پیام تهران به واشنگتن
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه هر اقدامی که ناقض حاکمیت جمهوری اسلامی ایران و ناقض قوانین و مقررات بین‌المللی باشد با جدیت و بدون لحظه‌ای تردید پاسخ داده می‌شود، بار دیگر خطاب به آمریکا گفت که دست از راهزنی بردارد.
تفاوتی بین «ترامپ» و «بایدن» نیست
قالیباف در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «ترامپ» رئیس جمهور شود یا «بایدن»، هیچ فرقی در سیاست اصلی ضربه زدن به ملت ایران حاصل نخواهد شد، پس لازم است روی قوی شدن ملت ایران تمرکز کنیم.
آقای ترامپ! تمام کرک های شما را به باد می دهیم
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن همه جا زیر دید ما است و اگر لازم باشد زیر تیر ما نیز قرار خواهد گرفت، تاکید کرد: آقای ترامپ اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود؛ تمام کرک های شما را به باد می دهیم؛ این تهدید جدی است و ما همه چیز را در عمل ثابت می کنیم.
تروریسم اقتصادی علیه ایران؛از فشارحداکثری تا مقاومت دیپلماسی
دولت روحانی چه تحریم‌هایی را لغو کرد؛ترامپ چه تحریم‌هایی را احیاء کرد؟
تحریم ها علیه ایران با امضای توافق هسته ای و اجرایی شدن برجام لغو شد. اما با روی کار آمدن ترامپ اوضاع بهم ریخت و او یک بار دیگر با هدف فلج کردن اقتصاد ایران دست به تحریم های تازه زد.
رهبر انقلاب درگذشتِ حاج علی شمقدری را تسلیت گفتند
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت مرحوم آقای حاج علی شمقدری را تسلیت گفتند.
پاسخ ایران به توهمات ترامپ برای حمله به ایران
گزافه گویی جدید رئیس جمهور آمریکا درباره حمله به ایران با واکنش هایی از سوی مسئولان کشور همراه بود.
روحانی در پیامی به نخست وزیر ژاپن:
رئیس‌جمهور ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه ایران و ژاپن و همکاری‌های مشترک در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه‌های اقتصادی و تجاری، بیش از پیش گسترش یابد.
حکام خیانتکار منطقه شریک تمام جنایات صهیونیست‌ها هستند
رئیس مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اقدام برخی از کشورهای منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: حکام خیانتکار منطقه از امروز شریک تمام جنایات صهیونیست ها از گذشته تاکنون هستند.
رئیس قوه قضائیه گفت: مطلقاً نباید اجازه دهیم هیچ نقطه‌ای از کشور به محل امنی برای مفسدان، اراذل و اوباش و معتادان متجاهر تبدیل شود.
یک نماینده مجلس خطاب به غربی‌ها به ویژه آمریکا هشدار داد که اگر مکانیسم ماشه فعال شود مجلس، دولت ایران را موظف می‌کند که همه تعهدات خود در برجام از جمله پروتکل الحاقی را به حالت تعلیق در آورد.
حاج قاسم در ماه پایانی عمرش مکالمات بیسیم کدام عملیات را گوش می‌داد؟
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس دفاع مقدس را سرمایه و مولفه اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: ۷ مهرماه و همزمان با هفته دفاع مقدس از ۱۷۰ اثر جدید تحقیقاتی که در یکسال اخیر جمع آوری شده است را با حضور فرمانده محترم کل سپاه رونمایی می‌کنیم.
پیام صریح روحانی به آمریکا
رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت گفت: من پیشاپیش پیروزی هفته آینده ملت ایران در مقابل آمریکا را تبریک می‌گویم.
قاضی‌زاده در جریان بازدیداز شرکت هلیکوپتری ایران:
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی امیدوارم به‌زودی پیشرفت کرده و از تعمیر هلیکوپتر به ساخت آن رسیده و زنجیره ساخت بالگرد سبک در کشور را که قرار است به مردم خدمات انسانی و اورژانسی ارائه کند راه‌اندازی کنید.
بسیاری از مردم در پرداخت اجاره‌خانه‌های خود وامانده‌اند
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه بسیاری از مردم در پرداخت اجاره‌خانه‌های خود وامانده‌اند، گفت: حکومت اگر به اندازه کافی مسکن تولید کند، بخشی از این مشکلات حل می‌شود.
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: جریان اصلاحات در انتخابات ۱۴۰۰ قطعاً در گزینش کاندیداها به کاندیدای «اصلاح‌طلب» روی خواهد آورد.
قبلی۳بعدی