کد خبر: ۵۹۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
فدراسیون هزینه سفر خانواده بازیکنان به قطر را داده است؟
پدر مهدی طارمی و خانواده علیرضا بیرانوند در هتل خبرنگاران ساکن بودند و همین موضوع هم باعث بروز حواشی زیادی برای تیم ملی و فدراسیون فوتبال شده است.

آوای نشاط: جام جهانی حالا برای ایرانی ها به پایان رسیده است اما بدون شک خبرها و حاشیه های آن تا مدت ها ادامه خواهد داشت. در بازگشت خبرنگاران از قطر، مشخص شد که خانواده بعضی از فوتبالیست ها در هتلی که خبرنگاران حضور داشتند،اقامت کرده بودند،از جمله همسر و فرزند علیرضا بیرانوند و یک نفر آقا و یک خانم همراه آنها که برای خبرنگاران غریبه بوده‌اند!

این در حالی است که پدر مهدی طارمی هم ظاهرا در همان هتلی که خبرنگاران بوده‌اند حضور داشته است. حضور خانواده این دو فوتبالیست مطرح تیم ملی در هتل محل اقامت خبرنگاران این شایعه را به وجود آورده که هزینه اقامت آنها برعهده فدراسیون فوتبال بوده است! شایعه ای که خیلی بعید است حقیقت داشته باشد،چرا که طارمی و بیرانوند آنقدر متمول هستند که نخواهند باری مالی را روی دوش فدراسیون فوتبال بگذارند.با این حال توضیح مسئولان فدراسیون و رد این شایعه می‌تواند خط بطلانی باشد بر تمام این شایعات.

این اتفاق در حالی افتاده است که خانواده جهانبخش و عزت اللهی هم در قطر و البته در هتل دیگری حضور داشته‌اند که ظاهرا آنها خودشان همه هزینه ها را متقبل شده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: