کد خبر: ۴۳۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
یغما گلرویی، شاعر و ترانه‌سرا در فضای مجازی نوشت: چند سال پیش بازار سیاسی‌کاری و روحانی‌پرستی داغ بود وقتی به آن واکنش نشان دادم، از طرف بسیاری از مخاطبین و اهل هنر بنفش‌پوش مورد هجمه و ناسزا قرار گرفتم.

به گزارش آوای نشاط، پس از اعلام معافیت مالیاتی هنرمندان،‌ از شب گذشته واکنش‌های متفاوتی به این مسئله شده است که در ادامه پست اینستاگرامی یغماگلرویی منتشر می‌شود؛

شاعر و ترانه‌سرای کشورمان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

آموخته‌ام رفتار سیاسی اغلب اهل فرهنگ و هنر این سرزمین از سرِ منفعت طلبی‌ست.

از تکرارِ «تَکرار می‌کنم»های آن زبان به کامِ عافیت کشیده‌ امروز، تا «تا هزار و چهارصد با روحانی» و از نیمه راه برنگشتگان راه غلط که بسیاری هوادارانشان را پای صندوق رای بردند و حالا زیر فشار مخاطب می‌کوشند با انتشار همآهنگ یک متن شعاری، گندِ آن را بپوشانند و بعید نیست مدتی بعد مثل پستهای انتخابات دلیتش کنند.

چند سال پیش بازار سیاسی‌کاری و روحانی‌پرستی داغ بود وقتی به آن واکنش نشان دادم، از طرف بسیاری از مخاطبین و اهل هنر بنفش‌پوش مورد هجمه و ناسزا قرار گرفتم.

حالا که رئیس‌جمهور منتخب‌شان فرمایش کرده تا صبح گران شدن بنزین از آن خبر نداشته، واکنشی نشان نمی‌دهند؛ چون نمی‌توانند پست‌های انتخاباتی خود را توجیه کنند.

پس همان بِه که یک متن جانگداز منتشر کنند و بروند پی همان عکس سلفی با همبرگر و دورهمی با ناناز جی و جی... نه دوستان عزیز!

انتهای پیام/

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها