چرا
استعفای بطحایی یک پیام مهم دارد، تا زمانیکه آموزش‌وپرورش در اولویت کلان کشور قرار نگیرد، آمد و رفت وزرا تغییری ایجاد نخواهد کرد، مشکل امروز آموزش‌وپرورش ما که به قربانگاه افراد تبدیل شده است نادیده انگاشتن جایگاه و اهمیت این وزارتخانه توسط دولت است.
کشف کارت بلیت با ۴۷ سال اعتبار در متروی تهران
فرمانده یگان انتظامی پلیس متروی پایتخت از دستگیری دو متهم در رابطه با جعل کارت بلیت مترو برای افزایش اعتبار آن تا سال ۱۴۴۵ خبر داد.
شمارش معکوس برای اجرای طرح جدید ترافیک
شمارش معکوس برای حذف طرح ۱۴ ساله زوج و فرد آغاز شده ولی علیرغم اعلام شهرداری برای آغاز اجرای طرح جدید، پلیس آن را تأیید نکرده است.
پلیس تهران: «حیات شبانه» نداریم
فرمانده انتظامی پایتخت در واکنش به صحبت‌های عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: حیات شبانه در تهران نداریم و صنوف فقط تا ساعت یک بامداد مجاز به فعالیت هستند.
هنجارشکنان سد لفور دستگیر شدند
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری 3 متهم اصلی ناهنجاری‌های اخیر در سد لفور خبر داد.
جزئیات مسمومیت ۱۹ شهروند تهرانی در یک استخر
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از مسمومیت ۱۹ نفر به دلیل استشمام بخار اسید در استخری در منطقه نازی آباد خبر داد.
فیلم/ ناتوانی متهمان
محسن پهلوان متهم ردیف اول پرونده پدیده در جلسه دادگاه گفت: دیگر توان ندارم روی پروژه پدیده کار کنم.
تعداد داوطلبان آزمون ارشد ۱۲۱ هزار نفر کم شد
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز دریافت کارت شرکت در آزمون ارشد ۹۸ گفت: بیشترین تعداد داوطلبان در گروه علوم انسانی و کمترین در گروه علوم پایه و دامپزشکی هستند.
افزوده شدن هرماه یک قطار به شبکه ریلی پایتخت
شهردار تهران با اشاره به اینکه قصد داریم هر ماه یک قطار به شبکه ریلی پایتخت اضافه کنیم،‌ گفت: حمایت‌ دولت از متروی تهران نباید قطع شود.
روایتی متفاوت از خودکشی شهردار اسبق تهران
صبح پیکر نیمه‌ جانی را بر ویلچر بردند که ۱۰ ماه بعد هر آنچه که به ستوهش آورده بود را در پنج گلوله به سوی «استاد» شلیک کرد و روانه آگاهی مرکز شد.
انهدام باندی با عقاید و باورهای شیطانی در تجمع ارتفاعات جاده هراز
دادستان عمومى و انقلاب شهرستان آمل از انهدام باندی با عقاید و باورهای شیطانی در تجمع ارتفاعات جاده هراز خبر داد.
امتیاز ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان دختر
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دختر در نقل و انتقالات دانشجویی به محل سکونت والدین یا همسرشان منتقل می‌شوند.
اسید پاشی در پیرانشهر
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ پیرانشهر از وقوع حادثه اسید پاشی در این شهرستان خبر داد.
حکم پرونده تجاوز در ایرانشهر صادر شد
حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی راد از صدور رای پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد و گفت: رای صادر و ابلاغ شده است و برای تایید و ابرام و یا رسیدگی به اعتراض محکومین و وکلای آن‌ها به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.
کدام سربازها حقوق یک و نیم تا دو میلیون تومانی می‌گیرند؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به افزایش حقوق سربازان تحت پوشش کمیته امداد گفت: با توجه به افزایش حقوق صورت گرفته فرصت خوبی است که مشمولان غایب تحت پوشش کمیته امداد نیز وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.
قبلی۷بعدی