کد خبر: ۵۵۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: بودجه امسال فدراسیون‌ها طبق عملکرد سال ۹۸ پرداخت می‌شود.

به گزارش آوای نشاط، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی اظهار داشت: تا اواخر شهریورماه باید تمامی مجامع را برگزار کنیم تا هم گزارش عملکرد مالی و هم اداری به تایید مجمع برسد. برای اظهارنامه مالیاتی نیاز به تاییدیه گزارش حسابرسی است. این کار انجام شد. اعضای مجمع نظراتی درباره ساماندهی سبک‌ها، بحث انجمن‌ها و ... داشتند. توضیحات لازم را دادم و فکر می‌کنم مجمع بسیار خوبی بود. این دومین مجمع فدراسیون است و خوشبختانه حسابرسی به تایید مجمع رسید.

وی درباره گم شدن موتورسیکلت و خودرو عنوان کرد: 6-7 سالی هست که این خودرو ناپدید شده است. این موضوع برای چند سال پیش است و ما هم گفتیم بگردند تا آن را پیدا کنند. سال 97 هم یک موتورسیکلت دزدیده شده که اقدامات قضایی را انجام داده‌اند اما هنوز پیدا نشده است.

معاون وزیر ورزش درباره فعالیت MMA عنوان کرد: مورد تایید وزارت نیست و مجوز هم داده نشده است. دوستان گفتند می‌توان به صورت زیرزمینی مجوز داد که با توجه به اینکه سازمان‌های آماتوری به تایید نرسیده‌اند، به مصلحت نمی‌دانیم. الان ترویج این رشته را در جهت اهداف قهرمانی نمی‌بینیم. به صورت حرفه‌ای با فعالیت این رشته مخالفیم اما به صورت آماتور در صورتی که MMA مورد تایید مراجع بین‌المللی و بالادستی مثل اسپورت اکورد قرار بگیرد، در آن زمان قابل بررسی است. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، ارزش حوزه قهرمانی برای ما نخواهد داشت.

علی‌نژاد اظهار داشت: در سال 99 برای نخستین بار بودجه فدراسیون‌ها را براساس عملکرد سال قبل خواهیم داد. این عملکرد با نظر 3 معاونت و 9 مدیرکل بررسی شده است. تقریبا این موضوع نهایی شده و این ارزیابی مورد تعیین بودجه فدراسیون‌ها خواهد بود. تا هفته آینده وضعیت را مشخص می‌کنیم. بودجه 99 طبق عملکرد سال 98 داده می‌شود اینطور نیست که بگوییم بودجه سال 98 چقدر بوده و مبلغی را به آن اضافه کنیم. برای سالهای آینده هم همین روند را خواهیم داشت.

وی درباره حقوق المپین‌ها افزود: قرار ما پرداخت حقوق به مدت یک سال بود. 6 ماه اول توسط وزارت ورزش پرداخت شد. تعویق المپیک برنامه‌ها را بهم ریخت. صالحی‌امیری همان طور که اشاره کرد، در 6 ماهه دوم این مبلغ پرداخت می‌شود.

علی‌نژاد در این نشست به سوالات فوتبالی پاسخ نداد و گفت حق رشته‌های دیگر خورده می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: