هشدار به کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می کنند
کاربران هنگام استفاده از درگاه‌های الکترونیکی بانکی و سایت‌های داخلی مثل سایت یارانه، کنکور و دانشگاهها که اطلاعات حساسی دارند، باید فیلترشکن خود را خاموش کنند تا از سایت‌هایی که به دلیل فیشینگ فیلتر شده‌اند، آگاهی پیدا کرده و همچنین از ارسال نام کاربری و رمز خود به سرورهای وی‌پی‌ان که رمزگذاری نشده و احتمال سرقت از آن‌ها وجود دارد، پرهیز کنند.
۸۵ درصد از جمعیت ایران تحت تاثیر خشکسالی
رئیس مرکز ملی خشکسالی مساحت و جمعیت تحت تاثیر خشکسالی را طی یک دهه و یک سال گذشته اعلام و تأکید کرد که بیش از ۸۵ درصد جمعیت ایران تحت تاثیر خشکسالی بلندمدت و انباشته است.
بدحجابی رمز ممانعت از برگزاری هیئت‌های حسینی
این اقدام سیاسی که به بهانه مبارزه بابدحجابی در تهران شکل گرفت، با ورود به موقع نیروی انتظامی تهران به سرعت در نطفه خفه شد و طراحان آن که به دنبال برچیدن هیئت‌های حسینی بودند در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.
اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده
دوشنبه ۲۵ شهریور؛ اولین جلسه دادگاه نعمت زاده
در حالی قرار است شبنم نعمت‌زاده روز دوشنبه هفته آتی توسط قاضی مسعودی مقام محاکمه شود که اتهام بزرگ وی اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور است.
خبری جدید از پرداخت معوقات فرهنگیان و رتبه‌بندی آنها
معاون وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به ادعای یک نماینده اعلام کرد
علی الهیار ترکمن با تاکید بر اینکه قرار نیست اعتبار رتبه بندی معلمان صرف پرداخت معوقات شود، گفت: این بودجه محفوظ است که طی یک تا دو هفته آینده با نهایی شدن آیین نامه قطعاً در محل خود هزینه می شود.
روغن جامد مصرف نکنید
روغن‌های نیمه‌جامد و چربی‌های جامد حاوی اسیدهای چرب اشباع و ترانس هستند که سلامت را تهدید می‌کند. نتایج تحقیقات نشان ‌داده است که مصرف چربی‌هایی که میزان اسید چرب ترانس آن‌ها بالا است باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی ـ عروقی می‌شوند.
۴۰ دانشگاه ایرانی در بین دانشگاه‌های برتر جهان
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۰ توسط تایمز اعلام شد که بر این اساس 40 دانشگاه ایرانی در بین دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارند.
باند زورگیران عابربانکی به دام افتادند
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری باند زورگیری خبر داد که پس از مشاهده رمز عابربانک مالباختگان در پای دستگاه های خودپرداز اقدام به زورگیری و سرقت کارت عابربانک می کردند.
نحوه محاسبه هزینه درمانی ایرانیان در عراق
تفاهم‌نامه سازمان اورژانس کشور با وزارت بهداشت عراق در خصوص مراسم اربعین حسینی به امضا رسید.
عکس/ رئیسی در جایگاه ارباب رجوع دادگاه
آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه صبح امروز چهارشنبه (۲۰ شهریور) به صورت سرزده از مجتمع قضایی شهید مطهری بازدید کرد.
فروش اینترنتی دارو ممنوع
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ فروش دارو از بستر اینترنت را غیر قانونی خواند و افزود: متاسفانه مجرمان علاوه بر فروش دارو‌های مجاز، دارو‌های غیرمجاز را هم در این بستر به فروش می‌رسانند.
آخرین وضعیت جسمی عسگراولادی
اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به دلیل بروز عارضه مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.
اعلام قیمت غذای دانشجویان
صندوق رفاه دانشجویان نرخ غذای دانشجویی دانشگاه‌های کشور برای سال تحصیلی جدید را اعلام کرد.
پیامدهای افسردگی واقعی
این روزها از زبان خیلی‌ها می‌شنویم که ابراز افسردگی می‌کنند اما یک افسرده واقعی با فرد غمگین تفاوت‌های زیادی دارد.
آخرین وضعیت پرونده تخلفات «پالادیوم» و «بام‌لند»
مدیرکل حقوقی شهرداری تهران از بررسی دو پرونده پل و زیرگذر پالادیوم و مجموعه بام لند در کنار دریاچه چیتگر و همینطور پیگیری املاک شهرداری که در اختیار افراد غیر است، خبر داد.
قبلی۸بعدی