موضوع قرارداد ٢٥ ساله بین ایران و چین در چارچوب ضوابط است/حکم مهدی جهانگیری صادر شد
سخنگوی قوه قضائیه در مورد تمهیدات این قوه در قرارداد ٢٥ ساله بین ایران و چین، گفت: بر اساس اطلاعاتى که داریم این موضوع در چارچوب ضوابط است و شایعات صحت ندارد البته هنوز به مرحله انعقاد یک قرارداد رسمى نرسیده است.
آزادی ۲ هزار و ۵۷۴ محکوم غیرعمد مالی با کمک بنیاد مستضعفان
رئیس بنیاد مستضعفان از آزادی ۲ هزار و ۵۷۴ نفر از محکومان غیرعمد مالی در کل کشور با کمک این بنیاد خبر داد.
صدور کیفرخواست شهیندخت مولاوردی با ۳ عنوان اتهامی
راه دانا نوشت: کیفر خواستی برای شهیندخت مولاوردی صادر شده که در آن اتهامات سنگین «تشویق به فساد و فحشا» و «ارائه اطلاعات طبقه بندی شده» تایید شده است.
خط و نشان قاضی مسعودی مقام برای مدیران بانکی
قاضی مسعودی مقام در جلسه دادگاه ۲۱ متهم کلان ارزی گفت: علیه مدیران هر بانکی که اسناد کذب ارائه و یا بخشی از واقعیت را منعکس کنند، اعلام جرم می‌کنیم.
قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا
دانشمندان دریافتند جدیدترین نسخه ویروس کرونا به صورت مستقیم به بافت‌های قلبی حمله کرده و سلول‌های قلب را آلوده می‌کند.
جزئیاتی از توقیف باز‌های شکاری ۳۰ میلیاردی
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف بازهای شکاری قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان گلوگاه گفت: در بازرسی از منزل متهم، ۱۱ بهله باز شکاری زنده که قصد قاچاق آنها به کشورهای حاشیه خلیج فارس را داشت، کشف کنند.
خرید ۲۰۰۰ دستگاه ونتیلاتور ساخت شرکت‌های دانش بنیان
معاون درمان وزارت بهداشت از خرید ۲۰۰۰ دستگاه ونتیلاتور ساخت شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.
۱۰ ماده طبیعی برای بهبود انواع زخم
هر فرد در طول زندگی زخم‌ها و خراش‌هایی را تجربه می‌کند. مراقبت از زخم‌ها و استفاده از روش مناسب برای درمان آن‌ها ضروری است.
مین‌گذاری افکار عمومی برای انفجاری بزرگ/ زنجیره دامنه‌دار از رومینا تا نامه موسوی خوئینی‌ها
اسمش را می‌شود به طور خلاصه «مین‌گذاری افکار عمومی» گذاشت. اینکه آن‌قدر روی اعصاب مردم راه بروند که بتوانند همراهی قشر خاکستری جامعه را در حوادثی چون آبان‌ماه سال گذشته بصورت حداکثری جلب کنند. باید هر ایرانی از ایرانی بودنش متنفر باشد.
در دوران کرونایی چه مواد غذایی مصرف کنیم؟
عضو هیئت‌علمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: رعایت تعادل در استفاده و مصرف مقادیر کافی از مواد مورد نیاز و تنوع مصرف انواع مختلف مواد غذایی گروه‌های اصلی غذایی در دوران ابتلا به کرونا نیاز است.
با ماسک صورت تا ۹۰ درصد از کرونا در امانید
محققان:
نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد، استفاده از ماسک صورت در صورتی که فاصله اجتماعی رعایت شده باشد خطر ابتلا به ویروس کرونا را تا ۹۰ درصد کاهش می‌دهد.
پلیس سمنان پس از ۳ ساعت درگیری مسلحانه ۱.۴ تن موادمخدر کشف کرد
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: یک تن و ۴۹۱ کیلوگرم موادمخدر پس از ۳ ساعت درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان کشف شد.
مناطق ییلاقی رامسر به کانون شیوع ویروس کرونا تبدیل شد
رئیس شبکه بهداشت‌ودرمان :
رئیس شبکه بهداشت‌ودرمان رامسر گفت که با توجه به تردد زیاد خوش‌نشینان و گردشگران به مناطق ییلاقی شهرستان ، این مناطق به کانون شیوع بیماری کرونا تبدیل شده است.
انهدام باند قاچاق سلاح به مرکز ایران/ ۲۰۰ قبضه اسلحه جنگی کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام باند سازمان‌دهی شده قاچاق سلاح به مرکز کشور و کشف ۲۰۰ قبضه اسلحه جنگی از آنان در یک عملیات پیچیده و هوشمندانه توسط مأموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.
دستگیری تعدادی از عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان خبر داد.
قبلی۶بعدی