عکس/ توقیف خودروهای مزاحم خیابانی
در سه شب گذشته ۵۵۹ دستگاه خودرویی که مزاحمت ایجاد می‌کردند توسط فرمانده انتظامی تهران بزرگ توقیف و ۱۳ فرد متخلف بازداشت و هزار و ۸۸۳ خودرو اعمال قانون شدند.
پرونده نجفی روى ميز قاضى كشكولى قرار گرفت
پرونده قتل همسر دوم شهردار پیشین تهران جهت رسيدگى به شعبه نهم دادگاه كيفرى يك استان تهران ارجاع شد.
بررسی درخواست آزادی «نزار زاکا» به صورت ویژه
سخنگوی قوه قضاییه با اعلام این خبر که اسم «نزار زاکا» در لیست عفو شدگان از سوی رهبر انقلاب وجود ندارد، گفت: درخواست آزادی نزار زاکا به صورت ویژه بررسی می‌شود.
شروط پلیس برای تداوم حیات شبانه در تهران
با پایان ماه مبارک رمضان ساعت کار اصناف در پایتخت به حالت اول خود بازگشت و جان گرفتن طرح حیات شبانه به گفته رئیس پلیس پایتخت، منوط به تامین سه شرط است که هنوز اقدامی در این خصوص انجام نشده است.
از یک تخلف عُرفی تا ماجرای آنتن‌فروشی به پزشکان
"آنتن‌فروشی به پزشکان، دقیقه‌ای ۱.۵ میلیون"، "قراردادهای آنچنانی صداوسیما با پزشکان "، "رپورتاژ آگهی‌های سلامت" و... و عباراتی هستند که این روزها فضای مجازی را پر کرده و اما و اگرهای زیادی را درباره تبلیغات حوزه پزشکی به دنبال داشته است.
کارخانه واگن‌سازی مترو در آستانه تعطیلی
مدیرعامل شرکت واگن‌سازی تهران نسبت به تعطیلی کارخانه واگن‌سازی به دلیل عدم تزریق منابع مالی در نیمه دوم سال‌جاری هشدار داد.
پرونده نجفی به دادگاه کیفری یک ارسال شد
پرونده محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران که به قتل عمد همسر دومش متهم شده، برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.
انهدام شبکه سازمان یافته قاچاق سوخت در خلیج فارس/ 24 نفر بازداشت شدند
فرمانده منطقه دوم نیرو دریایی سپاه گفت: طی یک اقدام اطلاعاتی در سحرگاه 15 خرداد سه شناور خارجی حامل سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس توقیف شد.
واکنش پلیس به شماره پیامک گزارش بدحجابی
رییس پلیس پایتخت اعلام کرد که هیچ شماره‌ای برای اعلام گزارش بدحجابی داخل خودروها از سوی مردم وجود ندارد.
ماجرای تحصیل دانش‌آموزان در مدرسه مختلط مشهد
تمام دانش آموزان این مدرسه خارجی هستند که والدین آنها به دلایلی باید در کشور اسکان داشته باشند و هیچ دانش آموز ایرانی در این مدرسه در حال تحصیل نیست.
غرق شدن پنج نفر در آب‎های آزاد لرستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از غرق شدن پنج نفر در آب‎های آزاد استان خبر داد.
ویزای گران «شنگن» سفر به اروپا را آسان می‌کند؟
شورای اتحادیه اروپا هزینه صدور ویزای شنگن را ۳۳.۳ درصد گران‌تر و در شرایط صدور آن نیز تغییراتی را اعمال کرد که سیگنال‌های مثبتی را برای «کثیرالاسفر» ها یا «مسافران مثبت» در محدوده شنگن، مخابره می‌کند.
ورود دادستانی مازندران به نابهنجاری اجتماعی در سد لفور سوادکوه
دادستان عمومی و انقلاب مازندران درباره بی‌حجابی صورت‌گرفته و هنجارشکنی در سد لفور و به دنبال آن انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی گفت: پیرو دستور رئیس کل دادگستری استان مازندران به دادستان استان مازندران این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.  
انهدام باند سوءاستفاده از دفترچه‌های درمانی/ متهمان دارو‌های کمیاب را از مراکز مجاز تهیه و در بازار آزاد می‌فروختند
معاون دادستان عمومی و انقلاب قم خبر داد
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از دستگیری افراد متعدد سوءاستفاده کننده از دفترچه‌های درمانی در قم خبر داد.
حذف طرح «زوج و فرد» از اول تیر ماه + جزئیات
مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران اعلام کرد که طرح کنترل آلودگی هوا قطعا از اول تیرماه در تهران اجرا خواهد شد.
قبلی۸بعدی