رئیس پلیس تهران: اگر در بازداشت نجفی اشتباهی کرده‌ایم عذرخواهی می‌کنیم
رئیس پلیس پایتخت به حواشی منتشر شده از دستگیری نجفی و رفتار ماموران پلیس با وی واکنش نشان داد و گفت: اگر مردم احساس می‌کنند که پلیس اشتباهی کرده است ما عذرخواهی می‌کنیم.
ادعای وکیل نجفی درباره فیلم منتشر شده از پلیس آگاهی
یکی از وکلای محمدعلی نجفی در ادعایی عنوان کرده که فیلم احترام پلیس به نجفی مربوط به زمان شهردار بودن وی و بازدید نجفی از پلیس آگاهی است.
نجفی «صحنه قتل میترا استاد» را بازسازی کرد
صحنه قتل میترا استاد با حضور محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران بازسازی شد.
فروش یک گیاه سرطان‌زا در تهران+ عکس
سنبل آبی گیاهی سرطان‌زا است. این گیاه که گونه‌ای مهاجم در کشور ما به حساب می‌آید نه تنها به اکوسیستم‌های آبی صدمه وارد می‌کند بلکه سلامت افراد را نیز در حالی به خطر می‌اندازد که توسط دستفروشان در معابر و مراکز خرید تهران به فروش می‌رسد.
تشریح آخرین جزئیات پرونده نجفی/ مهناز افشار تاکنون به کشور بازنگشته است
سخنگوی دستگاه قضا مطرح کرد؛
سخنگوی قوه قضاییه آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده شهردار اسبق تهران و مهناز افشار را تشریح کرد.
سالی ۶۰ هزار ایرانی به دلیل
دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در آستانه هفته ملی بدون دخانیات گفت: با برآورد ۶۰ میلیارد نخ مصرف سالیانه سیگار در کشور، ۶۰ هزار مورد مرگ ناشی از استعمال سیگار را داریم.
پایان 14 سال زندگی مخفی یک قاتل
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که 14سال قبل بر اثر اختلاف حساب شهروندی را در شهرستان «دیر» به قتل رسانده و متواری شده بود با تلاش پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.
آتش‌سوزی گسترده در سینما بهمن شیراز
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز از آتش‌سوزی سنگین در سینما بهمن شیراز خبر داد.
وکیل نجفی: هنوز متهم را ندیده‌ام/ نجفی همچنان در بازداشت است
وکیل شهردار اسبق تهران در مورد پرونده قتل میترا استاد، گفت: هنوز آقای نجفی را ملاقات نکرده‌ام؛ باید وی را ببینم و از جزئیات حادثه مطلع شوم.
شهریه‌های لاکچری و کلاس‌های وقت تلف کن/ نظارت‌هایی که کارساز نیست
گزارشی از مشکلات مدارس غیردولتی؛
مدارس غیردولتی کمک آموزش و پرورش هستند اما گاه اخباری از آنها شکاف‌هایی در عدالت آموزشی ایجاد می‌کند، مانند اخباری از مدارس لاکچری و درخواست مدرک تمکن مالی از خانواده‌ها که به گوش می‌رسد.
مشکلات تامین اجتماعی زیر سایه دولتی بودن
دولتی بودن هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی باعث شده تا انتخاب مدیرعامل این سازمان در دستان دولتی ها باشد و جامعه کارگری و کارفرمایی و بازنشستگان نقشی در تصمیم گیری ها نداشته باشند.
ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی کاهش یابد/ ضرورت اشتغال زندانیان
رئیسی در قم:
رئیس قوه قضائیه گفت: ورودی و خروجی پرونده به دستگاه قضایی قابل مقایسه نیست و لازم است با اندیشه‌ای صحیح ورود پرونده را به دستگاه قضایی کاهش دهیم.
جزئیاتی منتشرنشده از پرونده نجفی
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که تاکنون هیچ تماسی برای سفارش پیرامون پرونده نجفی با پلیس آگاهی برقرار نشده و پلیس در استقلال کامل به این پرونده رسیدگی کرده است.
انجام این
در این مطلب به ۱۰ توصیه کلیدی بر اساس آموزه‌های طب سنتی اشاره شده که عدم‌رعایت این نکات ریشه بسیاری از بیماریها در افراد است.
جزئیاتی بیشتر از دستگیری «نجفی» و پاسخ پلیس به برخی ابهامات
رییس پلیس پایتخت جزئیات بیشتری از دستگیری شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دومش را تشریح کرد.
قبلی۱۱بعدی