avayneshat.ir آوای‌ نشاط

نماهنگ/ بلای دوری از قرآن در کلام رهبرانقلاب
رهبرانقلاب: نکبت بعضی از جوامع اسلامی به خاطر دوری از قرآن است. وضع فلسطین را ببینید، شهدای فراوان، چند هزار مجروح به دست یک رژیمِ غاصبِ خبیثِ جعلیِ دروغین، و مسلمانها دارند همین طور نگاه می کنند.
تکذیب اظهارات منتسب به شمخانی در خصوص FATF
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با صدور اطلاعیه ای اظهارات منتسب به دریابان شمخانی در جلسه غیر علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.
محدودیت دوتابعیتی‌ها شامل مقامات می‌شود
جمعی از نمایندگان مجلس که برخی از آنها از اعضای هیأت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها هستند، نامه‌ای خطاب به ایرانیان خارج از کشور نوشتند.
توضیحات امام جمعه کازرون درباره وضعیت شهر
حجت‌الاسلام خرسند درباره آخرین وضعیت این شهر پس از نارآامی‌های اخیر و هویت جان‌باختگان توضیحاتی ارائه کرد.
سوال از رییس‌جمهور قابلیت رسیدگی در مجلس ندارد
معاون پارلمانی رییس جمهور، توضیحاتی پیرامون نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس درباره سوال از رییس جمهور مطرح کرد.
مهم‌ترین ابزار مقابله با تحریم‌ها از نظر جهانگیری
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دیپلماسی اقتصادی مهم‌ترین ابزار برای مقابله با تحریم‌ها است، گفت: وزارت امور خارجه برای بسط روابط اقتصادی با کشورهای همسایه اقدامات لازم را انجام دهد.
آخرین وضعیت شکایت
نماینده سبزوار در مجلس از شکایت رئیس کل بانک مرکزی از جمعی از نمایندگان خبر داد.
ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی
وکیل‌ مدافع کاووس سیدامامی گفت: سرپرست دادسرا اعلام کردند که ارگان صادرکننده حکم ممنوع‌الخروجی برای خانم ممبینی مشخص نیست.
عکس/صفحه نخست روزنامه‌های ۳۱ اردیبهشت
بدرقه تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی و ادامه چالش تیم سیاست خارجی دولت با اروپایی‌ بر سر ادامه حیات برجام، از جمله موضوعات مورد توجه مطبوعات امروز است.
روایت مطهری از مذاکره با دفتر رهبری درباره FATF
مطهری گفت: نظر شمخانی در خصوص لوایح FATF کاملا مثبت بود، گفته شد ایراداتی این لوایح داشته که با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، شورای عالی امنیت ملی و حتی ارتباط با دفتر رهبری رفع شده است.
متن گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعیتی‌ها
وزارت اطلاعات طی گزارشی به کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دو تابعیتی‌ها اعلام کرد که 210 دو تابعیتی در مدیران حضور دارند.
درخواست «آبه» از پوتین
نخست وزیر ژاپن به اهمیت همکاری دوجانبه با روسیه و امضای معاهده صلح به عنوان مسائلی که در نشست ۶ خرداد در کاخ کرملین مطرح خواهد شد، اشاره کرد.
شمخانی: نگرانی‌ها درباره FATF باید برطرف شود
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از نشست غیرعلنی امروز با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر خارجه را تشریح کرد.
آنچه «ظریف» در جلسه غیرعلنی مجلس گفت
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه) مجلس، وزیرامورخارجه به بیان چالش‌های پیش‌روی اجرای برجام پرداخت، گفت که در این جلسه آقای طربف خواستار رای مثبت نمایندگان به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی تامین مالی تروریسم شد.
هزینه میلیاردی اشتباه دولت در ترجمه پالرمو +جدول
هزینه بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو، بیش از یک میلیارد و ۶۸۶ میلیون تومان برای مجلس هزینه داشته است.