شیرین یک طلبه حامی‌حیوانات
صفحه اینستاگرامش، پر است از آدم‌های نیازمند،‌یکی کلیه لازم‌ است و دیگری پول دوا و درمانش را ندارد. دختر بچه‌ای از درد دیالیز می‌گوید و پیرزن کرمانی از زیرزمینی پر از موش که محل زندگی‌اش است.
عکس/ طلوع زیبای خورشید در کربلا
تصویری از طلوع زیبای خورشید در بین الحرمین را مشاهده می‌کنید.