کد خبر: ۴۳۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری بیش از ۲۴۰ نفر از سردسته‌های اغتشاشات و ناامنی‌های اخیر در سطح استان خبر داد.

به گزارش آوای نشاط، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از ایجاد اغتشاش و ناامنی در برخی شهر‌های استان، شناسایی سردسته‌های اغتشاشگران به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی اخیرا موفق شدند با گسترش چتر اطلاعاتی خود چهار نفر از این افراد را در عملیاتی گسترده و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

جاویدان با بیان اینکه سه تن از افراد دستگیر شده در شهر جوانرود و یک تن هم در کرمانشاه اقدام به ایجاد آشوب و ناامنی کرده بودند، تصریح کرد: آشوبگران جوانرود بین ۱۷ تا ۲۷ سال و آشوبگر دستگیر شده شهر کرمانشاه نیز ۳۲ سال سن دارند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شرارت، تحریک مردم به ایجاد آشوب و اغتشاش، تخریب اموال عمومی و وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی، شکستن شیشه خودرو‌های امدادی و شخصی مردم و حمله به ماموران پلیس و نیرو‌های بسیجی را از جمله جرایم این افراد ذکر کرد.

وی در ادامه یادآوری کرد: تاکنون بالغ بر ۲۴۰ نفر از عوامل و سردسته‌های ایجاد اغتشاش و آشوب که عمدتا از سوی دشمنان انقلاب و گروهک‌های تروریستی حمایت می‌شدند در استان کرمانشاه توسط پلیس دستگیر شده‌اند.

جاویدان با بیان اینکه برخی‌ها با سوء استفاده از مطالبه‌گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه‌ای دشمنان نظام و انقلاب دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد می‌کند.

 
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار