avayneshat.ir آوای‌ نشاط

ارزش بازار سرمایه نسبت به سال ۸۸، ۱۰۰ برابر شده است
رییس سازمان بورس:
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش ۱۰۰ برابری ارزش بازار سرمایه نسبت به سال ۱۳۸۸ خبر داد.
تحویل ۱۰ فروند بالگرد اورهال شده در وزارت دفاع به نیروهای مسلح
مراسم تحویل دهی ۱۰ فروند بالگرد نوسازی و بازآماد شده در مجموعه شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران ( پنها) با حضور جانشین وزیردفاع، مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برگزار شد.
جمعی از دانش‌یاران نهضت سواد آموزی مقابل مجلس تجمع کردند
جمعی از آموزش دهندگان و دانش‌یاران نهضت سواد آموزی صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
متن طرح سوال از وزیر امور اقتصادی و دارایی
در طرح سؤال از وزیر اقتصاد آمده است که علت عدم رسیدگی به مجوز کارگزاری بورس در هیأت مقررات زدایی و رفع انحصار از این مجوز چیست؟
تلاش برای حذف تردد غیرمجاز در مرز افغانستان
نشست مقامات ایران و افغانستان
معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه، گفت: نشست میان مقامات ایران و افغانستان به منظور جلوگیری از تردد غیر مجاز در مرز‌ها برگزار خواهد شد.
آمادگی برای تحویل دادن جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی
معاون حقوقی وزیر خارجه
معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه گفت: ایران آمادگی دارد جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را برای خوانش تحویل دهد تا این پرونده با مشارکت سایر کشور‌ها به پایان برسد.
دفاع از ولایت فقیه، جزء دین من است
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: عمل به دستورات ولی فقیه و حمایت از او قطعاً به سعادت نزدیکتر است، لذا نباید شاخص را فراموش کرد؛ شاخص ولی فقیه است.
یک نماینده مدعی شد ؛ اسناد تازه درباره تاجگردون
روح‌الله نجابت نماینده شیراز و زرقان اظهار داشت در خصوص تاجگردون به اسناد تازه‌ای دست یافته است.
طبیعتِ حکومت آمریکا
علیرغم تصویب کنوانسیون حقوق بشر در سازمان ملل و تصویب این همه معاهده و الزام همه دنیا به عملی کردن این معاهدات و میثاق نامه ها، کشورهای استکباری خود به نقض آشکار آن پرداخته و چندان به آن پایبند نبوده اند.
ظریف خبر تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی را تایید کرد/ همه زندانیان ایرانی در آمریکا باید به خانه بازگردند
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری ضمن ابراز خرسندی از آزادی دو شهروند ایرانی زندانی در آمریکا تأکید کرد که این اتفاق خوب باید برای همه زندانیان ایرانی در آمریکا رخ دهد.
مردم باید زندگی خود را با کرونا سازگار کنند
رئیس جمهور:
کمیته‌های تخصصی ستاد مقابله با کرونا روز پنجشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و چند موضوع در زمینه بازگشایی فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی برای تصمیم‌گیری در جلسه ستاد ملی مطرح شد.
شفافیت یعنی اطمینان مردم از یکی بودن حرف و عمل نمایندگان
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم صداقت نمایندگان در برابر مردم گفت: نمایندگان باید باصداقت با موضوعات برخورد کنند تا برای مردم این اطمینان حاصل شود که حرف و عمل نمایندگان آن‌ها در مجلس یکی است.
طرح تقسیم استان سیستان و بلوچستان نیاز به مداقه بیشتری دارد
طرح تقسیمات کشوری با هدف تمرکززدایی در تصمیم‌گیری و مساوات در بهره‌مندی ساکنان از امکانات دولتی، ضرورتی غیر قابل اجتناب برای اداره بهتر سیاسی کشور می باشد. لیکن لازم است هدف گذاری منطقی به دور از گرایش‌های سیاسی، مذهبی و قومی و بهره‌مندی از خرد جمعی با رویکرد ایجاد امکان دسترسی ساکنان استان سیستان و بلوچستان از تمام قابلیت‌های موجود فراهم شود.
نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل امنیتی کشور
نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل امنیتی کشور سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.
تنها راه مهار کرونا رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی است
دکتر روحانی:
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر اجرای دقیق پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا از سوی همه مسئولان کشوری و استانی، اظهار داشت: مسئولان ستادهای کشوری و استانی مقابله با کرونا باید با همکاری رسانه‌ها و صدا و سیما، مردم را نسبت به این موضوع آگاه کنند که باید کماکان از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند و صرفا برای انجام امور ضروری اقدام به سفر کنند.