avayneshat.ir آوای‌ نشاط

شناسایی پیکر مطهر ۸ شهید مدافع حرم
اداره ایثارگران کل سپاه از شناسایی و بازگشت پیکر مطهر ۸ تن از شهدای مدافع حرم به میهن اسلامی خبر داد.
فرمانده کل قوا: نیروی دریایی ارتش ظرفیت بزرگ نظام و کشور است
در دیدار جمعی از فرماندهان نداجا؛
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان در نیروی دریایی ارتش، بر لزوم کشف ظرفیت‌های جدید به‌منظور افزایش اقتدار نظام و کشور و همچنین ایجاد نشاط و امید در جامعه تاکید کردند.
۳ سال پیش در چنین روزی شهید محسن فخزی‌زاده از دانشمندان پرافتخار هسته‌ای و دفاعی کشورمان به‌وسیلهٔ رژیم صهیونیستی ترور شد.
نمایندگی ایران در سازمان ملل به نامه نماینده رژیم صهیونیستی خطاب به رئیس شورای امنیت که در آن ادعا شده بود پرتاب ماهواره نور ۳ به فضا توسط ماهواره بر قاصد نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد (۲۰۱۵) است پاسخ داد.
رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه در ۷ ماهه امسال، مالیات ستانی از مشاغل رشد بیش از ۹۲ درصدی یافت، از کمک ۲۵ همتی سازمان مالیاتی برای پرداخت مطالبات گندم کاران و کلزاکاران خبر داد.
روابط با روسیه به معنای تقابل با اوکراین نیست/ مسیر دیپلماتیک برجامی همچنان باز است
کنعانی در نشست خبری:
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در مورد تمدید آتش‌بس غزه، گفت: جنایات رژیم اسرائیل علیه غزه باید به طور کامل متوقف شود.
ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
از این گذشته ارزش راهبردی خود را برای غرب از دست داده‌است. از همین رو دستاوردهای زیادی را در این عملیات کسب کردیم اما در حال حاضر رژیم‌صهیونیستی جنایت زیادی را در غزه علیه مردم غیرنظامی مرتکب می‌شود و با کمال تاسف دنیا این جنایات را می‌بیند اما ساکت است و هیچ کاری انجام نمی‌دهد.
نادیده‌گرفتن قانون مصوب و قربانیان آلودگی هوا
به‌منظور اجرای اصل صد‌وبیست‌وسوم قانون اساسی، نمایندگان مجلس یکشنبه ۲۵ تیرماه 1396 قانون هوای پاک را به تصویب رساندند که در تاریخ ۱۱ مرداد 1396 به تأیید شورای نگهبان رسید. قانون فوق در نامه شماره ۸۳/۴۰۳۸۲ مورخ 15/۵/۱۳۹۶ از سوی رئیس‌جمهور وقت وصول و برای اجرا به دستگاه‌‌های مسئول ابلاغ شد.
سرلشکر باقری: ساخت «دیلمان» یک شاهکار در تاریخ نیروی دریایی است
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رونمایی ناوشکن دیلمان، گفت: الحاق ناوشکن جمهوری اسلامی ایران دیلمان در ناوگان شمال و دریای خزر نماد توان دریایی کشور است.
رئیسی: ما به گروه‌های مقاومت دستور نمی‌دهیم
رییس جمهور گفت: نسبت به فلسطین نه فقط فلسطینیان بلکه‌ همه‌ی امت اسلامی باید حساسیت داشته باشند که به حمدالله حساسیت نیز دارند.
نخستین اظهارات امیرعبداللهیان در پی آتش بس در غزه
وزیر امور خارجه در بدو ورود به بیروت با بیان اینکه ۶ هفته مقاومت قهرمانانه غزه اثبات کرد که زمان به نفع رژیم جعلی اسرائیل نخواهد بود، گفت: از رهبران مقاومت شنیده‌ایم که تا احقاق حقوق کامل ملت فلسطین، دستان مقاومت بر روی ماشه‌ها باقی خواهد ماند.
قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی صبح امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
اجرای حرکات ورزش باستانی در حسینیه امام خمینی در ابتدای دیدار مدال‌آوران ورزش کشور با رهبر انقلاب را در این فیلم مشاهده می‌کنید.
رهبر انقلاب: رژیم صهیونیستی در طوفان الاقصی ضربه فنی شد
در دیدار قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: رژیم صهیونیستی در حادثه «طوفان‌الاقصی» ضربه فنی شد؛ حماس به عنوان یک گروه مبارز نه به عنوان یک دولت و نه به عنوان یک کشور با امکانات زیاد، توانست دولت غاصب صهیونیست را با آن همه امکانات، ضربه فنی کند.
تیراندازی در مقابل مجلس شورای اسلامی
برخی کاربران شبکه های اجتماعی از وقوع تیراندازی در مقابل مجلس شورای اسلامی خبر داده اند.