امروز دفاع از امام در حکم قاچاق است/امام مخالف منع زنان بود
حجت‌الاسلام سید حمید روحانی:
رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: درحال‌حاضر موضوعاتی مانند حجاب اجباری و حجاب غیراجباری را مطرح می‌کنند که اصلا معنا ندارد، چون وقتی مردم به جمهوری اسلامی رای دادند طبیعی است که قوانین اسلام هم باید اجرا شود که یکی از آن‌ها حجاب است
کیفیت بد اینترنت تقصیر آذری جمهرمی است/ورود خودروهای خارجی نباید متنوع باشد
نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰:
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: ورود خودرو‌های خارجی نباید آن‌قدر متنوع باشد که زمینه‌ساز چالش دیگری باشد؛ باید ضوابطی را اتخاذ کنیم تا طبق آن خودرو کالای سرمایه‌ای تلقی نشده و افرادی که واقعا نیازمند خودرو هستند اقدام به خرید کنند.
اولین سفر عالی‌ترین مقام اجرایی ایران پس از ۱۳ سال به سوریه/ برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به سوریه
رئیس جمهور در صدر هیئت عالی‌رتبه اقتصادی و سیاسی و به دعوت رسمی «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه، برای سفری دو روزه وارد دمشق پایتخت این کشور شد.
رئیسی: روابط راهبردی ایران و سوریه ادامه پیدا خواهد کرد/ ارتباط ایران و عربستان می‌تواندبرای منطقه قابل توجه باشد
رئیس‌جمهور با اشاره به تجربه‌ای که ایران در قدرتمند و نفوذناپذیرشدن دارد، گفت: تجربه ایران در قدرتمند و نفوذناپذیر شدن، می‌تواند برای ملت‌های دیگر درس باشد.
انفجار در یکی از مراکز سپاه در دامغان
در پی انتقال مهمات روی داد؛
در پی انتقال مهمات در یکی از مراکز سپاه در شهرستان دامغان انفجاری رخ داد.
بازداشت دو مدیر سازمان محیط زیست
سخنگوی دولت:
بهادری جهرمی گفت: دولت به هیچ‌یک از مدیران چک سفید امضاء نداده است و مردم به اینکه دولت پیشگام مبارزه با فساد باشد عادت خواهند کرد. ما هم علاقه‌مند به رسانه‌ای شدن این خبر نبودیم و نیستیم چون ممکن است جرمی صورت نگرفته باشد.
تصویب دوفوریت لایحه تشکیل «وزارت بازرگانی»
با موافقت نمایندگان؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت لایحه تشکیل وزارت بازرگانی موافقت کردند.
باید هویت ایرانی و اسلامی و شخصیت ملی را در کودکان کشور زنده کنیم
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از معلمان:
رهبرانقلاب اسلامی تقویت مدارس دولتی را مهم دانستند، و بیان داشتند: نباید جوری باشد در کشور که وقتی گفته می‌شود مدرسه دولتی اولین چیزی که مقابل انسان نقش می‌بندد، ضعف مدرسه است.
سفر رئیسی به دمشق
رئیس جمهور به دعوت رسمی رئیس جمهور سوریه در صدر هیأتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی چهارشنبه (سیزدهم اردیبهشت) به این کشور سفر می‌کند.
سرپرست جدید وزارت صمت کیست؟
سید مهدی نیازی که پیش از این قائم مقام وزیر صمت بود بعد از استیضاح روز گذشته رضا فاطمی‌امین به صورت موقت سرپرست وزارت صمت شد.
تأکید بر ارتقای روابط تهران - بغداد و حل و فصل مطالبات ایران
در دیدار قالیباف با رییس جمهور عراق مطرح شد
رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس جمهور عراق، آمریکا را دشمن مشترک دو کشور دانست و بر توسعه روابط اقتصادی دو کشور و نیز حل و فصل موضوع بازپرداخت مطالبات کشورمان از عراق تأکید کرد.
معصومه ابتکار در کافه خبر به تحلیل اثرات گشت ارشاد در جامعه پرداخت.
آمریکایی‌ها دوست عراق نیستند/ استقلال و اعتلای عراق برای جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم است
رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهور عراق:
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید براینکه آمریکایی‌ها دوست عراق نیستند، افزودند: آمریکایی‌ها با هیچکس دوستی ندارند و حتی به دوستان اروپایی خود هم وفادار نیستند.
«لیست» نمایندگانی که شاسی بلند گرفتند
کانال خبری سپاه قدس نوشت: یکی از استیضاح کنندگان وزیر صمت، لیست نمایندگانی که خودروی شاسی‌بلند دریافت کرده‌اند را منتشر کرد.
«تکذیب» ادعای علیرضابیگی درباره «شاسی بلندها»
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت:با بررسی اظهارات آقای علیرضابیگی، اظهارات وی کذب تشخیص داده شد و پرونده وی در دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
۱بعدی