avayneshat.ir آوای‌ نشاط

پایداری فعال شد، موتلفه کنار نمی‌کشد
در روزهایی که بود و نبود اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ با اماواگرهای زیادی روبروست، اصولگرایان با خیالی راحت استارت حضور جدی در انتخابات را زده اند و بعید به نظر نمی رسد که با چند کاندیدای وارد گود رقابت شوند.
اعمال جریمه شدید برای مخفی کنندگان کرونا
رئیس‌جمهور گفت: جریمه شدید برای کسی که فهمیده بیمار است و دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کند وضع می‌شود.
۴ کاندیدای زن احتمالی انتخابات ۱۴۰۰
سلحشوری: زنان عطای رئیس‌جمهوری را به لقای آن بخشیده‌اند/شجاعی:زن ضعیف را به مرد قوی ترجیح نمی‌دهیم
در حالی به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نزدیک می شویم که قریب به چهل سال است که سرنوشت ریاست جمهوری زنان در ایران در هاله ابهام فرو رفته است.
اصلاح طلبان مراعات رفقای دولتی را بکنند
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: از اصلاح طلبان وزیر و استاندار در دولت وجود دارد و اگر آنها منتقد هستند، به رفقای خودشان هم انتقاد باید بکنند. ولی حداقل مراعات حال رفقای خود را بکنند.
قبل از دولت ما جنگ نبود
رئیس‌جمهور با بیان اینکه عده‌ای می‌گویند اشکال دولت این است که نگاهش به بیرون است، گفت: پاسخ این حرف در پنجشنبه‌ها است که ما هر هفته افتتاح داریم. این حرف غلط که نگاه دولت به بیرون است را دیگر تکرار نکنید.
یکجانشینی رئیس جمهور ادامه دارد
علی رغم تحرکات رئیسی و قالیباف؛
این رفتار انتقادبرانگیز روحانی به عنوان رئیس قوه مجریه در حالی است که رئیسی و قالیباف به عنوان دو رئیس قوه دیگر هم تحرکات قابل توجهی دارند.
«رزم حسینی» وزیر شد
جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفت و نمایندگان با اکثریت آراء به علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صمت رأی اعتماد دادند.
ربیعی: رعایت پروتکل بهداشتی در کشور به 85/61 درصد کاهش یافته
سخنگوی دولت اعلام کرد که رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح کشور به 85/61 درصد کاهش یافته است
ضعف دولت در ساماندهی توزیع کالا
قالیباف در جلسه علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه توزیع کالا در کشور ما دچار مشکل است و دولت نتوانست این مجموعه را ساماندهی کند و به همین دلیل ارز دولتی به جیب دلالان رفت.
برگزاری جلسات دادگاه جرایم سیاسی در آبان
سخنگوی دستگاه قضا گفت: پرونده رئیس سابق هلال احمر در دادگاه رسیدگی شده است. دادگاه بدوی حکم خود را صادر کرده و پرونده در فرایند تجدیدنظر خواهی است.
مجلس به وزیر پیشنهادی وزارت صمت رای اعتماد داد رایی که بدون حاشیه نبود.
روحانی در ستاد اقتصادی دولت:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچ کالایی نباید در گمرک‌های کشور معطل بماند، گفت: دستگاه‌های اقتصادی کشور با هماهنگی های لازم باید نسبت به تسریع در ترخیص کالا اقدام کنند.
احتمال تغییر شهردار تهران
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تحقق برنامه‌های اولویت‌محور مطالبه جدی شورای‌شهری‌ها از حناچی است، گفت: چنانچه برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق بودجه و عملیاتی شدن پروژه‌ها انجام نگیرد، تغییر شهردار پایتخت محتمل است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی درباره دیدارش با فؤاد حسین نوشت: در ملاقات امروز با وزیر خارجه عراق تاکید شد که حفظ ثبات و امنیت پایدار در این کشور و حمایت از خواست و اراده مرجعیت، سیاست دائمی و غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی ایران است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز در بازار تهران بالا رفت.