سرریز شدن سد کرخه صحت ندارد/ سد، هیچ مشکلی ندارد
مدیرعامل سد و نیروگاه کرخه:
مدیرعامل سد و نیروگاه کرخه میزان خروج آب از سد کرخه را برنامه‌ریزی‌شده دانست و افزود: خبر سرریز شدن سد کرخه صحت ندارد از لحاظ علمی و با توجه به ساختار سد کرخه، آن گونه که خبر سرریز شدن سد منتشر شده، امکان وقوع ندارد.
محسن هاشمی: افتتاح خط ۶ مترو آزمایشی است
بخش جنوبی خط ۶ مترو تهران در حالی از روز گذشته وارد مدار بهره‌برداری شده که با توجه هشدارهای رمس درباره عدم ایمنی این خط، شهروندان تهران تمایلی به استفاده از این خط ندارند ...
سه خطری که پایتخت نشینان را تهدید می‌کند
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران :
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به سه خطر و بلای طبیعی که تهران را تهدید می‌کند، گفت: آموز ش و اطلاع‌رسانی از اقدامات مؤثر جهت مقابله با حوادث و بلایا به شمار می‌رود.
تصاویر هوایی از پر شدن هورالعظیم در هر دو سوی مرز ایران وعراق
مهمترین شایعه ضدانقلاب و رسانه‌های بیگانه در این روزها این بوده است که نیروهای نظامی استان خوزستان برای جلوگیری از ورود آب کرخه به هورالعظیم (در امان ماندن تأسیسات نفتی) با انفجار سدها باعث ورود آب به مناطق مسکونی و روستاها شده‌اند. در حالی که تصاویر هوایی نشان می‌دهد هورالعظیم هم در بخش ایران و هم در بخش عراق کاملا پرآب شده است.
۹ متهم امنیتی ۲۱ فروردین محاکمه می‌شوند
9 فعال مدنی به اتهام های امنیتی 21 فروردین ( چهارشنبه هفته جاری) در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه محاکمه می شوند.
ماجرای اَبَر گودال ۴۰۰ هکتاری تهران/ عضو شورای شهر: نمی‌توانیم آن را پر کنیم
عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر تهران درباره تهدید ابرگودال ۴۰۰ هکتاری در منطقه ۱۸ تهران گفت: امکان پر کردن این گودال وجود ندارد و باید ضریب ایمنی این گودال را بالا ببریم.
استاندار خوزستان: سد کرخه پر شد / تخلیه ‌سوسنگرد، بستان، رفیع، کوت سیدنعیم، ابوحمیضه و حمیدیه
استاندار خوزستان ‌آخرین وضعیت سدهای استان را تشریح کرد و گفت: ورودی و خروجی سد دز کاهش پیدا کرده، اما سد کرخه پر شد و باید فکری کنیم چون پایین‌دست تحمل این حجم از خروجی آب را ندارد.
اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه شد/ «اژه‌ای» معاون اول می‌ماند
رئیس قوه قضائیه در جلسه مسؤولان عالی قضایی، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران را به عنوان سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد.
تخلیه ۷۰ روستای شوش
فرماندار شوش گفت: ۷۰ روستای شهرستان شوش به علت وقوع سیلاب تخلیه شد. این روستا‌ها در بخش مرکزی، فتح المبین و شاوور می‌باشند.
دستور تخلیه شهر شیبان صادر شد
دستور تخیله شهر شیبان در شهرستان باوی صادر شد.
عکس/ جاری شدن آب کرخه در خیابان‌های اهواز
بالا آمدن سطح آب رودخانه کرخه موجب ورود آب به برخی از مناطق شمالی شهر اهواز در استان خوزستان شد.
بیمارستان سلامت اهواز تخلیه شد
با توجه به احتمال آبگرفتگی بیمارستان سلامت و بنا بر تصمیم ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بیمارستان سلامت تخلیه و بیماران با اتوبوس‌آمبولانس فوریت‌ها به بیمارستان گلستان منتقل شدند.
ماجرای قهر دکتر حسابی بخاطر استفاده از بیت‌المال
برخی اگرچه در حافظه رسانه‌ای کشور کمرنگ شده‌اند، اما آنقدر خدمات به مردمان این مرز و بوم داشته اند که آثار خدماتشان هیچگاه از یاد نخواهد رفت. پروفسور حسابی یکی از این افراد است.
عکس/ حیاط پر از گل در روستای چم‌مهر
چهارمین جلسه محاکمه متهمان پرونده اعتبار ایرانیان برگزار شد
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی سیدهادی منصوری درمشهد برگزار شد.
قبلی۱۱بعدی