جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا در صحن مجلس برگزار می‌شود.
تازه‌ترین اقدام‌ وزارت نفت برای توسعه میدان آرش
وزیر نفت با اشاره به مذاکرات وزارت امور خارجه درباره موضوع توسعه میدان آرش گفت: انتظار داریم مباحث مربوط به این میدان را هم از طریق مذاکره با طرف کویتی حل و فصل کنیم؛ جمهوری اسلامی ایران از سهمش در میدان آرش نمی‌گذرد.
«جیحون بایراموف» وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان و «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدامات لازم برای عادی‌سازی کامل روابط دو کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
جزئیات پیشنهاد سلطان عمان برای احیای مذاکرات
وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگویی تفصیلی به مسائل متفاوتی از جمله سفر اخیرش به سوریه و لبنان و پیشنهادات سلطان عمان برای احیای مذاکرات هسته‌ای پرداخت.
رئیسی در همایش مدیران آموزش و پرورش:
رئیس جمهور گفت: نگاه مدیران برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش مهم بوده و این اولین شرط تحول است. باید وضع موجود در این زمینه بررسی شده و وضع مطلوب ترسیم شود و برای رسیدن به آن تلاش انجام بگیرد.
رئیسی بامداد دوشنبه عازم نیویورک می‌شود
به منظور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل؛
رئیس‌جمهور به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بامداد دوشنبه عازم نیویورک می‌شود.
رئیس موساد ایران را تهدید کرد/در قلب تهران انتقام می‌گیریم
رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به تکرار تهدیدها و لفاظی های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
در نامه‌ای به رئیس مجلس؛
معاون پارلمانی رئیس جمهور از معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس خبر داد.
امتیازات مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک باید یکسان باشد
رئیسی:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه همواره باید قدردان قهرمانان ملی بود، گفت: تمام مزایایی که برای ورزشکاران و مدال‌آوران المپیک درنظر گرفته می‌شود باید برای پاراالمپیکی‌ها نیز درنظر گرفته شود.
رهبر انقلاب در دیدار مردم سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی:
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر تامین آب مردم زابل، بیان داشتند: اگر مصوبات سفر استانی اوائل دهه۸۰ را دولتها عمل میکردند امروز چهره سیستان و بلوچستان فرق میکرد.
طرح شفافیت، از‌جمله طرح‌های بازمانده از مجلس دهم است که قصه پرغصه‌ای دارد. برای بررسی دلایل آخرین تصمیم مجمع تشخیص درباره این مصوبه مجلس با برخی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام تماس گرفتیم؛ اما هیچ‌یک حاضر به مصاحبه در‌این‌باره نشدند.
موضع جمهوری اسلامی ایران برای همه مناقشات منطقه‌ای و مرزی تبعیت از نسخه واحد مخالفت تمام‌عیار با تغییرات ژئوپلیتیک و استقبال از گفت‌و‌گوهای منطقه‌ای برای حل‌وفصل مسائل بدون دخالت نیروهای فرامنطقه‌ای است؛ سیاهچاله‌ای که الهام علی‌اف برای چندمین بار در آن افتاده و غافل از آن است که رویدادی نظیر عاقبت اوکراین در انتظار دولت و ملت باکو است.
شمارش معکوس برای دیدار جمعی از مردم سیستان‌و‌بلوچستان و خراسان‌جنوبی با مقام معظم رهبری به پایان رسید و مدعوین پس از لحظه‌شماری بسیار، به وصال یاری رسیدند که مدت‌هاست آرزوی دیدارش را داشتند و سال‌ها منتظر رسیدن این لحظه بودند.
وزیر اطلاعات: خنثی‌سازی ۴۰۰ بمب در مدت اخیر
وزیر اطلاعات از کشف و خنثی‌سازی ۴۰۰ بمب در مدت اخیر خبر داد و گفت که ۴۰ بمب برای انفجار در ایام محرم طراحی شده بود.
سامانه یکپارچه فروش خودرو از فردا فعال می‌شود
سامانه یکپارچه فروش خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سامانه از روز دوشنبه ۲۰ شهریور تا پنجشنبه ۲۳ شهریور فعال خواهد شد.
قبلی۲بعدی