قمار عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی محکوم به باخت است
رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: دولت‌هایی که قمار عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را سرمشق کار خود قرار دهند، ضرر خواهند کرد چرا که این رژیم رفتنی است.
رئیسی:
رئیس جمهور جمهور در نشست با شرکت کنندگان جشنواره رسانه‌ای خورشید گفت: امروز ما در جایگاه مدعی حقوق بشر هستیم و غربی‌ها در جایگاه متهم، آن ها باید پاسخ دهند که چگونه حقوق انسان‌ها را ضایع می‌کند.
جدیدترین قیمت دلار، یورو در مرکز مبادله ارز
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱هزار و ۲۰۳ تومان و حواله دلار نیز به ۳۷هزار و ۴۵۸ تومان رسید.
فروش ویلاهای مجلل ریاست جمهوری
در جزیره قشم
مدیرعامل منطقه آزاد قشم با بیان اینکه فروش ویلاهای ریاست جمهوری در قشم آغاز شد، گفت: رئیس جمهور اساسا نمی‌خواستند این ویلاها برای مجموعه ریاست جمهوری باشد.
اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی
محصولات آب بر مانند هندوانه، ملون و خربزه در بازار ارزان ترین میوه ها بوده که به ترتیب هر کیلو ۲۵۰۰، ۵ و ۶ هزار تومان از سوی وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر در حال عرضه است.
طرح سلطان عمان برای توافق ایران و آمریکا
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: طرح سلطان عمان نه یک توافق و طرح جدید، بلکه ابتکارعمل‌هایی برای نزدیک کردن دیدگاه‌ها به منظور بازگشت همه طرف‌ها به چارچوب برجام است.
حکم اعدام برای عامل حمله به سفارت باکو در تهران
شبکه آذربایجانی ادعا کرد:
یک شبکه تلویزیونی جمهوری آذربایجان مدعی شد که فرد حمله‌کننده به سفارت این کشور در تهران اعدام خواهد شد.
درخواست ایران از طالبان برای بازگشت مهاجران افغان
معاون سفارت کشورمان در دیدار با معاون وزارت داخله حکومت سرپرستی افغانستان گفت: هدف نهایی و مطلوب جمهوری اسلامی ایران کمک به تامین امنیت در افغانستان و مبارزه با تروریسم
۴ فروند شناور در دریای عمان توقیف شد
سردار گودرزی:
فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام ۲ باند کلان قاچاق مواد مخدر و توقیف ۴ فروند شناور در دریای عمان خبر داد.
رئیس جمهور کارگروهی را مامور بررسی تمرکززدایی و چگونگی واگذاری برخی اختیارات لازم به استانداران کرد.
موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات دو هزار نفر از محکومان
به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) انجام شد؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات بیش از دو هزار نفر از محکومان محاکم موافقت کردند.
بررسی عملکرد‌۲‌سال اخیر وزارت اطلاعات
مجموعه واجا، ستون اصلی قدرت پنهان امنیت ایران و بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی برآمده از انقلاب، فرزندان امام و انقلاب است. ایشان لزوم صددرصد انقلابی ماندن این قدرت پنهان امنیت نظام را در «جنگ اطلاعاتی» وسیع دشمنان نظام اسلامی تعریف کرده‌اند. و در توصیف قدرت اطلاعاتی دشمن، معتقدند ما در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم که یک طرف آن، نظام جمهوری اسلامی و طرف دیگر آن، جبهه وسیع و قدرتمندی از دشمنان است.
اروپا و آمریکا در خصوص قدرت اسرائیل دچار تردید شده اند
سعد‌ا... زارعی:
سعد الله زارعی کارشناس غرب آسیا گفت: اروپایی‌ها نسبت به اسرائیل و تحقق این آرمان که غرب از طریق اسرائیل بر آسیا مسلط شود، بسیار بدبین هستند و یقین پیدا کردند اسرائیل که نمی‌تواند خود را حفظ کند، چطور می‌خواهد باعث تسلط اروپا بر آسیا شود. آمریکایی‌ها نیزدر این خصوص دچار تردید جدی شده‌اند.
حقوق ۹۳ میلیون تومانی در ستاد وزارت نفت
نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: به عنوان رئیس تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی اعلام می‌کنم در ستاد وزارت نفت در سال ۱۴۰۰ حقوق ۹۳ میلیون تومانی هم دیده شد و اسناد آن نیز موجود است.
بازداشت ۲۸ تروریست توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)
وزارت اطلاعات خبر داد؛
وزارت اطلاعات از خنثی سازی ۳۰ انفجار همزمان در تهران و بازداشت ۲۸ تروریست توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
قبلی۵بعدی