بازدید معاون اول رئیس جمهور از مرز مهران
معاون اول رئیس جمهور از مرز مهران بازدید کرد.
مقصد بعدی منافقین کدام کشور است؟
با افزایش فشار از سوی دولت آلبانی، منافقین علاوه بر فراری دادن تعدادی از نیروهایشان به کانادا، تعدادی دیگر را نیز به آلمان منتقل خواهند کرد.
پیام رهبر انقلاب به امام جمعه شیراز
آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی خطاب به جناب حجت‌الاسلام دژکام، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، درگذشت صبیّه ایشان را تسلیت گفتند.
رهبر انقلاب در پاسخ به نامه‌ای درباره اربعین تاکید کردند؛
رهبر انقلاب در پاسخ به نامه جمعی از دانش‌آموزان درباره راه‌پیمایی اربعین تأکید کردند: راه‌پیمایی مقدس اربعین؛ فرصت تأمل و تفکر در هدف و مجاهدت سیدالشهداء علیه‌السلام است.
تیغ سانسور بر روایت خدمت
ایرانی ترین پروژه کشور که به مدت 20 سال معطل کشورهای خارجی بود در روزهای اخیر به مدد توانمندی های داخلی به سامان رسید اما برخی رسانه ها که تبحر خاصی در انعکاس نقاط سیاه و خاکستری دارند، از پوشش خبری این دستاورد ملی امتناع کردند.
بغداد اجرای توافق مرزی با ایران را تایید کرد
سخنگوی دولت عراق گفت: با ایران توافقنامه‌ای را برای جلوگیری از نفوذ افراد مسلح، تحویل افراد تحت‌تعقیب، خلع سلاح و برچیدن اردوگاه‌ها امضا کردیم. عراق به تعهد خود عمل کرده است.
شوخی رئیس‌جمهور با عکاسان حاضر در جلسه نشست خبری را در ادامه می‌بینید.
آمده‌ایم مشکل مردم را گردن گرفته و حل کنیم / دو قطبی در جامعه را  قبول ندارم/ آب، برق و گاز کم‌درآمدها رایگان می‌شود/ به وعده‌های انتخاباتی پایبندم
رئیس جمهور در سومین نشست خبری
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه به دولتمردان توصیه کرده برای حل مشکلات مردم در میدان باشند، گفت: اقتصاد و زندگی مردم را به اراده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی وصل نمی کنیم.
محرومیت حسن قاضی‌زاده هاشمی از اقامت در کانادا
وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد که «حسن قاضی‌زاده هاشمی» وزیر بهداشت پیشین ایران که بنابر برخی گزارش‌ها اخیرا در کانادا رویت شده بود، به مدت سه سال از دریافت اقامت موقت محروم شده است.
احضار کاردار سوئیس برای توقیف نفت ایران در آمریکا/ مهلت خلع سلاح گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در عراق تمدید نمی‌شود/ سرنوشت امام موسی صدر
سخنگوی وزارت خارجه گفت: میان ایران و عراق توافقی شکل گرفته و بر اساس آن دولت عراق متعهد شده که تا پایان شهریور جاری گروه‌های تروریستی مسلح در خاک عراق را خلع سلاح کند.
مسعود رجوی دست نشاده ساواک بود
سینا واحد، تاریخ‌پژوه و زندانی سیاسی پیش‌از انقلاب:
سینا واحد، تاریخ‌پژوه و زندانی سیاسی پیش‌از انقلاب گفت: مسعود رجوی همکاری صمیمانه ای با ساواک داشت و از آنها حرف‌شنوی داشت. ساواک به‌راحتی می‌توانست این سازمان را از بین ببرد اما عقل امنیتی می‌گفت این کار را نکند چون این سازمان باید به لحاظ شکل، ظاهر فعال خود را حفظ می‌کرد تا قلعه‌ای برای پناه آوردن عواملی که گرایش ضدحکومتی به‌خصوص گرایش تند انقلابی داشتند، وجود داشته باشد.
سکوت معنادار تهران و آژانس در فاصله نشست قبلی (خرداد) تا نشست پیش‌رو (شهریور) است که به گفته او مؤیدی بر آن است که تهران و آژانس یک روند همکاری را بر اساس سفر قبلی رافائل گروسی بدون جنجال رسانه‌ای در دستور کار خود قرار داده‌اند که البته نیک‌منش تأکید دارد نتیجه آن در نشست پیش‌رو مشخص خواهد شد.
یکی از اهداف ادعایی بایدن برای نزدیک کردن عربستان به اسرائیل، مهار قدرت ایران و افزایش نفوذش در منطقه است. اسرائیل نیز ایران را سد بزرگی بر سر راه سیاست‌های توسعه طلبانه‌اش قلمداد می‌کند. بنابراین، توافق با عربستان را راهی برای مهار ادعایی ایران می‌داند. اخیرا با میانجی‌گری چین، تهران و ریاض روابط دیپلماتیک خود را احیا کردند.
ویروس بی حیایی و بی عفتی از کرونا خطرناکتر است
خطیب نماز جمعه تهران:
خطیب این هفته نماز جمعه تهران تاکید کرد که کاش می دانستیم ویروس بی حیایی و بی عفتی به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر است.‌
رئیسی در بدو ورود به تهران اعلام کرد؛
رئیس جمهور کشورمان با اشاره به پیوستن ایران به بریکس گفت: آنچه انجام شده یک رخداد اتفاقی نیست بلکه یک سیاست انتخابی توسط دولت سیزدهم است و ما این مسائل را با جنجال و کار سیاسی انجام نخواهیم داد.
قبلی۹بعدی