کد خبر: ۵۶۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
رافائل فان در فارت:
رافائل فان در فارت، هم تیمی سابق سرخیو راموس در رئال مادرید با ستایش از او می‌گوید راموس می‌تواند تا 40 سالگی به فوتبال بازی کردن ادامه دهد.

"آوای نشاط" رافائل فان در فارت، ستاره هلندی سابق رئال مادرید و همبازی سرخیو راموس در این تیم با ستایش از کاپیتان این روزهای رئال از راموس به عنوان بهترین مدافع این روزهای دنیا یاد کرده و می‌گوید سرخیو می‌تواند تا 40 سالگی به فوتبال بازی کردن ادامه دهد.

رافائل فان در فارت ستاره سابق هلندی که در دوران جوانی راموس و زمانی که تازه پیراهن رئال را به تن کرده بود به مدت دو فصل در برنابئو همبازی او بود از میزان پیشرفت و پختگی مدافع اسپانیایی ابراز شگفتی کرده و می‌گوید راموس با اینکه به 34سالگی رسیده ولی به این زودیها به بازنشستگی فکر نخواهد کرد و نباید هم بکند.

فان در فارت در گفتگو با وبسایت یوفا درباره راموس گفت: " راموس به نظر من بهترین مدافع دنیا است. زمانی که من بازیکن رئال بودم او بیست و یک یا بیست و دو ساله بود و سرشار از انرژی. راموس دلش می خواست همه جای زمین باشد. از ضربه های آزاد بگیر تا کرنرها و خلاصه همه جا".

ستاره سابق هلندی در ادامه گفت: " ولی حالا اوضاع او فرق کرده و راموس در زمین تمرکز خیلی بالایی دارد. تمرکز او حالا برنده شدن تیم است و البته سرخیو استعداد لازم برای بازی کردن چنین نقشی را دارد. راموس از مهارتها و نقاط قوت خود مطلع است و همین به او کمک کرده در تیمی مثل رئال که اینقدر موفق بوده و جام برده به چنین بازیکن مهمی تبدیل شود. بدن سرخیو بی نظیر است و مثل یک ماشین می‌ماند. چند روز پیش داشتم یکی از بازی‌های رئال را می‌دیدم و به خودم گفتم یعنی این واقعاً 34ساله است؟ به نظر من که سرخیو راحت می‌تواند شش سال دیگر هم بازی کند. من برایش احترام خیلی زیادی قائلم".

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: