کد خبر: ۵۸۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶
چهارمحال و بختیاری مقصد بیست و چهارمین سفر استانی رئیس‌جمهور است، حجت‌الاسلام رئیسی در بدو ورود به استان روی برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی تاکید کرد، وزرا هم راهی شهرستان‌ها شدند.

آوای نشاط ـ آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بیست و چهارمین سفر استانی دولت سیزدهم در قالب سفری یک روزه وارد استان چهارمحال و بختیاری شد.

رئیس جمهوری کشورمان صبح امروز وارد فرودگاه شهرکرد شد و مورد استقبال جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت. نماینده ولی فقیه در استان، استاندار چهارمحال و بختیاری، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی استان، رئیس کل دادگستری، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و … در مراسم استقبال از رئیس جمهور حضور داشتند.

در سفر هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، وزرا و اعضای هیئت دولت، آیت الله رئیسی را همراهی خواهند کرد و به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان‌های مختلف حضور خواهند داشت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر کشور، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزیر نیرو، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، وزیر راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از اعضای هیئت دولت هستند که در این سفر رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.

تماس با شماره ۱۱۱، حضور در محل برپایی میز خدمت و سفرهای شهرستانی وزرا راه‌های ارتباط مردم با دولتمردان در جریان این سفر است. ۱۵۰ کاربر در مرکز پاسخگویی مشکلات مردم را ثبت خواهند کرد و میز ارتباط مردمی در ۳۰ نقطه استان با حضور معاون وزرا و نماینده تام الاختیار وزرا برپا شده است.

رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد/برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی

رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد/برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی

رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد/برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی

بررسی میدانی وزیر جهاد کشاورزی از مشکلات سد غدیر باباحیدر

وزیر جهاد کشاورزی با حضور در شهرستان فارسان به صورت میدانی مشکلات سد غدیر شهر باباحیدر را بررسی کرد.

مدیر پروژه سد غدیر باباحیدر در حاشیه بازید سید جواد ساداتی نژاد از این سد، اظهار کرد: کلنگ سد غدیر سال ۸۷ بر زمین خورده و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

محمد نیکبخت با بیان اینکه برای ساخت و تکمیل این سد اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز است، عنوان کرد: ارتفاع سد غدیر ۶۵ متر می‌باشد.

وی ظرفیت مخزن این سد را ۱۵ میلیون مترمکعب عنوان کرد و ادامه داد: این طرح در حال حاضر ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت تخصیص اعتبار تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر پروژه سد غدیر باباحیدر گفت: با تکمیل این سد آب شرب شهرستان فارسان تأمین خواهد شد.

پیش بینی اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکلات منظریه

وزیر کشور از پیش بینی اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکل منطقه منظریه در شهرستان شهرکرد خبر داد.

احمد وحیدی در حاشیه سفر به شهرکرد و بازدید میدانی از مشکلات منطقه منظریه، اظهار کرد: اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان پیش بینی می‌شود که به منظور حل مشکلات این منطقه اختصاص یابد.

وی با اشاره به مشکلات کمبود زیرساخت‌هایی همچون پیاده رو، فضای سبز و موارد خدماتی در منظریه، عنوان کرد: مسئولیت این منطقه بر عهده وزارت مسکن و شهرسازی است.

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان کیار

حجت الله عبدالملکی که به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور به شهرستان کیار سفر کرد، در ابتدای این سفر با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام کرد.

دیدار با خانواده شهید دانش آموز جمال گرگیان دومین برنامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود که پس از این دیدار نماینده تام الاختیار رئیس جمهور از روند فعالیت کارخانه سیرنگ بازدید کرد.

حجت الله عبدالملکی در بازدید از این کارخانه، با بیان اینکه می‌توان مشکلات را با همراهی، هماهنگی و هم افزایی رفع کرد: گفت: با رفع مشکلات این کارخانه ۲۰۰ شغل در استان ایجاد خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختلاف سهامداران، مشکلات مالیاتی و بانکی را از مهم‌ترین معضل‌های این کارخانه نیمه تعطیل عنوان کرد و ادامه داد: با پیگیری می‌توان مشکلات مالیاتی را رفع کرد.

سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری

 

 

عزت الله ضرغامی وارد بروجن شد / نماینده تام الاختیار رئیس جمهور از ۴ شهرستان بازدید می کند

سید عزت الله ضرغامی در سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور به شهرستان بروجن سفر کرد.

وی پس از ورود به شهرستان با ادای احترام به مقام شامخ شهدا بار دیگر با آرمان شهدا و امام (ره) تجدید میثاق کرد.

نماینده تام الاختیار رئیس جمهور با خانواده شهید خسرو علیخانی در فرادنبه دیدار و گفتگو کرد که پس از این دیدار، از پروژه‌هایی گردشگری، صنعتی، مجتمع‌های اقامتی و رفاهی، تلاب ها بازدید خواهد کرد.

همچنین شورای اداری این شهرستان با حضور عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نماینده تام الاختیار رئیس جمهور برگزار می‌شود.

بازدید از طرح‌های صنعتی و گردشگری، تالاب‌ها و مجتمع‌های اقامتی و رفاهی و همچنین حضور در نشست شورای اداری اهم برنامه‌های سید عزت‌الله ضرغامی در شهرستان بروجن است.

دیدار وزیر کشور با برخی خانواده‌های شهدا در شهرکرد

وزیر کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری با برخی خانواده شهدا در شهرکرد دیدار کرد.احمد وحیدی وزیر کشور با حضور در شهرستان شهرکرد به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور مسائل این شهرستان را میدانی بازدید و بررسی می‌کند.

پیشنهاد اعتبار ۲ هزار میلیاردی برای توسعه کشاورزی چهارمحال وبختیاری

وزیر جهاد کشاورزی گفت: به منظور توسعه بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان پیشنهاد داده شده است.

جواد ساداتی نژاد در سفر خود به شهرستان فارسان و دیدار با خانواده شهیدان حیدری و بهرامی با بیان اینکه همه در قبال خون شهدا مسئول هستیم، اظهار کرد: جوانان زیادی برای پیروزی انقلاب و پایداری نظام جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند و به شهادت رسیدند.

رئیس‌جمهور وارد شهرکرد شد/برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید وظایف خود را به خوبی انجام دهند، عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری قطب تأمین پروتئین کشور محسوب می‌شود که باید با توسعه کشاورزی، دامپروری و دیگر بخش‌ها توسعه استان فراهم شود.


برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی در چهارمحال و بختیاری

رئیس جمهوری کشورمان با بیان اینکه برنامه ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی در استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است، گفت: اعتبار لازم در این زمینه در نظر گرفته می‌شود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج شنبه در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری و در فرودگاه شهرکرد با ادای احترام به شهدا، جانبازان و خانواده ایثارگران و شهدا با اشاره به ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های گردشگری، دامپروری، کشاورزی و … اظهار کرد: این استان از ظرفیت‌های عظیم نیروی انسانی برخوردار است.

وی با بیان اینکه افراد تحصیل کرده در این استان بی شمار است، عنوان کرد: فقر و بیکاری زیبنده استان چهارمحال و بختیاری نیست.

رئیس جمهور کشورمان با اشاره به اینکه باید با همراهی، کمک و مشارکت مردم و مسئولان مشکلات استان مرتفع شود، گفت: دغدغه مردم در این زمینه‌ها باید از بین رود.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: