پلدختر در معرض سیل جدید؛ ساخت دیوار ساحلی تسریع شود
شهردار پلدختر با بیان اینکه دیوار ساحلی این شهر در محدوده پل هفتم تیر بازسازی‌ نشده گفت: عملیات اجرایی بازسازی دیوار ساحلی متناسب با نیاز شهر نیست و روند بازسازی این سازه کند است.
حیوان‌آزاری تکان‌دهنده در مازندران/ دادستان دستور بازداشت حیوان‌آزار را صادر کرد
فیلمی منزجر کننده از آزار و اذیت الاغ در مازندران چند روزی است که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن یک جوان با داس مخصوص کشاورزی گوش‌های الاغ را به شکل وحشیانه از سرش جدا می‌کند.
ابتلای ۱۳.۸ درصد معتادان تزریقی به ایدز/ ۶۰ هزار زندانی تحت پوشش متادون
مدیرکل درمان و حمایت‌های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه سهم اعتیاد تزریقی در انتقال ویروس اچ آی وی در معتادان طی سال‌های اخیر در کشور کاهش یافته است، گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت ۱۳.۸ درصد معتادان تزریقی، مبتلا به ویروس اچ آی وی (ایدز) و حدود ۵۰ درصد معتادان تزریقی دچار آنتی بادی هپاتیت c هستند.
لحظه‌های نفسگیر ۱۰ زن و مرد تهرانی در برج آتشین
۱۰ نفر از یک ساختمان مسکونی در تهران که آتش گرفته بود نجات یافتند.
راهکارهای پزشکان برای درمان «کوتاهی قد»
یک فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز گفت: فرد می‌تواند تا سن ۲۵ سالگی به اندازه‌ای افزایش رشد قد داشته باشد.
سودای تجارت برخی مدارس به بهانه کنکور
یک روانشناس گفت: در حال حاضر مدارس تجارت خوبی در خصوص کنکور دارند که فنی و حرفه‌ای‌ها قادر به رقابت با آن و جذب دانش آموز نیستند.
مدارس دولتی باکیفیت خواهند شد
وزیر آموزش و پرورش گفت: درست است که در چهل سال گذشته توفیقات بزرگی برای توسعه کمی مدارس دولتی داشتیم اما اولویت امروز توسعه کیفی این مدارس است.
شرایط معافیت از سربازی به خاطر قد کوتاه
کوتاهی قد یکی از مواردی است که سبب معافیت از سربازی می‌شود اما بسیاری از مشمولان سربازی نمی‌دانند که حداقل قد برای بهره‌مندی از این معافیت چقدر است.
کاهش تا ۱۵ درجه‌ای دما در آخرین روز تابستان و اولین روز پاییز
کارشناس پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در استان‌های اردبیل و خراسان شمالی و استان‌های ساحلی خزر کاهش دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سلسیوس خواهد بود.
توئیت وزیر بهداشت درباره ماجرای دانشجوی تقلبی/ سه ماه قبل دستور برخورد با صندلی فروشی را دادم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود با اشاره به دستور خود مبنی بر برخورد با جریان‌های فساد در کنکور پزشکی و فروش صندلی دانشگاه، از ارسال نتایج بررسی‌ها به قوه قضائیه خبر داد.
زندان برای قطع درخت در حیاط خانه شخصی
قطع درخت بدون مجوز در حیاط خانه هم دارای مجازات سنگین حبس و جریمه است.
بر چسب فقرا از مدارس حذف شود/ لباس فرم مدارس مشکل مضاعف مستمندان
لباس فرم الزامی نیست اما واضح است که در یک مدرسه دانش آموزانی که لباس فرم ندارند فقیرند چون که توان تهیه نداشته اند و در نتیجه لباس فرم به مانند برچسب فقرا را از سایرین جدا می کند.
شوک پول کثیف به کنکور پزشکی
پرونده وجود دانشجویان قلابی در دانشگاه‌های علوم پزشکی فقط به دختری که در تلویزیون خودش را رتبه برتر معرفی کرده بود محدود نمی‌شود.
کارنامه نهایی کنکور ٩٨ منتشر شد
کارنامه نهایی کنکور سراسری سال ٩٨ دانشگاه‌ها برای تمام داوطلبان شرکت‌کننده در این ماراتن توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
لایحه تامین امنیت زنان جانبدارانه نیست
مدیر رصد و آمار زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت، گفت: این لایحه نه حمایتی است که موجب تخریب خانواده شود و نه جانبدارانه است.
قبلی۲بعدی