امیرعبداللهیان: درباره حضور اسرائیل در قفقاز هشدار می‌دهیم
وزیر خارجه ترکیه در نشست خبری با همتای ایرانی خود از کمک‌های جمهوری اسلامی به زلزله‌زدگان تشکر کرد و امیرعبداللهیان نیز در خصوص حضور رژیم صهیونیستی در منطقه قفقاز هشدار داد.
برنامه دولت به سامان رساندن کارهای نیمه تمام است
رئیسی در آیین افتتاح کلان بیمارستان حضرت مهدی(عج):
رئیس جمهور پس از افتتاح بیمارستان هزار تختخوابی حضرت مهدی (عج) گفت: برنامه دولت تکمیل و به سامان رساندن کارها و پروژه های نیمه تمام است.
اتحادیه اروپا به دلیل آنچه که «نقض حقوق بشر و آزارهای جنسیتی» خطاب می‌کرد، از اعلام تحریم علیه زندان قرچک خبر داد.
آخرین خبرها از آزادسازی سهام عدالت
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار آخرین وضعیت آزادسازی سهام عدالت را تشریح کرد.
آمـادگی ایران برای دستیابی به توافق با عربستان
رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که ایران از تداوم گفت‌وگوها با عربستان استقبال می‌کند و برای دستیابی به توافق آمادگی دارد.
از تداوم راستی‌آزمایی با ایران تا مبنای مذاکرات احتمالی
«آوای نشاط» از ادامه کنش‌ها به رابطه تهران و آژانس گزارش می‌دهد
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیروز در حالی در پایتخت اتریش شروع شد که تلاش طرف‌های غربی در آستانه برگزاری این نشست برای جنجال‌آفرینی دوباره پیرامون میزان غنی‌سازی در ایران شکست خورد. در این نشست که تا روز جمعه ادامه دارد، طیف مختلفی از مسائل هسته‌ای و موضوعات اجرایی آژانس در دستور کار قرار دارد و فعالیت‌های هسته‌ای ایران و برجام از دیگر موضوعات عنوان شده در دستور کار اعضای شوراست و طبق برنامه اعلام شده راستی آزمایی و بازرسی فعالیت‌های اتمی ایران در پرتو قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد و اجرای توافق‌نامه پادمان در دستور کار قرار دارد.
فرایند انتخاباتات پارلمانی قزاقستان
در نشست خبری سفیر قزاقستان در تهران تشریح شد
سفیر قزاقستان با اشاره به فرایند انتخابات پارلمانی قزاقستان که در 28 اسفند ماه برگزار می شود، گفت: مناسبات اقتصادی ایران و قزاقستان در بسیار خوب است و با سفر نخست وزیر قزاقستان به ایران گسترش چشمگیری می یابد.
مسئولین باید موضوع مسمومیت دانش‌آموزان را با جدیت دنبال کنند
رهبرانقلاب در مراسم روز درختکاری:
رهبر معظم انقلاب با تاکید براینکه مسئولین باید موضوع مسمومیت دانش‌آموزان را با جدیت دنبال کنند، بیان داشتند: این یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است.
مخالفت مجلس با پلکانی شدن افزایش حقوق در سال آینده
نمایندگان مجلس با پیشنهادی مبنی بر پلکانی شدن افزایش حقوق در سال آینده مخالفت کردند.
تیراندازی بین مرزبانان ایران و طالبان
درگیری و تیراندازی مرزبانان ایران با نیروهای مرزبانی طالبان در اطراف پل میلک، تلفات جانی نداشت.
شمار کارت های الکترونیک بانک ملت از 52 میلیون گذشت
این بانک تا پایان بهمن ماه سال جاری 52 میلیون و 67 هزار و 336 فقره انواع کارت الکترونیک صادر کرد که از این تعداد، بیش از 33میلیون و 682 هزار فقره کارت برداشت، 19 میلیون و 424 هزار فقره کارت های هدیه و خرید، دو میلیون و 225 هزار فقره کارت های پول الکترونیک و 976 هزار و 140 فقره کارت اعتباری بوده است.
خانواده‌های دارای چهار فرزند و بیشتر زمین یا واحد مسکونی می‌گیرند
با تصویب مجلس شورای اسلامی، وزرات راه و شهرسازی مکلف به اختصاص یک قطعه زمین یا واحد مسکونی به‌ صورت رایگان به خانواده های دارای چهار فرزند و بیشتر شد.
اظهارات «اسلامی» و «کمالوندی» درباره سفر «گروسی» به مجلس
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه آقای کمالوندی در پاسخ به سوالات مطرح شده از جانب نمایندگان، ادعای مطرح شده درباره دسترسی آژانس به افراد را رد کرد و همچنین گفت با توجه به اینکه در فردو افزایش فعالیت هسته‌ای داشته ایم براساس استانداردهای متعارف بازرسی آژانس، دفعات بازرسی از این سایت افزایش دارد.
آغاز دور دوم مذاکرات اسلامی و گروسی
دور دوم مذاکرات مدیر کل آژانس انرژی اتمی و رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان آغاز شد.
گروسی به وین بازگشت
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعتی پیش تهران را به مقصد وین ترک کرد.
قبلی۲بعدی