avayneshat.ir آوای‌ نشاط

سایت تیک بان چگونه کار می‌کند؟
بسیاری از افراد وقت دارند تا در تمامی سایت ها بگردند و بلیط هواپیما و سایر وسایل نقلیه را مورد بررسی قرار دهند. در این مواقع می توانید به راحتی وارد سایت تیک بان شوید و بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس خود را تهیه کنید
توضیحاتی پیرامون شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آرکا صنعت آروین
آرکا صنعت آروین یکی از شرکت های معروف در زمینه ارائه تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته در ایران است که توانسته با جلب اعتماد از کمپانی‌های بزرگ و معتبر خارجی نمایندگی فروش محصولات آنها را نیز در ایران راه‌اندازی کند.
قیمت دلار باز هم کمتر از ۲۰ هزار تومان می‌شود؟
با افزایش قیمت دلار به حدود ۳۰ هزار تومان، این سوال در میان مردم، کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی بارها مطرح می‌شود که آیا دوباره رنگ دلار زیر ۲۰ هزار تومان را خواهند دید.
مسئول کارگروه خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو به زودی در این کمیسیون نهایی و به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.
پیام دلار برای بازار مسکن چیست؟
سلطان‌محمدی، کارشناس حوزه مسکن: رشد نقدینگی عامل مهم افزایش قیمت‌هاست
یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید هر چند سرعت رشد قیمت‌ها در بازار مسکن کاهش یافته است اما تا زمانی که رشد قیمت دلار ادامه دارد نمی‌توان انتظار کاهش قیمت در بازار را داشت.
قیمت طلا در بازار جهانی ۸.۴ دلار کاهش یافت.
جزئیات تصمیمات جدید ارزی دولت
سخنگوی ستاد تنظیم بازار خبر داد
سخنگوی ستاد تنظیم بازار از ترخیص کالاهای اساسی گروه یک ارزی به شیوه اعتباری خبر داد.
پیش‌بینی قیمت مسکن و اجاره در نیمه دوم ۹۹
کارشناسان اقتصاد مسکن اعتقاد دارند اگرچه در ماه‌های پایانی سال گذشته و نیمه نخست امسال خریداران واقعی و مصرف‌کننده، قدرت خرید مسکن نداشتند و تنها سوداگران وارد آن می‌شدند، اما در نیمه دوم امسال، حتی سوداگران نیز از بازار مسکن خارج و رکود سنگینی بر آن حاکم می‌شود.
افزایش 4075 واحدی شاخص بورس تهران
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 4075 واحد روبرو شد.
بازار متشکل ارزی؛ از وعده تا عمل
بانک مرکزی بعد از گذشت ۱.۵ سال، برنامه تبدیل شدن تهران به «پایتخت ارزی کشور» را در سر می‌پروراند، اما آفتاب نیمه‌جان میدان فردوسی، بازار گرمی برای دلالان فراهم کرده است.
رهبری این مجلس را انقلابی خواندند؛ مراقب باشید
احمد توکلی رئیس دیده بان شفافیت و عدالت در واکنش به ماجرای تحویل خودروی دناپلاس به نمایندگان، طی نامه‌ای تاکید کرد: نمایندگان عزیز، رهبری این مجلس را مجلس انقلابی خوانده‌اند. کاری کنید که این صفتِ اِکرامی به شما بیاید و مردم را به باور برساند.
قیمت طلا در بازار جهانی ۲.۴ دلار کاهش یافت.
نرخ ارز در شرایط تحریمی قابل کنترل است؟
بررسی بازار ارز و صادرات در گفت‌وگو با رییس اتاق بازرگانی ایران و قطر
رییس اتاق بازرگانی ایران و قطر معتقد است: در همه کشورها برای کنترل بازار ارز، تقویت صادرات دارند، نه محدودیت صادرات، بنابراین همه بندها را باید از پای صادرات برداریم.
قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز تابستان در بازار تهران ریخت.
میزان صادرات نفت و فرآورده بهتر شده است
رییس کل بانک مرکزی گفت: در حوزه بین‌المللی رایزنی‌های ما در بعضی کشورها در آستانه ثمردهی است و از طرف دیگر میزان صادرات نفت و فرآورده‌های آن بهتر و روند بازگشت ارز صادرکنندگان سرعت گرفته است.