کد خبر: ۴۷۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
با بررسی روز به روز و ساعت به ساعت ۵ دیدار اخیر تیم استقلال مشخص می شود این تیم ظرف ۲۱ روز دیدارهای فشرده ای را برگزار کرده است.

به گزارش آوای نشاط، تیم استقلال پس از یک استراحت نسبتا طولانی ۵ مسابقه سنگین متوالی انجام دادند. این تیم پس از رویارویی با ماشین سازی تبریز در تاریخ ۲۸ آذرماه سال جاری بعد از ۳۷ روز استراحت در تعیطلات نیم فصل، با ورود به پلی آف اول آسیا در تاریخ ۵ بهمن اولین بازی اش را رودرروی الکویت برگزار کرد. آن هم در حالی که استقلالی ها در آستانه عزیمت به کیش بودند و خبردار شدند باید راهی دبی شوند. ولی باز هم با یک توقف ۱۸ ساعته در دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی به دبی رفتند و فردای همان روز بازی کردند!

این تیم از آن روز به بعد در تاریخ های ۸، ۱۲، ۱۷ و ۲۱ بهمن ماه به ترتیب ۴ دیدار سنگین دیگر مقابل الریان، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس و الشرطه برگزار کرد. در واقع استقلال ظرف ۱۶ روز ۵ مسابقه برگزار کرد و رکورد تقریبی هر ۷۷ ساعت یک بازی را بر جای گذاشت. آماری که نشان می دهد تیم فرهاد مجیدی هر ۳ روز در میان بازی کرده است. مسابقاتی که البته تنها دو دیدارش را در تهران انجام داد و به خاطر مصاف با ۳ حریف آسیایی اش راهی خارج از کشور شد!

انتهای پیام/

 

منبع: مشرق
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: