avayneshat.ir آوای‌ نشاط

مجموعه ای از تصاویر دیدنی از سراسر دنیا
در این گزارش مجموعه ایی از تصاویر دیدنی از سراسر دنیا را مشاهده میکنید .
فیلم/ ابتلای کارکنان
مسئولین شرکت سامسونگ کره ابتلای برخی کارکنانشان به سرطان را تایید کردند.
ترکی الفیصل: ولیعهد ماندنی است
شاهزاده ترکی الفیصل گفت: صرف‌نظر از اینکه سران کشورها در نشست گروه ۲۰ در آرژانتین از محمد بن سلمان استقبال گرمی داشته یا نداشته باشند، ولیعهد کسی است که مجبورند با او تعامل داشته باشند.
ذخیره‌سازی ۱۰۰ هزار نمونه در بانک خون بند ناف رویان
مدیرعامل بانک خون بند ناف پژوهشگاه بین‌المللی رویان گفت: بیش از 100 هزار نمونه در بانک بند ناف رویان ذخیره کرده‌ایم که بزرگ‌ترین ظرفیت سلولی در خاورمیانه است.
عکس/فروش اینترنتی میراث تاریخی ایران در آمریکا
فروش آزادانه برخی از اشیاء تاریخی ایران در وب سایت eBay جای شگفتی دارد .
چرا کالاهای احتکاری عرضه نمیشود ؟ / رئیس دادگستری تهران: اگر حکم عرضه صادر شود، منتظر هیچ دستگاهی نخواهیم ماند
رئیس کل دادگستری استان تهران ادعایی مبنی بر اینکه عرضه کالاهای احتکاری نیاز به اجازه جلسه سران قوا دارد را رد کرد و گفت: قوه قضائیه در اجرای احکام منتظر هیچ‌کس نمی‌ماند. غلامحسین اسماعیلی در در خصوص اینکه پس از صدور حکم عرضه اعلام قیمت کالاها از سوی سازمان حمایت طول می‌کشد و اجرای حکم را به تعویق می‌اندازد، تأکید کرد: ما برای اجرای حکم منتظر هیچ کس نمی‌مانیم.
عکس/پیاده‌روی زائران؛ از مشهد تا کربلا
کاروان پیاده روی انصارالحسین (ع) که از نیمه مردادماه با پای پیاده از مشهد مقدس حرکت کرده بودند دیروز پنج شنبه در میان استقبال مردم وارد اهواز شدند. مقصد نهایی این کاروان کربلای معلا است.
کدام شرکت‌های چینی و هندی ایران را ترک کردند؟
پس از خروج آمریکا از توافق هسته‎ای، ۷۱ شرکت‌ خارجی اعلام کرده‌اند ایران را ترک می‌کنند، ۱۹ شرکت به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند و ۱۴۲ شرکت دیگر یا تصمیمی در این مورد نگرفته‌اند یا هنوز تصمیم خود را اعلام نکرده‌اند. در این مطلب به معرفی شرکت‌های هندی و چینی که ایران را ترک‌ کرده‌اند، پرداخته‌ایم.
قیمت مسکن و اجاره بها همچنان رشد دارد
گزارش بانک مرکزی نشان می دهد که قیمت مسکن در تهران در شهریور ماه بر خلاف افت معاملات همچنان نسبت به مدت مشابه سال قبل و ماه مرداد به ترتیب ۷۴،۱ درصد و ۹،۴ درصد افزایش دارد.
سکه به پنج میلیون و ۳۵۱ هزارتومان رسید
سکه گرمی ۷۰۲ هزار تومان
امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم پنج میلیون و ۳۵۱ هزار تومان و سکه طرح جدید پنج میلیون و ۲۶۰ هزارتومان به فروش رسید.
نان سنگک به طور غیر رسمی گران شد
قیمت نان سنگک به صورت غیر رسمی از ۸۰۰ به ۱۰۰۰ تومان افزایش یافت.
رییس‌جمهور با سرباز هخامنشی به تهران برگشت
هم‌زمان با بازگشت رییس‌جمهور از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، سرباز هخامنشی که بیش از ۷۰ سال پیش به صورت غیرقانونی از ایران خارج شده بود، همراه با او به کشور برگردانده شد.
سهم مردم ایران از روز جهانی جهانگردی
جهان امروز را جشن گرفته است؛ ۲۷ سپتامبر روز «جهانی جهانگردی». روزی که گردشگران تخفیف‌های خوبی از هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز تفریحی و حتی سامانه‌های حمل و نقل می‌گیرند و می‌توانند موزه‌ها را رایگان ببینند. سهم مردم ایران هم از این روز، تنها بازدید رایگان از "برخی" موزه‌های کشور است.
اعتصاب کامیون‌داران، قیمت مرغ را تا ۱۰ هزار تومان بالا برد
مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان تهران گفت: بیشترین مشکل تامین مرغ در بازار تهران مربوط به مشکلاتی است که برای کامیون‌داران پیش آمده است به همین دلیل در این روز‌ها مرغ کمتری در بازار عرضه شده و قیمت آن را افزایش داده است.