کد خبر: ۵۹۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور ایران که برای مراسم افتتاحیه جام‌جهانی به طور رسمی به قطر دعوت شده بود به این کشور نخواهد رفت.

آوای نشاط: ورزش سه نوشت؛ حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان کشور در این باره این چنین توضیح داد: رئیس جمهور به قطر دعوت شده بود اما به دلیل گرفتاری کاری قسمت نشد به این سفر تشریف بیاورد. با توجه به مکاتبه صورت گرفته از جانب وزارت خارجه بنده مامور شدم به نمایندگی رئیسی از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم افتتاحیه شرکت کنم. فردا نیز در کنار تیم ملی خودمان هستم.

وزیر ورزش و جوانان کشور که بامداد امروز برای حضور در مراسم افتتاحیه جام جهانی و در ادامه تماشای دیدار ایران در برابر انگلیس راهی دوحه شده است، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی گفت: دوست دارم بازی بعدی را هم ببینم اما شاید به تهران بیایم و بازگردم. این بستگی به شرایطی دارد که پیش می‌آید. حجم کار در تهران هم بالا است و به ما هم امر کرده‌اند سفر اعضای هیات دولت در کمترین زمان ممکن باشد. با توجه به شرایط خاص، باید دید شرایط زمانی چگونه اقتضا می‌کند. احتمال دارد بمانم اما احتمال زیاد این است به تهران بیایم و بار دیگر به قطر بازگردم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار