میانگین هوای کشور 6 درجه گرم‌تر می‌شود
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد از امروز شنبه تا اواخر هفته جاری روند افزایش نسبی دما تا ۶ درجه را نشان می‌دهند.
۱۹۳ هزار کارت هوشمند ملی در پست معطل‌ مانده
مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست گفت: حدود 193 هزار کارت هوشمند ملی، در باجه‌های پستی معطل مانده و آماده تحویل به شهروندان است.
از عودلاجان تا ویلا؛ موازی کاری یا افزایش دسترسی؟
ایجاد راسته صنایع دستی در خیابان ویلا می‌تواند راه حلی برای رونق این حرفه و ورود محصولاتش به زندگی خانواده ایرانی و رونق صادرات باشد اما نباید بازارهای ساخته شده قبل را به دست فراموشی سپرد.
دستگیری عوامل کانال تلگرامی غیراخلاقی در نظرآباد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد، از شناسایی و دستگیری افرادی خبر داد كه با تشكيل كانال تلگرامی به نام كراش، در نظرآباد اقدام به اخاذی و سوء استفاده از جوانان می کردند.
وضعیت نگران‌کننده منابع آب زیرزمینی کشور
یک پژوهشگر حوزه منابع آب با اشاره به اینکه ناپایدارترین سفره‌های آب زیرزمینی در استان‌های هرمزگان، فارس و اصفهان قرار دارند، گفت: از آبخوان‌های قزوین، تهران - کرج، ورامین، ساوه، ابهر -خرمدره، قروه - دهگلان، فریمان - تربت‌جام، مشهد، زنجان، نیشابور و هشتگرد بیشترین استفاده را می‌شود و آن‌ها نیز در شرایط ناپایداری قرار دارند.
بازداشت سرکرده اصلی باند‌های عمده قاچاق مسلح مواد مخدر کشور
سلامی از دستگیری یک قاچاقچی مسلح و شناسنامه دار موادمخدر در جیرفت خبر داد و گفت: ماموران اداره اطلاعات موفق شدند محل اختفای سرکرده اصلی این باند را شناسایی کنند.
جزئیات عقیم‌سازی سگ‌های پایتخت
مدیر حوزه کنترل حیوانات شهر تهران جزئیات عقیم سازی سگ‌های پایتخت را تشریح کرد و گفت: یک سگ بعد از عقیم‌سازی دو هفته در نقاهتگاه می‌ماند و پس از دریافت آنتی بیوتیک و دارو در طبیعت رها می‌شود.
همه آنچه باید از اجرای طرح ترافیکی جدید بدانید
از فردا پس از ۱۴ سال محدوده طرح زوج و فرد به محدوده کاهش آلودگی هوا تغییر نام خواهد داد اما نحوه تردد در این طرح ترافیکی جدید چگونه است؟
پرونده رییس سابق بانک مرکزی به دادسرا ارجاع شد
سخنگوی قوه قضاییه آخرین وضعیت پرونده رییس سابق بانک مرکزی را اعلام کرد.
افزایش دمای هوای کشور در هفته آینده
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه (۲ تیر) تا اواسط هفته در اکثر مناطق کشور جوی آرام و پایدار همراه با افزایش دما بویژه در نیمه غربی کشور پیش‌بینی می‌شود.
کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی با وعده سرمایه‌گذاری
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری زنی خبر دارد که به بهانه خرید ارز و وعده سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود.
امروز یلدای تابستانی است
یک کارشناس نجوم با بیان اینکه جمعه طولانی ترین روز سال است، گفت: ۳۱ خرداد ماه، انقلاب تابستانی رخ می دهد که طولانی ترین روز سال است.
گفتگو با زنی که مدافع توله‌خرس سوادکوه بود
در قضیه سنگسار توله خرس سوادکوه، فقط یک نفر طرف خرس را گرفت و تقلا کرد که نزنید. «نزن حاجی. نزن گِنا دارنه. آقا نزن به خدا حیوون گِنا دارنه حاجی... کار ندارنه حیوون، نزنین.» این صدای شبنم فتاحی است.
بهار هم تمام شد، از وضع سیل‌زده‌ها چه خبر؟
در حالی که به آخرین روزهای فصل بهار نزدیک می‌شویم هنوز هم ساکنان استان‌های سیل‌زده با مشکلات بسیاری مانند نبود سیستم سرمایشی و بروز بیماری‌های عفونی و گزش حشرات و گرمازدگی کودکان دست وپنجه نرم می‌کنند.
وزیر بهداشت: کمبود مواد اولیه دارویی نداریم
وزیر بهداشت درباره وضعیت بازار دارویی کشور، گفت: خوشبختانه در حال حاضر هیچ شرکت داروسازی در کشور مشکل کمبود مواد اولیه ندارد و علیرغم تحریم‌ها با ایجاد یک قرارگاه که خود فرماندهی آنرا بر عهده دارم، به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که مشکلی به نام کمبود مواد اولیه و داروهای اساسی در کشور نداریم.
قبلی۳بعدی