انتقاد قاضی سراج از تخلفات خودروسازان
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بسیاری از مشکلات صنعت خودروسازی ناشی از سوء مدیریت هاست.
آخرین جزئیات پرونده تصادف پورشه در اصفهان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان از تفاوت نتایج اولیه تحقیقات مقدماتی پرونده پورشه با آنچه در فضای مجازی منتشر شده خبر داد.
حکم پرونده تعاونی‌های البرز ایرانیان و ولیعصر صادر شد/ ۲۵ سال حبس برای امیرحسین آزاد و حسن قریانی
سخنگوی قوه قضاییه:
اسماعیلی با اشاره به رسیدگی به پرونده تعاونی البرز ایرانیان و تعاونی ولیعصر، گفت: پرونده تعاونی البرز ایرانیان و تعاونی ولیعصر در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی رسیدگی و حکم نهایی صادر شد.
اجرای طرح جدید ترافیک پشت چراغ قرمز پلیس
طرح کاهش آلودگی هوا در شورای شهر و شورای عالی ترافیک تصویب شد. از ابتدای تابستان قرار است طرح اجرا شود اما هنوز پلیس این طرح را تأیید نکرده است.
صدور کیفرخواست برای محمدعلی نجفی/ جزئیات ۳ عنوان اتهامی/ درخواست قصاص از سوی اولیای دم
دادستان تهران خبر داد
دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی دایر بر قتل عمد، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز و ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) خبر داد.
چه کسانی برای وزارت کار تصمیم می گیرند؟/ جلسات سفره خانه ای برای انتصاب مدیران در وزارتخانه شریعتمداری
آیا شریعتمداری پاسخ این سوال را می داند؟
شریعتمداری که با شعار شفافیت به وزارت کار آمد، در برابر برخی انتصاب های رانتی و بدون توجیه در زیر مجموعه خود تحت فشار است.
روایتی از محل زندگی اقوام همسر دوم نجفی
در حین برگشتن به طبقه سوم، مادر میترا را می‌بینم که شتابان در خانه‌ای که باز بود را می‌بندد و با سرعت به خانه سمت راستی می‌رود و در را پشت سرش قفل می‌کند. گویا می‌ترسد از صحبت کردن.
اسامی ۷ برند آدامس غیرمجاز اعلام شد
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اسامی ۷ برند قاچاق آدامس که همچنان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود را اعلام کرد.
شکایت از همسر به اتهام تعرض به دختر
همزمان با شکایت زن میانسال از شوهرش به اتهام تعرض به دختر جوانشان رسیدگی به این پرونده از سوی قضات شعبه دوازدهم دادگاه کیفری آغاز شد.
تریبون میلیونی صداوسیما در اختیار پزشکان درجه دو
حضور برخی از پزشکان سطح متوسط در رسانه ملی در حالی صورت می‌گیرد که این افراد با پرداخت هزینه‌های میلیونی اقدام به تبلیغ برخی از کالاهای سلامت‌محور می‌کنند.
واکنش هاشمی به ماجرای نجفی: موضوع «مردانه» است
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به پرونده محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران به خنده گفت: این موضوع «مردانه» است.
علت آتش گرفتن سینما بهمن شیراز چه بود؟
شهردار منطقه دو شیراز مدعی است که مالک سینما بهمن، که شامگاه نهم خرداد دچار حریق شد، مجوز تغییر کاربری و تخریب و انجام اقدامات بازسازی را نداشته است.
آیا ‌شب امتحان قرص ‌مصرف کنیم؟
خردادماه همیشه یادآور فصل شروع امتحانات است؛ فصلی پربار که خانواده‌ها نیز باید مراعات حال فرزندان را داشته باشند تا حاصل یک سال تلاش دانش‌آموز هدر نرود.
آخرین دفاع جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی اخذ شد
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات «علیرضا زیبا حالت منفرد» معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی امروز (شنبه) - ۱۱ خردادماه - به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.
طراحی 4 خط جدید مترو در پایتخت
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن بازدید از خط شماره 10 پیشنهادی مترو در منطقه 22 گفت: پس از تکمیل خطوط فعلی متروی تهران ۴ خط جدید طراحی خواهد شد.
قبلی۱۰بعدی