کد خبر: ۴۶۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اشاره به نام نویسی بیش از 16هزار زوج برای حضور در بیست و سومین دوره مراسم ازدواج  دانشجویی، گفت: مهلت نام نویسی در این دوره سی ام دیماه به پایان می رسد.

به گزارش آوای نشاط، به نقل از روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال دانشجویان مزدوج، مهلت نام نویسی اولیه که پایان آذرماه بود به پایان دیماه تغییر یافت.

وی با اشاره به اینکه ورود کاروان  های دانشجویان به مشهدمقدس از دهم دی ماه آغاز شده است، تاکید کرد: با توجه به ایام پایانی امتحانات دانشگاه ها و تراکم کاروان های بهمن ماه، زوج های دانشجو هر چه سریعتر نسبت به انتخاب کاروان و تاریخ اعزام خود از طریق سایت اقدام نمایند.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی با بیان اینکه دانشگاه های استان های تهران، اصفهان و یزد، بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده اند، خاطرنشان کرد: زوج هایی که یکی از آن ها در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه 97 تا پایان آذرماه98 باشد امکان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند. 

غلامی مقدم ادامه داد: همچنین زوج هایی که در دوره بیست و دوم ثبت نام کرده و تایید شده اند اما امکان حضور نداشته اند می توانند در این دوره شرکت کنند. جاماندگان بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی نیز می توانند درخواست خود را به صورت کتبی(از طریق نهادرهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال کنند.

بر پایه این گزارش، زوج های دانشجوی واجد شرایط می توانند تا پایان دی ماه از طریق سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی دانشگاه ها برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار