avayneshat.ir آوای‌ نشاط

ریال ایران در مقابل دلار آمریکا؛ آخرین راه گذران زندگی برای عراقی‌ها
معامله پول‌های دشمنان بسیاری را جذب کرده است؛
عراقی‌ها که از بحران‌ها اقتصادی و محدودیت‌های مضاعف ناشی از شیوع کرونا رنج می‌برند، برای گذراندن زندگی خود به خرید و فروش ریال ایران و دلار آمریکا روی آورده اند.
ادعای بازداشت قاضی فراری در رومانی
بر اساس انتشار يك فايل تصويری در توئيتر گفته مي شود غلامرضا منصوری متهم رديف نهم پرونده اكبر طبری در بخارست پايتخت رومانی توسط پليس اينترپل بازداشت شده است.
ترامپ گروه
رئیس جمهوری آمریکا گروهی متشکل از "گروه‌های چپگرای افراطی و ضدفاشیست" به نام آنتی‌فا را به دست داشتن در اعتراض‌های خشونت‌آمیز در شهرهای آمریکا متهم کرده و آن را "سازمان تروریستی" خوانده است.
فضای مجازی بی در و پیکر شده است/دروغی به‌نام نبود پول در فضای مجازی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی از وضعیت فضای مجازی انتقاد کرد و خواستار برخورد متولیان شد.
برگزاری کنکور دهه سوم تیر/ افزایش سهم معلمان در آزمون پایان سال
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کنکور در دهه سوم تیر برگزار خواهد شد، گفت: سهم ارزیابی معلمان را در آزمون‌ها افزایش دادیم.
بسیاری از دامداران و مرغداران آمریکا، به دلیل آنکه نتوانستند دام‌های پروار شده خود را عرضه کنند، جایی برای ورود دام کوچک برای پروار ندارند و به همین خاطر به کُشتن آنها، روی آوردند.
تکمیل ۹۰ درصد آموزش دانش‌آموزان عشایر/ خیرین برای تجهیز آموزش مجازی پای کار بیایند
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی برای آموزش عشایر ۹۰ درصد آموزش‌ها در اسفند به اتمام می‌رسد.
در این گزارش مجموعه ایی از تصاویر دیدنی از سراسر دنیا را مشاهده میکنید .
مسئولین شرکت سامسونگ کره ابتلای برخی کارکنانشان به سرطان را تایید کردند.
شاهزاده ترکی الفیصل گفت: صرف‌نظر از اینکه سران کشورها در نشست گروه ۲۰ در آرژانتین از محمد بن سلمان استقبال گرمی داشته یا نداشته باشند، ولیعهد کسی است که مجبورند با او تعامل داشته باشند.
مدیرعامل بانک خون بند ناف پژوهشگاه بین‌المللی رویان گفت: بیش از 100 هزار نمونه در بانک بند ناف رویان ذخیره کرده‌ایم که بزرگ‌ترین ظرفیت سلولی در خاورمیانه است.
عکس/فروش اینترنتی میراث تاریخی ایران در آمریکا
فروش آزادانه برخی از اشیاء تاریخی ایران در وب سایت eBay جای شگفتی دارد .
چرا کالاهای احتکاری عرضه نمیشود ؟ / رئیس دادگستری تهران: اگر حکم عرضه صادر شود، منتظر هیچ دستگاهی نخواهیم ماند
رئیس کل دادگستری استان تهران ادعایی مبنی بر اینکه عرضه کالاهای احتکاری نیاز به اجازه جلسه سران قوا دارد را رد کرد و گفت: قوه قضائیه در اجرای احکام منتظر هیچ‌کس نمی‌ماند. غلامحسین اسماعیلی در در خصوص اینکه پس از صدور حکم عرضه اعلام قیمت کالاها از سوی سازمان حمایت طول می‌کشد و اجرای حکم را به تعویق می‌اندازد، تأکید کرد: ما برای اجرای حکم منتظر هیچ کس نمی‌مانیم.