avayneshat.ir آوای‌ نشاط

قیمت سکه و طلا ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
قیمت سکه نسبت به دیروز با کاهش قیمت همراه شده اما نسبت به هفته قبل همچنان در قیمت های بالا معامله می شود.
عرضه مجدد خودرودر سامانه یکپارچه
از ۱۶ اردیبهشت
سامانه یکپارچه عرضه خودرو از ۱۶ اردیبهشت ماه برای عرضه خودرو در دور دوم فعال می شود.
ما و اژدهای هفت سر فساد
قطعا تساهل و تسامح مسئولان در وضع و اجرای قوانین و محاکمه مفسدان اقتصادی در این سال ها با نوعی کم کاری همرا بوده و تأثیر چشم‌گیری در جلوگیری از رشد مفاسد اقتصادی نداشته که نگرانی های رهبری در این مساله خاص تشدید شده و خواستار عزم جدی مسئولان برای برقراری عدالت شده اند .
افزایش ۱۰۰ درصدی افزایش قیمت بلیت هواپیما
رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد؛
رییس سازمان هواپیمایی گفت: برای ۱۴۰۲ نسبت به دی ماه ۱۴۰۰ افزایش‌ قیمت بلیت هواپیما در نظر گرفته شده اما تاکنون تصمیمی گرفته نشده است. پیشنهاد انجمن هواپیمایی افزایش ۱۰۰ درصدی است.
افزایش قیمت خودروهای مونتاژی در سامانه یکپارچه قانونی نیست/ شرکت‌ها مبالغ مازاد را عودت دهند
وزارت صمت تاکید کرد
در حالی که پس از قریب به یک ماه از اطلاعیه تصمیم‌گیری شورای رقابت برای قیمت خودروهای مونتاژی می‌گذرد و هنوز تصمیم نهایی اخذ نشده، برخی شرکت‌های خودروساز محصولات عرضه شده در طرح فروش یکپارچه خودروها را با اعمال افزایش قیمت فاکتور یا قیمت جدید اعلام کرده‌اند که طبق تاکید وزارت صمت قانونی نیست.
قیمت جدید مرغ تعیین شد
بنا بر اعلام عضو هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی قیمت مرغ زنده درب مرغداری کیلویی ۵۲ هزار تومان و برای مصرف کننده کیلویی ۷۳ هزار تومان تعیین شد.
تعیین سقف معافیت مالیاتی برای اشخاص غیرتجاری
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف معافیت مالیاتی سالانه در طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی برای اشخاص غیرتجاری بالا ۱۸ سال را ۱۰ میلیارد ریال تعیین کردند.
شرایط پیش فروش ایران خودرو اعلام شد | اسامی خودروها، قیمت و زمان تحویل
شرایط پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو صرفاً جهت بخش سوم اولویت های تابستان ۱۴۰۲ با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.
آغاز فروش فوق العاده محصولات کرمان موتور
مدیرعامل شرکت کرمان موتوراز آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از ۱۱ اردیبهشت در سراسر کشور خبر داد.
تخصیص ارز به خریداران ارز آزاد ممنوع شد
با دستور رییس کل بانک مرکزی
با دستور رئیس‌کل بانک مرکزی از امروز تخصیص ارز به شرکت‌های واردکننده ای که قبل از مرحله تخصیص ارز، نسبت به خرید ارز از بازار آزاد اقدام می کنند، ممنوع است.
دریافت تراکنش های بانک ملت در قالب بسته های پیامکی
بانک ملت در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان اعلام کرد: از ۱۶ اردیبهشت ارسال پیامک تراکنش‌های حساب صرفاً در قالب بسته‌های پیامکی انجام خواهد شد.
اما و اگرهای طرح نهضت ملی مسکن
تسهیلات ساخت مسکن و عرضه زمین به مردم کلید موفقیت دولت در تحقق وعده مسکنی به مردم است و بارفع محدودیت عرضه زمین و هدایت اعتبارات بانکی به سمت ساخت مسکن، راهکار توسعه اقتصادی همه بخش‌ها همراه با اشتغال‌آفرینی بالا خواهیم بود.
قیمت باور نکردنی سکه‌های ۲۵ و ۵۰ تومانی
همزمان با داغ شدن بحث خرید و فروش سکه‌های ۲۵ تومانی با نرخ‌های نجومی در بازار، بسیاری از سایت‌ها این کالا را ناموجود کردند؛ شایعه‌هایی در فضای مجازی مطرح شده‌است که قیمت سکه ۵۰ تومانی نیز در بازار سر به فلک کشیده‌است.
فروش 7 هزار میلیاردی گواهی سپرده بانک ملت
گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) با نام این بانک، دارای تاریخ سررسید یک سال پس از تاریخ انتشار ( چهارم اردیبهشت ماه 1403) خواهد بود و فروش آن از روز 5 اردیبهشت ماه تا اتمام مبلغ منتشره ادامه خواهد داشت.
واکنش دولت به جدل توئیتری مدیران دولتی + تصاویر
سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با انتقاد از جدل توئیتری سخنگوی صمت و رییس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: با توبیخ و در صورت نیاز برکناریِ فرد خاطی اقدام جبرانی صورت خواهد گرفت.