کد خبر: ۶۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸
از ساعتی قبل آغاز شد؛
رژیم اشغالگر صهیونیستی عصر امروز جمعه حملات همه جانبه هوایی، دریایی و زمینی مستمر و بی‌سابقه ای به نوار غزه انجام داد که با قطع خطوط ارتباطی و شبکه‌های اینترنتی در سراسر این منطقه همراه بود.

آوای نشاط: ارتش اشغالگر قدس اعلام کرد که جنگنده‌های این رژیم حملات شدید و بی‌سابقه‌ای را به تمام نقاط نوار غزه آغاز کرده‌اند که نشان می‌دهد این حمله مرحله جدیدی از جنگ در نوار غزه است.

نوار غزه صحنه خشونت‌آمیزترین حملات زمینی، هوایی و دریایی از زمان شروع جنگ در هفتم اکتبر است.

از نیم ساعت پیش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حمله بی‌وقفه به مناطق مختلف نوار غزه را شروع کرده‌اند و صدای آمبولانس‌ها در مناطق مورد  حمله شنیده می‌شود.

تحلیلگران می‌گویند که ارتش اشغالگر به منظور آمادگی برای کشتارهای بی سابقه در ساعات آینده، خطوط ارتباطی در غزه را به طور کامل قطع کرده است.

در پی این حمله گسترده، برای تظاهرات در شهرهای کرانه باختری و قدس اشغالی جهت محکومیت این حمله فراخوان داده شد.

آژیرهای هشدار در شهرهای تل‌آویو، اسدود، الرمله، فرودگاه اللد و شهرک «مودیعین» در شمال غربی قدس به صدا درآمدند.

منابع فلسطینی از وقوع حملات بسیار شدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه و قطع کامل ارتباطات و اینترنت در برخی مناطق خبر می‌دهند.

حملات بی‌سابقه صهیونیست‌های اشغالگر به نوار غزه / اینترنت در غزه به صورت کامل قطع شد

خبرگزاری شهاب تصاویری از حملات کنونی ارتش رژیم صهیونیستی در غزه را منتشر کرد.ر اساس اعلام این رسانه، ارتش اشغالگران قدس اعلام کرد که هواپیماهای این رژیم در حال انجام حملات شدید و بی سابقه‌ای به تمام نقاط نوار غزه هستند.

الجزیره در این خصوص اعلام کرد: مقامات اشغالگر ارتباطات برخی مناطق باریکه غزه را به طور کامل قطع کردند.

حملات شدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه/ارتباطات و اینترنت قطع شدند

این رسانه ادامه داد: نوار غزه شاهد شدیدترین بمباران از زمین، دریا و هوا از ابتدای جنگ کنون است. برخی تصاویر بمباران خشونت آمیز رژیم صهیونیستی به نوار غزه را نشان می‌دهد.

پاسخ مقتدرانه قسام با شلیک انبوهی از موشک‌ها به شهرک‌های صهیونیست‌نشین

این رسانه اضافه کرد: مقارن با حملات اسرائیل به نوار غزه، بارانی از راکت از نوار غزه به سوی اراضی اشغالی شلیک شد. آژیرهای خطر در تل آویو به صدا درآمدند.

گردان‌های قسام در پاسخ به بمباران وحشیانه و جنون آمیز نوار غزه، شهرهای اشغالی تل آویو، عسقلان، اسدود و برخی مناطق مرکزی فلسطین اشغالی را هدف حمله گسترده موشکی قرار داد.حملات شدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه/ارتباطات و اینترنت قطع شدند

حملات شدید رژیم صهیونیستی به نوار غزه/ارتباطات و اینترنت قطع شدند

به گزارش، مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نت بلاکس قطع کامل اینترنت و شبکه تلفن همراه در نوار غزه را تأیید کرد.

منابع عبری زبان اعلام کردند که یکی از موشک‌های قسام به پادگان آموزشی ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهرک رنتیس در مجاورت رام الله اصابت کرده است.

مشارکت کشتی‌های جنگی اسرائیل در حمله به غزه

روزنامه عبری زبان معاریو اعلام کرد که کشتی‌های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی هم در حملات کنونی به غزه مشارکت دارند.

اصابت ۲ موشک به شرق ریشون لتزیون

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از اصابت ۲ فروند موشک قسام به شرق ریشون لتزیون خبر داده و اعلام کرد که در این حمله تعدادی از صهیونیست‌ها زخمی شدند.

تصاویری از حولون در جنوب تل‌آویو پس از حمله موشکی قسام

 رژیم صهیونیستی: امشب حملات به غزه تشدید می‌شوند

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای زمینی این رژیم امشب حملات خود به غزه را شدت خواهند بخشید.

دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این خصوص اعلام کرد که نیروهای زمینی اسرائیل «امشب عملیات خود را گسترش می دهند».

به گزارش بی بی سی، بر این اساس، رژیم اسرائیل به ساکنان غزه هشدار داد که مناطق جنوبی را ترک کنند.

کشتار گسترده مردم بی‌دفاع غزه

برخی منابع فلسطینی اعلام کردند که در حملات شدید و بی‌سابقه کنونی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی یک ساعت اخیر ده‌ ها نفر شهید و مجروح شدند. این منابع تاکید کردند که ابدان زیادی در خیابان‌ ها روی زمین افتاده است.

رژیم اشغالگر و جنایتکار اینترنت و شبکه تلفن همراه نوار غزه را به طور کامل قطع کرده و آمبولانس‌ ها در امدادرسانی به مجروحان و انتقال اجساد شهدا با مشکل مواجه شده اند.

انتهای پیام/

برچسب ها: غزه ، اسرائیل ، اینترنت
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: