کد خبر: ۵۸۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
حمید یادروج مشاور رسانه‌ای مدیرعامل بانک ملت، سکان هدایت روابط عمومی بانک ملت را عهده دار شد.

آوای نشاط ـ با حکم رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت، حمید یادروج به عنوان مدیرجدید روابط عمومی این بانک منصوب شد.

در مراسمی که امروز 19 شهریور ماه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و همچنین مهدی محمدی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، حمید یادروج به عنوان مشاور مدیرعامل و  رئیس جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملت معرفی و از زحمات علی اکبر صابریان در طول تصدی مدیریت امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی، تجلیل شد.
رضا دولت آبادی در مراسم معارفه و تجلیل مدیران جدید و پیشین اداره کل روابط عمومی بانک ملت با قدردانی از صابریان، صبوری، دانایی و حرفه ای گری را از ویژگی های وی خواند و اظهار امیدواری کرد که با انتصاب مدیر جدید، روابط عمومی این بانک بهتر از گذشته در عرصه های مختلف درخشش داشته باشد.

                                                         حمید یادروج مدیر روابط عمومی بانک ملت شد
وی از حمید یادروج نیز به عنوان یکی از جوانان فعال و پرانرژی در عرصه رسانه نام برد و تاکید کرد: بی تردید با تدابیر و سیاست های مدیر جدید و همکاری و همیاری تمامی کارکنان روابط عمومی، نام بانک ملت بیش از پیش در حوزه های مختلف مطرح خواهد شد.
محمدی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد نیز با تبریک انتصاب حمید یادروج و تجلیل از تلاش های صابریان اظهار امیدواری کرد که روابط عمومی بانک ملت بتواند بیش از گذشته همگام با سیاست های دولت و در راستای اعتلای نام این بانک نقش آفرینی داشته باشد.
با حکم مدیرعامل بانک ملت، صابریان از این پس به عنوان مشاور عالی مدیرعامل در این بانک فعالیت خواهد کرد.

گفتینی است، حمید یادروج دانش‌آموخته کارگردانی سینما که بیش از ۳۰ فیلم مستند و چندین برنامه استودیویی و تیزر تبلیغاتی ساخته است به سمت مشاور مدیرعامل بانک ملت و مدیرکل روابط عمومی این بانک منصوب شد.

وی به عنوان تهیه‌کننده و مستند «بابا رجب» در جشنواره‌های مختلف مورد تحسین قرار گرفت .

عضویت در شورای سردبیری و مدیرکل صوت و تصویر خبرگزاری فارس، مدیرکل رسانه‌های  نوین خبرگزاری تسنیم، دبیر جشنواره فیلم مدافعان حرم، مسئول روابط عمومی مرکز سیمافیلم، مشاور رسانه‌ای مدیرعامل بانک ملت، مشاور رسانه‌ای کانون صرافان، مشاور تبلیغاتی و رسانه‌ای جشنواره‌های فیلم فجر و شهر و عضو شورای طرح و برنامه فضای مجازی صداوسیما ازجمله سوابق حمید یادروج است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: