avayneshat.ir آوای‌ نشاط

آمریکا ادعا می‌کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده / اطلاع دقیق داریم که آمار واقعی، دونیم برابر این رقم است
جانشین نیروی قدس سپاه:
جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا ادعا می‌کند در دو جنگ افغانستان و عراق ۵ هزار کشته داده درحالی‌که سپاه اطلاع دقیق دارد که آمار کشته‌شدگان آمریکا در این دو جنگ بیش از دونیم برابر این آماری است که آن‌ها ادعا می‌کنند.
در این سه سال در امر نظارت کم کاری شده/ ما نباید مار در آستین پرورش می‌دادیم
محمدرضا عارف:
رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره نحوه بستن لیست امید مجلس دهم یادآور شد:‌"ما در انتخابات سال 94 برای عده‌ای سرمایه‌گذاری کردیم و سنگشان را به سینه زدیم خود من و خیلی از چهره‌های ارزشمند جریان اصلاحات برایشان تبلیغ کردند و صحبت کردند تا رأی بیاورند. اما از روز اول بعد از پیروزی از ما جدا شدند."
ازدواج رامین مهمانپرست و مریم کاویانی
مریم کاویانی و رامین مهمانپرست با هم ازدواج کردند
مأموریت لاریجانی به کمیسیون صنایع برای بررسی گرانی خودرو
رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون صنایع و معادن مأموریت داد گرانی های اخیر بازار خودرو را بررسی کند.
رزمایش بزرگ ولایت ۹۷ در تنگه هرمز برگزار می‌شود
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
فرمانده نیروی دریایی ارتش از برگزاری رزمایش ولایت 97 در تنگه هرمز خبر داد.
اگر واعظی عذرخواهی نکند، اسناد را منتشر می‌کنم
پژمان فر؛
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در واکنش به نامه تکذیبیه مسؤول دفتر رئیس جمهور در خصوص عدم اختصاص بودجه به طلبکاران پدیده شاندیز، از وی خواست عذرخواهی کند و درغیراینصورت اسناد را منتشر می‌کند.
لاریجانی: در سفر اخیر، راهکارهای عملی برای تقویت روابط ایران و چین بررسی شد
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران و چین در زمینه مسائل بین‌المللی و اقتصادی نگاه مثبت و سازنده‌ای دارند، گفت که در سفر اخیرش به چین راهکارهای عملی برای پررنگ‌تر شدن روابط دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
روحانی به‌زودی به بغداد می‌رود
سفیر ایران در عراق از سفر قریب‌الوقوع حسن روحانی به عراق خبر داد.
دیدار رهبر معظم انقلاب با آیات عظام شبیری زنجانی و سبحانی در قم
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر اساس یک برنامه متداول که طی سالهای متوالی به انجام رسیده است معمولا در قم دیدارهایی از جنس دیدارهای حوزوی و همراه با مباحث علمی حوزوی را با علما و شخصیت های حوزه علمیه قم مقدسه به انجام می رسانند.
آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند
واکنش قاسمی به ابراز علاقه ترامپ برای مذاکره با تهران:
سخنگوی وزارت امور خارجه در ارتباط با ادعای دولت ترامپ مبنی بر علاقه به مذاکره، تاکید کرد: آمریکا به دنبال مذاکره جدی نیست و اول باید اعتماد ازدست‌رفته را احیا کند.
ظریف: مناقشه نظامی فزاینده‌ای بین ایران و اسرائیل نمی‌بینم، اما نمی‌توانیم چنین احتمالی را رد کنیم / حملات اسرائیل به سوریه، ماجراجویی خطرناک است
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ماجراجویی های رژیم صهیونیستی را خطرناک خواند و افزود که این رژیم حریم هوایی لبنان و سوریه و همچنین حقوق بین الملل را نقض می کند.
هزینه ها و درآمدهای کشور شفاف می‌شود
نمایندگان مجلس بندی را تصویب کردند که به موجب آن کلیه دستگاه‌ها موظف به افتتاح حساب نزد بانک مرکزی شدند که با اجرای این بند کلیه هزینه‌ها و درآمدهای کشور شفاف خواهد شد.
آب، برق و گاز مدارس رایگان شد
نمایندگان مجلس مصوب کردند آب، برق و گاز مدارس با رعایت الگوی مصرف، رایگان شود.
مشکلات جسمانی مانع از ادامه فعالیتم به‌عنوان امام جمعه اهواز شد
آیت الله جزایری:
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: به دلیل مشکلات جسمانی قادر به ادامه کار نیستم اما جلسات مربوط به عشایر را با اشتیاق شرکت می‌کنم.
روحانی: امروز میان ایران و آمریکا یک زورآزمایی حداکثری است/ آمریکا نتوانست یک جلسه آبرومندانه در ورشو تشکیل دهد/ اروپایی‌ها قاطعانه پاسخ دادند که در برجام خواهند ماند
رئیس‌ جمهور با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و پیروزی مداوم ملت ایران در برابر توطئه ها، زورگویی ها و قلدر مآبی آمریکا، تاکید کرد: همه باید نسبت به بیانیه رهبر معظم انقلاب برای گام دوم انقلاب و دهه جدید پیش رو احساس مسئولیت کرده و به آن عمل کنند.