کد خبر: ۵۷۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
از آنجایی که سویه امیکرون ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است، گروهی از پزشکان گوش و حلق و بینی از افراد می‌خواهند زودتر از حد معمول به پزشک مراجعه کنند.

"آوای نشاط" از آنجایی که سویه امیکرون ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است، گروهی از پزشکان گوش و حلق و بینی از افراد مبتلا به آلرژی به گرده می‌خواهند امسال زودتر از حد معمول به پزشک مراجعه کنند.

پزشکان می‌گویند علائم آلرژی بسیار شبیه به علائم نوع امیکرون است و این دو موضوع پزشکی را می‌توان به راحتی اشتباه گرفت .انجمن ژاپنی گوش و حلق و بینی-جراحی سر و گردن این توصیه را در وب سایت خود منتشر کرد.

علائم امیکرون را اشتباه نگیرید

پزشکان می‌گویند، ۷۳ درصد از مبتلایان به نوع امیکرون آبریزش بینی دارند، ۶۰ درصد به طور مکرر عطسه می‌کنند و بیش از نیمی از آنها احساس خستگی می‌کنند. اینها همچنین علائم رایج آلرژی به گرده هستند.

کارشناسان تاکید می‌کنند، تشخیص ابتلا به سویه امیکرون برای کسانی که علائم آلرژی دارند دشوار است. پزشکان همچنین به خطرات موجود اشاره کرده اند. اگر افراد مبتلا به آلرژی آلوده به نوع امیکرون عطسه کنند، آن افراد می‌توانند ویروس را به راحتی به اطرافیان خود منتقل کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها: امیکرون ، کرونا ، آلرژی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار