سردار اشتری  کجا می‌رود؟
با پایان دوران فرماندهی انتظامی،
سردار حسین اشتری فرمانده سابق نیروی انتظامی با پایان هشت سال دوران فرماندهی به عنوان مشاور عالی رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در امور انتظامی و امنیتی مشغول به کار می‌شود.
محکومیت تبعه بلژیکی به حبس و شلاق
با رای دادگاه انقلاب اسلامی تهران انجام شد:
بر اساس حکم صادر شده از سوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران الیویر وند کاستیل، فرزند برنارد، متولد سال ۱۹۸۱ با ۴ عنوان اتهامی در دادگاه محاکمه شده است که در پایان دادگاه انقلاب اسلامی تهران در هر چهار عنوان اتهامی وی را مستحق مجازات دانسته است.
آمار طلاق روز به روز رو به افزایش است
معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور
ما به عنوان متصدی مساله زنان در بخش ستادی هستیم و قدرت اجرایی نداریم و امیدوارم با قوانینی که وضع می شود بتوانیم مثمرثمر باشیم. ما آسیبهای زنان در استانهای مختلف را شناسایی کردیم. گرفتن آمار از قوه قضاییه در این زمینه سخت است و براحتی نمی توانیم نتایج دادگاه‌ها را بدست آوریم و ان شاءالله با همکاری قوه قضاییه آنرا به ثمر برسانیم.
زنان شاغل کنیز بگیرند!
پیشنهاد عجیب نماینده مجلس:
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: خانم در خانه مسئولیت خانه را انجام می‌دهد و باید از طرف خانواده مورد احترام قرار بگیرد و اگر خانمی نتواند کار خانه را انجام دهد مرد می‌تواند برای آن کنیز بگیرد.
بازداشت چهار تیم عملیاتی سازمان جاسوسی موساد
وزارت اطلاعات اعلام کرد:
با مجاهدت‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، چهار تیم سازمان جاسوسی موساد در داخل کشور شناسایی و دستگیر شدند.
فائزه هاشمی به ۵ سال حبس محکوم شد
جزئیاتی که وکیل مدافع مطرح کرد
وکیل مدافع فائزه هاشمی از محکومیت موکلش به ۵ سال حبس در مرحله بدوی خبر داد.
روایت اژه ای از ۴۰ کشتی تخلیه نشده‌
دستور مهم به دادستان ها درباره اموال موجود در انبارهای بنادر
رئیس قوه قضاییه گفت: مسئولان و مراجع ذیربط قضایی با توجه به در پیش بودن ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) تمهیدات لازم را برای آزادی و بهره‌مندی از ارافاقات قانونی در قبال آن دسته از زندانیان واجد شرایط فراهم آورند.
هیچ‌گونه قطع گاز در بخش خانگی نخواهیم داشت
وزیر نفت:
وزیر نفت گفت: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که تامین گاز بخش خانگی دچار مشکل شود؛ همکاران ما در بخش بازرسی شرکت گاز سرکشی می کنند، از بخش دولتی شروع کردیم، هر جایی که مصرف غیر متعارف باشد تذکر می دهیم، اگر رعایت نکنند قطع خواهیم کرد.
ماجرای نامه‌ کارتر که رهبری به آن ارجاع داد چه بود؟
سند منتشر شده چیست؟
رهبر انقلاب در سخنان امروز خود به نامه‌ای از کارتر استناد کردند اما محتوای این نامه چه بود ؟
خبر مهم درباره تعطیلی سراسری پنج شنبه‌ها
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه ساماندهی تعطیلات کشور، اظهار کرد: دولت به‌منظور ساماندهی تعطیلات لایحه‌ای را تدوین کرده که بر اساس آن در مرحله اول قرار است پنج شنبه‌ها در سراسر کشور تعطیل شود.
قالیباف: ترامپ و همدستانش باید محاکمه شوند
در سخنرانی افتتاحیه سیزدهمین نشست مجمع عمومی APA
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال‌های اخیر، آسیا از رشد و توسعه‌ی بالایی برخوردار بوده که این واقعیت در حال محقق ساختن «معجزه آسیایی» است، تأکید کرد: ما نیازمند تحقق یک نظم بین‌المللیِ جدید و عادلانه هستیم که آسیا الهام‌بخش و سرچشمه اصلی آن باشد و در این راستا مهم است که به ایده چندجانبه‌گرایی، به عنوان یک الگوی همکاری آسیایی متعهد بمانیم.
هدیه خاص جوان ارمنی به رئیس جمهور خبرساز شد
همزمان با آغاز سال نو میلادی؛
هدیه یک کتابچه جوان ۲۹ ساله استثایی ارمنی به رییس جمهور خبرساز شد.
پاپ خواستار از سرگیری مذاکرات هسته‌ای شد
به نقل از شبکه قطری الجزیره؛
رهبر کاتولیک های جهان خواستار از سرگیری مذاکرات هسته ای ایران شد.
حکم اعدام برای ۳ متهم حادثه ‌اصفهان
قوه قضاییه اعلام کرد
قوه قضاییه اعلام کرد احکام اولیه متهمین پرونده حادثه محله خانه اصفهان که منجر به شهادت ۳ نفر از نیروهای مدافع امنیت شده بود صادر و ۳ تن از متهمین به اعدام محکوم شدند.
سرانجام لایحه حمایت از کرامت زنان
خزعلی عنوان کرد؛
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به نقش بی بدیل زنان در عرصه‌های مختلف جامعه، گفت: منع قانونی برای مدیریت زنان در مباحث کلان مدیریتی وجود ندارد.
قبلی۱۳بعدی