کد خبر: ۴۲۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ ، با اشاره به تبلیغات عجیب و غیرقانونی برخی از مراکز ماساژ در شهر تهران از جمله ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به منزل اظهار کرد: ما بارها اعلام کرده‌ایم که چنین مواردی قطعاً غیرقانونی است و مراکز اینچنینی به هیچ وجه مجوزهای قانونی برای فعالیت در این زمینه را ندارد.

به گزارش آوای نشاط، سید مهدی سجادی با تاکید بر اینکه مردم به هیچ وجه نباید فریب چنین تبلیغاتی را خورده و به این مراکز اعتماد کنند گفت: در حال حاضر حدود ۲۵ مرکز ماساژ در تهران دارای مجوز فعالیت هستند و هیچیک از این مراکز، خدماتی همچون ماساژ در منزل و اعزام رایگان ماسور (ماساژور) به منزل را ارائه نمی‌دهند.

سجادی ادامه داد: متاسفانه موارد متعددی وجود داشته که افراد با اعتماد به این تبلیغات، با مشکلات جدی مواجه شدند؛ لذا هیچیک از واحدهای دارای مجوز، به هیچ عنوان چنین خدماتی را ارائه نخواهند داد.

وی ادامه داد: البته ما به دنبال آن هستیم که با توجه به تاثیر ماساژ در رفع خستگی، در قرارداد با ادارات، خدمات ماساژ را برای کارمندان این ادارات درحالی که پشت میزشان نشسته‌اند ارائه دهیم ولی ارائه این خدمات نیز کاملاً ضابطه‌مند خواهد بود به طوریکه ماسورهای مرد برای آقایان در یک روز مجزا و ماسورهای خانم برای کارمندان خانم این ادارات در روز دیگری خدمات ماساژ را ارائه بدهند.

به گفته سجادی، این اتحادیه نظارت دقیقی بر فعالیت مراکز ماساژ داشته و از نظر مهارتی و رعایت شئونات جامعه، به شدت بر فعالیت آن‌ها نظارت دارد.

سجادی در پاسخ به قیمت‌های هنگفت ماساژ و بعضاً میلیونی در برخی تبلیغات خاص گفت: با توجه به تعداد محدود (حدود ۲۵) مرکز دارای مجوز ماساژ در تهران، قیمت‌گذاری تکلیفی برای ارائه خدمات در این مراکز اعمال نشده ولی رقابت این مراکز برای جذب مشتری و ارائه خدمات مناسب، به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد چنین ارقام هنگفتی متصور باشد.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها