کد خبر: ۵۶۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی شامل پنج قلم کالا در قالب بسته حمایتی به زوج‌های جوان از مرداد ماه سال جاری خبر داد.

«آوای نشاط» کامران کارگر سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی شامل پنج قلم کالا در قالب بسته حمایتی به زوج‌های جوان از مرداد ماه سال جاری خبر داد.

وی در گفتگو با برنامه «روی خط بازار» رادیو اقتصاد افزود: بنا بر تاکیدات سرپرست وزارت صمت مبنی بر ضرورت حمایت از زوج‌های جوان در قالب عرضه بدون واسطه اقلام اصلی لوازم خانگی با قیمت مناسب، ستاد تنظیم بازار در نود و ششمین جلسه خود تصمیم گرفت با همکاری تولیدکنندگان توانمند صنعت لوازم خانگی کشور پنج قلم لوازم خانگی پر مصرف با برند مشخص و با نرخ اقتصادی را در قالب بسته حمایتی در اختیار زوج‌های جوان کشور که تحت حمایت سازمان‌هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد، صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری، تعاونی‌های کارگری و کارمندی هستند، قرار گیرد.

وی اظهارداشت: این ۳۵ هزار بسته شامل ۵ قلم کالای اساسی از قبیل: تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال با قیمت مناسب حدود ۹ میلیون تومان از مرداد ماه سال جاری تا پایان سال به تفکیک بر اساس زمان و تاریخ ازدواج شان و تائیدیه سازمان‌های مربوطه در اختیار مزدوجین قرار خواهد گرفت.

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: باتوجه به اینکه قیمت این کالا‌ها معیشتی است باید کد ملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

وی افزود: در این جلسه مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم نامه موجود با شرکت‌های تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تامین شود. وی ادامه داد: این اقلام طبق توافقی که با واحد‌های تولیدی صورت گرفته باید بادوام، با کیفیت، با قیمت تمام شده و با حداقل سود به زوج‌های جوان عرضه شود.

انتهای پیام

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار