آیت‌الله رئیسی دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها را ابلاغ کرد
رئیس قوه قضائیه «دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها» را ابلاغ کرد.
مستندات لازم درباره کذب بودن اطلاعات متهمان پرونده پتروشیمی اخذ شد/ ضبط وثیقه ۳۰ میلیاردی یک متهم به دلیل حضور نیافتن در دادگاه
قاضی مسعودی:
قاضی مسعودی در جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده پتروشیمی گفت: درباره کذب بودن اطلاعات بسیاری از متهمان این پرونده، مستندات لازم را اخذ کرده‌ایم.
فیلم/ حادثه‌ای که در خط آهن رشت_قزوین به خیر گذشت
ترمز به موقع لکوموتیوران موجب جلوگیری برخورد قطار با خودروی سواری در خط آهن رشت – قزوین شد.
امسال ریالی به دریاچه ارومیه اختصاص نیافت/ احتمال تعلیق طرح‌ها
سه دهه از بحران خشک شدن دریاچه ارومیه و عواقب زیست محیطی این فاجعه زیست محیطی می گذرد ولی با تداوم این بحران امسال ریالی برای ادامه طرح های ستاد احیا اختصاص نیافته است.
مرحومه خدایاری در مراجع قضایی محکومیت کیفری نداشته است
اسماعیلی در گفت‌وگو با برنامه «پرونده ویژه»:
سخنگوی قوه قضاییه درباره «پرونده سحر خدایاری (دختر آبی)» گفت: این مرحومه در مراجع قضایی به هیچ عنوان محکومیت کیفری نداشته و اصلا دادگاهی برای رسیدگی به پرونده او تشکیل نشده است.
بررسی رایگان وضعیت ژنتیکی معلولان کشور
معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور از آغاز برنامه فراگیر بررسی وضعیت ژنتیک همه معلولان کشور تا سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدوارم با تامین بودجه مورد نیاز طی سه سال آتی طرح مذکور را به پایان برسانیم.
ماجرای دزدیدن سگ ۴۰میلیون تومانی در سعادت‌آباد
زن جوان که روی بدنش آثار کشیده شدن روی زمین نمایان بود با چهره‌ای آشفته و ناراحت پا در دادسرای امورجنایی تهران گذاشت و از ربوده شدن بچه شش ساله اش به بازپرس جنایی خبر داد.
ربات غربالگری کودکان مبتلا به اتیسم ساخته شد
توسط محققان دانشگاه تهران؛
محققان در دانشگاه تهران موفق به طراحی و ساخت رباتی برای غربالگری کودکان در راستای تشخیص اتیسم شدند. از این ربات نیز می توان برای توانبخشی سالمندان و مبتلایان به اتیسم استفاده کرد.
مدرسه محل آماده‌سازی دانش‌آموزان برای کنکور نیست/ بیش از ۸۰ درصد وعده‌هایم به انجام رسید
بطحایی:
وزیر سابق آموزش و پرورش با اشاره به اینکه همکارانم تلاش کردند که آموزش و پرورش به مسیر خود برگردد، گفت: امیدوارم مدرسه محلی برای تمرین زندگی باشند و محلی برای آماده کردن کنکور نباشد.
افزایش ۳ برابری نرخ پارچه لباس فرم مدارس
رئیس اتحادیه خیاطان همدان خبر داد
رئیس اتحادیه خیاطان همدان از افزایش قیمت پارچه خبر داد و گفت: امسال قیمت پارچه‌های تولید داخل با 3 برابر رشد عرضه شده و افزایش قیمت تولید لباس فرم مدارس به این علت بوده است.
برخورد پلیس با تابلوهای غیرمتعارف مغازه‌ها
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از برخورد با تابلوهای غیرمتعارف در سردر واحدهای صنفی خبر داد.
۹۰۰ میلیارد تومان به معلمان بدهکاریم!
معاون وزارت آموزش‌وپرورش:
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه ۶۵۰ میلیارد تومان بابت مطالبات حق‌التدریس و ۲۵۰ میلیارد تومان برای حقوق معلمان خرید‌خدمات بدهکار هستیم، گفت:هنوز برای پرداخت این مطالبات اعتباری تأمین نشده است.
هلال احمر: علی‌اصغر پیوندی برای توضیح درمورد پرونده‌های دارویی احضار شده / اتهامی متوجه او نیست
روابط عمومی جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای، احضار علی‌اصغر پیوندی به‌عنوان رئیس جمعیت هلال احمر درباره ابهامات پرونده‌های دارویی سازمان تدارکات پزشکی را تایید کرد.
جزئیات شرایط دریافت کمک هزینه بارداری تامین اجتماعی
کمک هزینه بارداری یکی از خدمات سازمان تامین اجتماعی است که به ۲ میلیون نفر از زنان تحت پوشش خود ارائه می‌دهد.
دادستان کاشان: محکومیت فردی به جرم خوانندگی در کاشان صحت ندارد
دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: مطالب انتشار یافته مبنی بر محکومیت فردی به جرم خوانندگی در فضای مجازی صحت ندارد. امروز صبح برخی کانال‌ها و سایت‌ها از صدور حکم ۱۰ سال حبس برای یک زن به جرم خوانندگی در روستای تاریخی ابیانه خبر داده بودند.
قبلی۷بعدی