فروش عسل‌های غیرمجاز حاوی روغن پالم
رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از دستگیری دو نفر از فروشندگان عسل‌های غیرمجاز در محدوده یافت آباد خبر داد.
سیل بزرگ ملخ‌ها از عربستان در راه ایران
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: دسته‌های جدید بزرگ ملخ که از سمت شبه جزیره عربستان به سمت ایران پرواز کرده اند، بر اساس پیش بینی فائو از امروز وارد ایران می‌شوند که تهدیدی برای امنیت غذایی کشور به حساب می‌آیند.
سیل ۳ محور اصلی را در خراسان جنوبی مسدود کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: تمام محورهای شریانی، اصلی و فرعی و روستایی خراسان جنوبی به جز ۳ محور باز است و رانندگی با رعایت احتیاط در نقاط آشکارسازی شده امکانپذیر است.
جان‌ باختن سالانه ۲۰۰۰ دانش‌آموز در تصادفات/ سالی ۷۰۰ هزار تصادف داریم
رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها گفت: سالانه ۷۰۰ هزار فقره سوانح رانندگی درون و برون‌شهری داریم که در این سوانح ۴۰۰ هزار نفر مصدوم و معلول و ‌حدود ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر کشته می‌شوند.
ایران رتبه نخست کشور‌های اسلامی در تولید علم شد
براساس داده‌های پایگاه علمی «Web Of Science» در سال گذشته کشور ایران با ۲۲.۳ درصد، رتبه ۱۵ تولید علم در جهان و رتبه نخست را در میان کشور‌های اسلامی از آن خود کرده است.
نتایج اولیه آزمون دکتری منتشر شد
نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.داوطلبان این آزمون می‌توانند در صورت مجاز به انتخاب رشته بودن برای انتخاب رشته اقدام و فرم انتخاب رشته اینترنتی را پر کنند.
یکی از عوامل شهادت
سازمان اطلاعات سپاه:
یکی از عوامل شهادت شهید محمد حسین حدادیان از شهدای حادثه زمستان ۹۶ خیابان پاسداران تهران دستگیر شد.سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرد که این فرد که از عناصر اصلی و موثر فرقه‌ای ضاله است، در مناطق حاشیه‌ای کرج شناسایی و دستگیر شد.
نامگذاری خیابانی در تهران به نام استاد «شجریان»
اعضای شورای شهر تهران با نامگذاری خیابانی به نام «محمد رضا شجریان» موافقت کردند. همچنین تعدادی از معابر به نام های انتظامی، نصیریان، داود رشیدی و کشاورز تغییر نام دادند. همچنین اعضای شورا با نامگذاری خیابان‌هایی به نام فروغ فرخزاد، اخوان ثالث و ۱۰ شاعر دیگر موافقت کردند.
انهدام باند سارقان مسلح آرایشگاه زنانه در
فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان مسلح آرایشگاه زنانه و منزل در ایرانشهر و دستگیری یک مالخر خبر داد.
سنگر طبیعی آذربایجان در آستانه تخریب/ ترانزیت درختان ارسباران همچنان ادامه دارد
با گذشت چهار ماه از ماجرای قطع انبوه درختان استان و هشدارهای پیاپی حجت‌الاسلام‌ آل‌هاشم، هنوز گزارش شفافی در مورد ریشه این تخریب‌ها ارائه نشده و بیشتر اظهارات مسوولان، رنگ توجیه و فرافکنی دارد.
پرداخت خسارت شهروندان سیل زده گنبد از هفته آینده آغاز می شود
شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: بر اساس قول شرکت بیمه طرف قرارداد شهرداری، پرداخت خسارت به واحدهای مسکونی و اثاثیه منزل شهروندان آسیب دیدگان سیل اخیر، از هفته آینده آغاز می شود.
تکذیب دستگیری زن داعشی در مرز بازرگان
فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان ماکو گفت: این شهرستان از نظر امنیتی از شهرستان های امن کشور است و خبر دستگیری یک زن مظنون به عضویت در داعش در مرز بازرگان تکذیب می شود.منطقه آزاد ماکو با تلاش مرزبانان و مرزداران غیور در امنیت کامل است و هیچ فرد معاندی توان ورود به کشور از طریق مرز را ندارد.
۱۰هزارمیلیارد تومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود
رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران گفت: برای کمک به مردم سیل‌زده ستاد فرمان امام خمینی(ره) به‌ارزش ده‌هزار میلیارد تومان لوازم خانگی به آنان اهدا می‌کند.
هجوم آفت ملخ‌ به ۶ استان جنوبی کشور/ اعتبار مبارزه با ملخ جذب نشد
مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه ملخ‌ها به ۶ استان جنوبی کشور حمله کرده و موج گسترده هجوم جدید ملخ‌ها در راه است، گفت: این ملخ‌ها از شبه‌جزیره عربستان به کشور ما وارد شده‌اند.
صرف اعلام خبر وقوع مفاسد، نه تنها اعتمادساز نیست بلکه اعتماد زداست
رئیس قوه قضاییه:
حجت‌الاسلام رئیسی گفت: "اصلاح روندها و بسترهای فسادزا" و "اعلام خبر برخورد با مفسدان" دو مولفه اصلی برای ایجاد اطمینان در مردم نسبت به مقابله نظام جمهوری اسلامی با مفاسد است.
قبلی۴بعدی