حاجی‌میرزایی: نمی‌توانیم کنکور را برداریم
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ساحت‌های شش گانه تربیتی گفت: برخی از این ساحت‌ها چون ساحت زیستی، هنری و زیبایی شناختی وجه اجتماعی هم دارند اما به صورت انفرادی نیز قابل رشد هستند اما ساحت سیاسی و اجتماعی الزاما از طریق اجتماع حاصل خواهد شد.
اسناد جدید مریم مقتدری: من دانشجوی قلابی نیستم
اسم من رسما تو لیست دانشجو‌های سایت شهید بهشتی بوده، حتی تو ربات تلگرامی هم با مشخصات من واحد درسی ثبت شده، پس دیگه این دروغ ضایع رو نگید که من فقط روپوش میپوشیدم و می‌اومدم دانشگاه، شما که نمیذارید بگم همه چیو پس چرا رسانه ایش کردید؟!
استخدام زنانِ تکنسین در اورژانس برای نخستین بار
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای اولین بار زنان برای تکنسین فوریت‌های پزشکی به کار گرفته می‌شوند.
حمله به تاسیسات آرامکو درگیری بین یمن و عربستان است
وزیر دفاع:
امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در مورد حملات نیروهای یمنی به تاسیسات نفتی آرامکو ضمن رد اظهارات برخی در مورد نقشه ایران در این عملیات گفت: موضوع بسیار روشن است یک درگیری بین دو کشور اتفاق افتاده است.
جزئیات برگشت زوار اربعین از مرز مهران به سه پایانه معین/ اتوبوس دربستی اربعین فقط برای جانبازان و معلولان
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: زائرانی که در ایام اوج سفرهای اربعین از 24 مهر تا 29 مهر مرز مهران را برای بازگشت انتخاب کنند، سفرشان به داخل کشور دو مرحله‌ای خواهد بود.
قاتلان پیرمرد ۶۷ ساله در کرج دستگیر شدند/ اشراف پلیس البرز بر قاچاق دارو
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از شناسایی یک انبار دارویی در زیبادشت خبر داد گفت: بیش از ۳۶ هزار عدد انواع داروی قاچاق و مکمل دارویی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در این انبار کشف شد.
گواهینامه موتورسیکلت ارزان می‌شود
رئیس پلیس راهور ناجا
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در نظر داریم ضمن افزایش تعداد آموزشگاه های ارائه دهنده گواهینامه موتورسیکلت هزینه دریافت این گواهینامه را هم کاهش دهیم.
درآمدهای چندهزار میلیاردی باندهای تجارت طلای کثیف در پایتخت
ماجرای بی سرانجام تفکیک زباله ها؛
ارزش کل زباله‌های خشک در سال ۹۷، بالغ بر ۲ هزار و ۶۴۰ میلیارد تومان است که به تفکیک ارزش تقریبی زباله‌های جمع‌آوری‌شده در بخش رسمی حدود ۴۰۰ میلیارد تومان و در بخش غیررسمی ۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد تومان است.
کارگران شرکت هپکو همچنان خواستار تغییر سهامدار عمده هستند
کارگران شرکت هپکو امروز نیز در اعتراض به محقق نشدن وعده مسوولان، در مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض خود پایان دادند.
سقوط رشد جمعیت در اصفهان به زیر یک درصد
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان و دبیر شورای راهبردی جمعیت استان اصفهان گفت: نرخ رشد جمعیت در اصفهان به 0.97 درصد رسیده است که نشان می‌دهد وضعیت جمعیتی این استان مطلوب نیست.
هشدار پلیس به پرسه‌زنان در اطراف مدارس
رییس پلیس پایتخت از برخورد با پرسه‌زنان در اطراف مدارس خبر داد.
انهدام باند قمار در قهوه خانه‌های جنوب پایتخت
پلیس امنیت عمومی پایتخت در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری ۱۱ نفر از قماربازان جنوب پایتخت شد.
نرخ جابجایی زائران اربعین در مرز مهران اعلام شد
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌های استان ایلام از تعیین نرخ جدید جابجایی مسافران توسط سواری‌های عمومی شرکت‌های مسافربری از مرز مهران خبر داد.
کیفرخواست راننده جنجالی پورشه صادر شد
در دادسرا کیفرخواست با محوریت ایراد صدمه غیرعمدی منجر به فوت به دلیل بی‌احتیاطی در امر رانندگی صادر شده و اعلام نتیجه برعهده دادگاه است.
محکومیت متفاوت برای متهم اردبیلی/ تامین کفش برای دانش‌آموزان یتیم
رئیس دادگستری شهرستان سرعین در رسیدگی به پرونده یک متهم، وی را به جای حبس و زندان به خرید ۱۱۰ جفت کفش ایرانی برای کودکان و دانش‌آموزان یتیم و محروم این شهرستان محکوم کرد.
قبلی۳بعدی