اعلام نظریه کارشناسی درباره قتل میترا استاد: شلیک نجفی به همسرش مستقیم نبود
با گذشت بیش از ۱۰ روز از اعلام نظر کارشناسان اسلحه شناسی و پزشکی قانونی در پرونده قتل میترا استاد - همسر دوم محمد علی نجفی- به قاضی شعبه نهم دادگاه کیفری تهران صبح دیروز این نظرات به وکلای نجفی ابلاغ شد.
اعتراض به سخت‌گیری در شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان/ ادله‌ای برگرفته از تجسس در فضای مجازی که مستند نیست
دانشجویان نسبت به نقض حریم شخصی در شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان نگران هستند؛ وزارت علوم با تایید اضافه شدن مواردی از تخلفات در فضای مجازی به شیوه‌نامه جدید تاکید دارد که حکمی که براساس تجسس در صفحات مجازی صادر شود قانونی نیست.
۷۰ درصد جمعیت ایران شهرنشین شده‌اند
حناچی:
شهردار تهران گفت: برخلاف دهه 30 که تنها ۳۰ درصد مردم شهرنشین بودند امروز هفتاد درصد جمعیت ایران شهرنشین هستند.
سرقت مسلحانه از بانک ملی در زاهدان+فیلم
بانک ملی شعبه میدان ١٥خرداد، در زاهدان مورد سرقت سارقان مسلح قرارگرفت.
لایو اینستاگرام، چهار جوان نخبه را به کُشتن داد
«هزینه سنگین لایو اینستاگرام آن شب، تصادف وحشتناک پنج جوان بیرجندی و جان باختن چهار نفر از آن‌ها بود.»
انتخابات بازرسان انجمن روزنامه نگاران مسلمان برگزار شد/ صبحی بازرس جدید انجمن
نوبت دوم نشست سالانه اعضای مجمع عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان صبح امروز با حضور نماینده وزارت کشور و مشارکت تعدادی از اعضای این مجمع برای انتخاب بازرس جدید برگزار شد.
جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی به ۲۰ سال حبس محکوم شد
"علیرضا زیباحالت منفرد" معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی که اخیراً سخنگوی قوه قضائیه از صدور محکومیت سنگین برایش خبر داده، از سوی دادگاه به ۲۰ سال حبس محکوم شد.
پنج مهارت جدید که همه سربازان باید فرابگیرند
سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح از برنامه ریزی برای ارائه پنج آموزش عمومی به تمامی سربازان نیروهای مسلح خبر داد.
اولتیماتوم پلیس به موتورسواران/ برخورد با متخلفان از سه شنبه
رئیس پلیس پایتخت، گفت: از سه شنبه هفته جاری پلیس با موتورسوارانی که ۸ مورد ویژه را رعایت نکنند برخورد خواهد کرد.
آغاز بیمه اجباری درمان / بیمه
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به طرح دولت برای بیمه اجباری درمان و آغاز این طرح از ۱۳ آبان ماه، گفت: در همین راستا نیز، تاکنون امکان بیمه شدن و یا تمدید بیمه روی تخت بیمارستان وجود داشت، اما از این پس دیگر این مورد حذف شده و پس از بیمه شدن فرد و در صورت نیاز به تمدید بیمه، مدت انتظار ۱۰ روزه قائل شده‌ایم.
مقصر تصادف‌های عجیب و غریب جاده چالوس پیدا شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس خبر داد و گفت: پس از بررسی‌های کارشناسی که شخصاً بر آن نظارت داشتم مشخص شد بیشتر این تصادفات به دلیل نامناسب بودن آسفالت موجود با شرایط جاده بوده است.
۱۵ تا ۲۰ درصد دیواره‌های صوتی در کل شهر سرقت می‌شوند
معاون شهردار تهران:
معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تلاش کارشناسان برای یافتن راه‌های ضدسرقت دیوارهای صوتی بزرگراه‌ها خبرداد و گفت: بزرگراه صیاد شیرازی و حکیم بالاترین میزان سرقت، دیواره‌های صوتی را دارند.
دختران بیشترین متقاضی «تغییر جنسیت» / نتیجه ۲ ساعت تست روانشناسی از «نجفی»
رئیس بخش معاینات روانپزشکی سازمان پزشکی قانونی استان تهران، ضمن تشریح نتایج تست روانپزشکی شهردار اسبق تهران در خصوص آخرین وضعیت تغییر جنسیت در کشور توضیحاتی ارائه کرد.
زباله‌ای که می‌تواند ۸۰ بیماری را درمان کند
مسئول مرکز خون بند ناف موسسه رویان استان بوشهر می‌گوید با انجماد خون بند ناف نوزاد و نگهداری آن می توان بیش از ۸۰ نوع بیماری از جمله سرطان خون، تالاسمی، کم خونی‌های مادرزادی و یا نقص سیستم ایمنی را درمان کرد.
حذف موانع فلزی پیاده‌روهای پایتخت برای تسهیل تردد معلولان
معاون شهرداری تهران خبر داد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور ابلاغیه‌ای خواستار حذف موانع فلزی پیاده روها و رفع موانع پایانه‌های اتوبوس و تاکسی برای تردد راحت‌تر معلولین شد.
قبلی۹بعدی