خبر مهم امیرعبداللهیان درباره تبادل پیام با آمریکا
امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز شنبه با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در مقر این سازمان در نیویورک دیدار و گفتگو کرد.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پروازهای بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.
کره‌جنوبی باید خسارت بدهد؛ نسبت به ما به التفاوت پول خود ادعا داریم
معاون حقوقی رئیس‌جمهوری:
معاون حقوقی رئیس‌جمهور، گفت:‌ در مدت سه سال و یا چند سالی که اجازه ندادند تا پول ما به ایران منتقل شود باید خسارت این منع را بپردازند.
ماموریت رئیسی به وزارت خارجه برای رفع موانع فعالیت اقتصادی ایرانیان مقیم خارج
رئیس جمهوری در دیدار ایرانیان مقیم آمریکا مطرح کرد:
رئیس جمهوری از وزارت امور خارجه خواست با همکاری دفتر نمایندگی ایران و شورای‌عالی امور ایرانیان مقیم خارج از کشور موانع سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی این قشر از ایرانیان در داخل کشور را رفع کنند.
عظمت دفاع مقدس را باید درست بشناسیم و به نسل‌های بعدی معرفی کنیم
رهبر انقلاب در جمع فعالان دفاع مقدس:
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید براینکه واقعۀ دفاع مقدس یک برهۀ برجسته و مهمی از تاریخ کشور ماست، بیان داشتند: عظمت این واقعۀ مهم را باید درست بشناسیم و به اذهان نسل‌های بعدی معرفی کنیم.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا موضوعات مورد بحث در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد را اعلام کرد.
تا محاکمۀ عاملان ترور شهید سلیمانی از پای نخواهیم نشست
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل:
رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: ایران تا زمان اجرای عدالت و محاکمۀ عاملان ترور شهید سلیمانی از پای نخواهد نشست.
۳ ایرانی آزاد شده از زندان آمریکا در آمریکا ماندند
دو شهروند ایرانی که در جریان تبادل زندانیان ایران و آمریکا آزاد شدند، دقایقی پیش وارد تهران شدند.
کار تبادل زندانیان ایرانی و آمریکایی در فرودگاه دوحه قطر انجام شد.
واکنش خصمانه بایدن به آزادی جاسوسان آمریکایی
رئیس‌ جمهوری آمریکا در ادامه سیاست‌های دوگانه این کشور در قبال ایران همزمان با استقبال از آزادی زندانیان آمریکایی خواستار تحریم بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران شد.
خروج 4 زندانی مرد و یک زندانی زن از ایران / همسر مراد طاهباز و مادر سیامک نمازی دیگر مسافران پرواز بودند
بنا بر اخبار رسیده تبادل زندانان انجام شد و 5 تبعه آمریکا به سمت دوحه پرواز کردند.
رئیسی: انتظار داریم سازمان ملل صدای ملت‌ها باشد نه صدای قدرت‌ها
در بدو ورود به نیویورک؛
رئیس جمهور با بیان اینکه انتظار داریم سازمان ملل صدای ملت‌ها باشد نه صدای قدرت‌ها، گفت: امیدوارم به عنوان نماینده ملت بزرگ ایران آنچه اقتضای این نمایندگی است را بیان کنم.
طشت رسوایی اپوزیسیون
اعترافات حامد اسماعیلیون و گلشیفته فراهانی دلیلی بر این مدعاست که اعضای این ائتلاف توان تحمل عقاید یکدیگر را نداشتند و با همین سطح از همزیستی و رواداری مدعی فعالیت دموکراتیک بودند!!
مردم را از دین‌گریزی به دین‌ستیزی رساندیم
دبیرکل حزب ندای ایرانیان:
شهاب طباطبائی گفت: آدمی که در لباس روحانیت این حرف را بیان می‌کند، مردم را از روحانیت ناامید و بیزار می‌کند. ما مردم را از دین‌گریزی به دین‌ستیزی رساندیم. اینها جدی است. همان‌طور که می‌گویم معدل حجاب در جامعه قابل قبول است اما آنچه در جامعه، جوانان و دانشجویان مشاهده می‌کنم، دیگر دین‌گریزی نیست و دین‌ستیزی است
جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا در صحن مجلس برگزار می‌شود.
قبلی۶بعدی