کد خبر: ۶۱۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ؛
شورای اسلامی شهر تهران جلسه علنی خود را در حالی آغاز کرد که اعضای شورا در واکنش به اقدام پارلمان اروپا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه حضور یافتند و قرار است شهردار تهران امروز بودجه سال ۱۴۰۲ را تقدیم کند.

آوای نشاط: اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز یکشنبه، یکصد و بیست و چهارمین جلسه خود را با قرائت قرآن آغاز کردند و پرچم های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت از این نهاد انقلابی در برابر تصمیم پارلمان اروپا، در مقابل جایگاه اعضا قرار گرفته است.
مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و پرویز سروری نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با لباس سپاه در صحن شورا حاضر شدند.

چرا سپاه تهدید می‌شود؟

پرویز سروری نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در این جلسه با ارایه نطق پیش از دستور خود با طرح این پرسش که چرا سپاه تهدید می شود؟ گفت: سپاه توانست قدرت را به مردم منتقل کند و توانست در مقابل قدرت نظامی این پنج کشور بایستند و قدرت بازدارندگی را خلق کند.

وی با اشاره به مقبولیت سپاه پاسداران در جهان، خطاب به پارلمان اروپا گفت: مراکز معتبر دنیا و ارتش های دنیا را با سپاه پاسداران در نظرسنجی بگذارید، می‌بینید که کدام ارتش ها مقبول جامعه بین الملل هستند.

سروری با بیان اینکه شاهد عجیب ترین تصمیماتی هستیم که در دنیا صورت می گیرد، گفت: قدرت های مسلح دنیا را به دو قسمت دانا و نادان تقسیم کردند که دنیای دانا پنج کشور بودند و سایر نقاط دنیا، دنیای نادان نامیده شدند.

واکنش به تهران خاموش

برای کسانی‌که شب هنگام در معابر تهران تردد دارند، تجربه رانندگی یا عبور از خیابان‌های تاریک تکراری است، انتشار عکس و فیلم‌ها در فضای مجازی نشان می‌دهد این روزها روشنایی شهر در شب برای همه معابر میسر نیست، مشاهدات میدانی حکایت از خاموشی چراغ برخی بزرگراه‌ها مانند بزرگراه شهید مدرس دارد، آن‌طورکه عضو شورای شهر تهران می‌گوید: «برای صرفه جویی در مصرف انرژی روشنایی برخی معابر را به نوبت خاموش می‌کنند.»

ناصر امانی با تایید خاموشی‌های معابر عمومی در شب‌های تهران می‌گوید: «با این مسئله مواجه شده‌ایم و تماس‌هایی از طرف مردم دراین‌باره داشته‌ایم، اما خاموشی روشنایی معابر مربوط به شرکت برق است، این قبیل اقدامات در راستای مشکلاتی است که درخصوص تامین انرژی پیش‌ آمده و سبب شده برخی از معابر را به نوبت خاموش کنند و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی این کار را انجام می‌دهند.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: