نحوه استفاده از دارو در زندان‌ها | توضیح سازمان زندان‌ها | دسترسی تمام‌وقت مددجویان به پزشک | بهترین درمان‌های پزشکی برای زندانیان فراهم است
در پی شایعات در فضای مجازی مطرح شد
استفاده از دارو در زندان یکی از حواشی پرتکراری است کهاین روزها در ضای مجازی بحث آن داغ است و شبکه‌های معاند در نشر شایعات پیرامون این موضوع پیشرو هستند، حالا سازمان زندان‌ها بدون اشاره به مصداق‌های این شایعات در اطلاعیه‌ای به این موضوع پاسخ داده است.
احضار سفیر کره جنوبی به وزارت خارجه  | واکنش سفارت ایران در کره جنوبی | یادآوری پول‌های بلوکه شده!
در پی اظهارات مداخله‌جویانه رئیس‌جمهور کره جنوبی در امارات
در پی اظهارات مداخله جویانه رئیس جمهور کره جنوبی در امارات، سفیر این کشور به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران توسط معاون حقوقی و بین الملل وزارت خارجه به وی ابلاغ گردید.
واکنش وزیر کشور به تحریم سپاه | سپاه با قدرت راه خود را ادامه می‌دهد | سپاه در دل مردم جا دارد | تشکر از همکاری مردم
در حاشیه جلسه هیات دولت
وزیر کشور در واکنش به تحرکات ضدایرانی برخی اعضای پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه در فهرست گروههای تروریستی گفت: این طرح هیچ نگرانی ندارد و سپاه با قدرت به راه خود ادامه خواهد داد.
توضیحات مهم قوه قضاییه درباره اعدام اکبری | آخرین وضعیت استرداد تبعه بلژیکی | ماجرای آزادی زندانیان کشور | وضعیت پرونده مهدی تاج | عرضه خودرو در بورس
در نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه مطرح شد
به دنبال غوغاسازی انگلیس پس از اعدام علیرضا اکبری،جاسوس انگلیس در هفته گذشته ،سخنگوی قوه قضاییه نشست خبری امروز خود را با اعلام موضع نسبت به تحرکات ضد ایرانی انگلیس در روزهای اخیر آغاز کرد و درباره رویکرد قوه قضاییه در این موضوع توضیحاتی ارایه کرد.
ماجرای یادداشت اعتراضی ایران به عراق
تداوم واکنش‌ها به جعل عنوان خلیج فارس
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: خلیج فارس از هزاران سال پیش در اسناد، نقشه ها، سفرنامه ها و متون کهن به همین نام بوده و تا ابد به همین نام باقی خواهد ماند.
دفاع وزیر اطلاعات از شمخانی؛ هجمه اخیر غیرمنصفانه بود
در شورای تأمین استان کرمان عنوان شد
وزیر اطلاعات گفت: هجمه اخیر صورت‌گرفته به آقای دکتر شمخانی غیرمنصفانه بود و وی در حوزه امنیت ملی تلاش‌های ویژه‌ای داشته است.
گرانی بنزین را نمی‌پذیریم
نباید بازار ملتهب شود
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت تا این لحظه برنامه‌ای برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی و بنزین ندارد. البته مجلس هم این موضوع را به هیچ وجه نمی‌پذیرد.
رقابت تهران و مشهد در مصرف گاز
آمارها نشان می‌دهد
درحالی شاهد رقابت تهران و مشهد در مصرف گاز کشور هستیم که حدود یک‌سوم مصرف گاز کشور در شبانه‌روز گذشته در ۴ استان تهران، خراسان‌رضوی، اصفهان و آذربایجان‌شرقی بوده است.
سونامی در روابط ایران و اروپا در راه است
تحولات اخیر چه پیامی دارد؟
شرایط کنونی در روابط تهران با بروکسل و لندن، یادآور روزهای ابتدایی سال ۱۳۷۶ و زمانی است که ۱۳ کشور اروپایی در پی اعلام رای دادگاه میکونوس به صورت همزمان تصمیم گرفتند سفرای خود را از تهران فرا بخوانند.
مهرداد بذرپاش از مردم عذرخواهی کرد
به دلیل مشکلات حمل و نقلی
وزیر راه و شهرسازی ضمن عذرخواهی از مردم به‌دلیل مشکلات حمل‌ونقلی در روزهای گذشته، گفت: باید با برنامه‌ریزی بهتر مشکلات را به حداقل می‌رساندیم.
ضرب و شتم چند زن در اتوبوس به دلیل حجاب
روایت فارس از یک اتفاق
ضرب و شتم دو زن محجبه یزدی (مادر و دختر) در اتوبوس شهری، چندی است که در فضای مجازی در کانال‌ها و گروه‌ها دست به دست می‌شود. زن محجبه یزدی می‌گوید: « دختران به آخر اتوبوس رفتند و با ایجاد سر و صدا، هلهله کنان و دست زدن به رقاصی نیز پرداختند در حالی که هیچ کدام از مسافران و رانندگان اعتراضی نکردند.»
کمترین رشد اقتصادی چین ثبت شد
در 40 سال گذشته
پکن برای سال 2022 هدف رشد 5.5 درصدی را برای خود تعیین کرده بود، اما سیاست دولت مبنی بر کوویدصفر که ترمز فعالیت های تولیدی و مصرف را ایجاد کرد، این امر را تضعیف کرد.
انگلیس، دادستان کل کشور ایران را تحریم کرد
وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد
وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد دادستان کل کشور ایران را در واکنش به اجرای حکم اعدام علیرضا اکبری که به اتهام جاسوسی برای سرویس اطلاعات مخفی انگلیس اعدام، به فهرست تحریم‌های دولت لندن اضافه شد.
احضار سفیر انگلیس به وزارت خارجه
در واکنش به مداخلات نامتعارف انگلیس
در واکنش به مداخلات نامتعارف انگلیس ازجمله در قلمرو امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز سایمون شرکلیف، سفیر این کشور در تهران توسط مدیر کل غرب اروپا به وزارت خارجه احضار شد.
سقوط یک هواپیمای آموزشی در البرز
رئیس مرکز اورژانس البرز خبر داد
این هواپیما دو سرنشین داشت ولی شدت آسیب رسیده به آنها کم بود و به صورت سرپایی درمان شدند.
قبلی۱۱بعدی