avayneshat.ir آوای‌ نشاط

سلاح هسته‌ای در دکترین ایران مطلقا جایی ندارد
رئیسی در دیدار با «فهد بن محمود آل سعید»:
رئیس‌جمهور تأکید کرد: در دکترین ایران، سلاح هسته‌ای مطلقا جایی ندارد اما ما از دانش صلح‌آمیز هسته‌ای برای مصارف کشاورزی، پزشکی و صنایع پتروشیمی بهره می‌بریم.
داوطلبان انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس مشخص شدند
میرتاج‌الدینی به مهر خبر داد؛
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی، اسامی داوطلبان انتخابات هیئت رئیسه مجلس را که در این فراکسیون ثبت نام کردند، اعلام کرد.
سلطان هیثم بن طارق شخصا برای استقبال از آقای رئیسی به فرودگاه آمد.
تشییع پیکر شهید صیاد خدایی در تهران
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای جزئیات آیین‌های تشییع و خاکسپاری سرهنگ پاسدار شهید صیاد خدایی را اعلام کرد.
اژه‌ای: مسئولین و غیرمسئولین درباره گرانی کلی گویی نکنند
رئیس قوه قضائیه با اشاره به طرح اقتصادی دولت درخصوص نحوه توزیع یارانه و ارز ترجیحی، به کلیه مسئولان قضایی از جمله دادستان کل و دادستان‌های سراسر کشور بار دیگر دستور داد که دولت را در اجرای این قانون و تکمیل این طرح مساعدت کنند.
تصویری از خوشحالی محمد خاتمی در حوزه رای‌گیری انتخابات دوم خرداد ۱۳۷۶ را ببینید.
در بازار آزاد؛
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.
رئیس مجلس با اشاره به روند خصوصی‌سازی در ۱۵ سال گذشته گفت:‌ چند ده میلیارد دلار از سرمایه‌های کشور خارج شده است. آوردن سرمایه از خارج به داخل پیشکش، اول سرمایه داخل بیرون نرود. باید بتوانیم سرمایه‌هایمان را حفظ کنیم.
رئیس‌جمهور وارد فرودگاه مسقط شد
به منظور تداوم دیپلماسی همسایگی؛
رئیس جمهور در پاسخ به دعوت رسمی «هیثم بن طارق» سلطان عمان وارد فرودگاه مسقط شد.
رئیس جمهور تهران را به مقصد عمان ترک کرد
در راس هیئت عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی؛
رئیس جمهور گفت: این سفر در راستای توسعه سیاست همسایگی میان ما و کشورهای همسایه بسیار اهمیت دارد و روابط دوجانبه و توسعه آن در این مذاکرات مورد بحث است و روابط منطقه‌ای مورد گفتگو خواهد بود.
روایت‌ متناقض رسانه‌های صهیونیستی از هویت شهیدخدایی
رسانه‌های صهیونیستی در پوشش خبر ترور ناجوانمردانه شهید «صیاد خدایی» روایت‌های سراسر متناقض و مضحکی را از این ترور منتشر کردند.
سفر رئیسی به عمان؛ توسعه روابط دیپلماتیک و اقتصادی
سفر رئیس جمهور ایران به مسقط به عنوان پنجمین سفر خارجی رئیس‌جمهور در ۹‌ماه فعالیت دولت سیزدهم گامی در راستای ایجاد زمینه‌های گسترش روابط اقتصادی و تجاری ایران و عمان و همچنین رایزنی های منطقه ای است.
مجلس از گزارش علت مرگ توله‌ یوزها قانع نشد
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس تشریح کرد
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل ۹۰ که با موضوع بررسی علت مرگ توله یوزپلنگ‌های «ایران» برگزار شد، گفت: پاسخ‌های مطرح شده از سوی محیط زیست قانع کننده نبود.
رقابت حساس برای ریاست بهارستان، داغ شد
سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: امروز نادران به صورت رسمی و طی نامه‌ای برای انتخابات ریاست مجلس اعلام کاندیداتوری کرد.
کمیته صیانت از حقوق مردم تشکیل می‌شود
غریب آبادی خبر داد؛
غریب آبادی با اشاره به اینکه ستاد حقوق بشر تصمیم دارد، ورود جدی تر و بیشتری به موارد حقوق بشری داخل کشور داشته باشد، گفت: کمیته صیانت از حقوق مردم در ستاد حقوق بشر تشکیل می شود.