وعده حقوق‌ بالا برای فریب گارسون‌های خوش‌تیپ
جلسه محاکمه ۱۴ متهم ارزی
در دادگاه رسیدگی به اتهامات ۱۴ متهم ارزی عنوان شد که متهمان با گول زدن گارسون‌های خوش‌تیپ، آنها را به عنوان مدیرعامل شرکت‌های صوری انتخاب کرده و از آنها سوء استفاده می‌کردند.
جمع‌آوری پل گیشا یک سال زمان می‌برد
رئیس پلیس راهور با بیان اینکه جمع‌آوری پل گیشا حدود یک سال زمان می‌برد، گفت: در چند روز آینده محدودیتهای ترافیکی اطراف گیشا آماده می‌شود و بر این اساس پل گیشا بسته خواهد شد.
پشت پرده حمایت از داروی تولید داخل/ سیاست یک بام و دو هوای وزیر
پافشاری وزیر بهداشت، بر ممنوعیت واردات داروهای مشابه تولید داخل، با نامه ای که برای واردات یک قلم دارو به بیمه سلامت زده است، حکایت از سیاست یک بام و دو هوا دارد.
کلاهبرداری پیامکی درپوشش قطع یارانه
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا به شهروندان نسبت به کلاهبرداری پیامکی درپوشش قطع یارانه هشدار داد.
جزئیات تردد در محدوده زوج یا فرد + قیمت‌ها
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران در مورد نرخ تردد در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا یا همان زوج یا فرد سابق که از اول تیرماه اجرایی می‌شود، توضیحاتی ارائه کرد.
ساعت کاری ادارات تهران در تابستان تغییر می‌کند؟
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در تشریح احتمال تغییر ساعت کاری ادارات گفت: در صورت عدم رعایت طرح مصرف بهینه انرژی در دستگاه‌های اجرایی، در مورد تغییر ساعت کاری ادارات تصمیم‌گیری خواهد شد.
عامل آلودگی هوای این روزهای تهران را بیشتر بشناسیم
از ابتدای سال تاکنون هوای پایتخت پنج روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است که علت آن در هر پنج روز، افزایش غلظت "آلاینده ازن" بود.
ملخ‌های صحرایی از دریای سرخ به ایران آمدند
رئیس سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی تا پایان روز ۲۲ خردادماه ۵۷۰ هزار هکتار مبارزه با این ملخ‌ها صورت گرفته است، گفت: استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان به ترتیب ۳ استان اول مبارزه با ملخ هستند که بیشترین درگیری را دارند.
ستیز با طبیعت شب در خیابان‌های پایتخت
نگاه معطوف به غرب در شهرداری کلان شهرها همان مسئله‎ اصلی بوده که باعث شده امروز اولویت‌ها جابه‌جا شود و در نهایت‌ نمایی پوشالی را از مسئله توسعه خدمات شهری شاهد باشیم.
جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد/ از نحوه پاسخگویی به سوالات تا زمان اعلام نتایج
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پس از دریافت کارت شرکت در آزمون باید اطلاعاتی درباره نحوه شرکت در آزمون، زمان و چگونگی پاسخگویی به سوالات داشته باشند.
اولین واکنش بطحایی بعد از استعفا
سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش، اولین مطلب بعد از استعفایش را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد.
امروز؛ آخرین مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ تا پایان ساعت امروز برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون مهلت دارند.
یک استخر کشاورزی در خاتم جان ۵ پنج نفر را گرفت
معاون عملیات آتش نشانی یزد از غرق شدن زنجیروار پنج نفر از اعضای خانواده مالکان یک چاه کشاورزی در شهرستان خاتم خبر داد.
مدیرعامل پیشین و متواری بانک سرمایه توسط پلیس اینترپل دستگیر شد
- متهم علیرضا حیدر‌آبادی مدیرعامل اسبق بانک سرمایه که در حین تحقیقات از کشور متواری و به اسپانیا گریخته بود هفته گذشته توسط پلیس اینترپل دستگیر شد.
حقوق ۳۰ سال یک معلم در حساب همسر دلاویز
احسان دلاویز در خصوص همکاری‌اش با بانک سرمایه گفت: نه در مجلس شورای اسلامی و نه در وزارتخانه‌ای مهمان کسی نبودم یا کسی مهمان من نبوده و در دولت و بیت‌المال دخالتی نکردم و از اتهام معاونت در اخلال ناراحت هستم و تنم می‌لرزد.
قبلی۶بعدی