کد خبر: ۴۱۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
افزایش چند برابری شمار زائران کشورمان در آستانه اربعین و عزیمت آنان به مرزهای چهارگانه، موجب ترافیک شدید منتهی به این مرزها شده، اما بی‌سابقه‌ترین تردد خودروها در مسیر مرز مهران به ثبت رسیده است.

به گزارش آوای نشاط، گزارش ها حاکی از آن است که خودروها از بامداد امروز، مسیر 70 کیلومتری صالح‌آباد تا مهران را در ترافیکی بی‌سابقه سپری می‌کنند. 

این در حالی است که ستاد اربعین با ارسال پیامک‌هایی برای کسانی که در سامانه «سماح» ثبت‌نام کرده‌اند، اعلام کرده که با توجه به افزایش جمعیت زائران در مرزهای مشترک ایران و عراق به دلیل کمبود امکانات به‌ویژه حمل و نقل در خاک عراق در حال حاضر تعداد قابل توجهی از زائران در آن سوی مرز و همچنین در داخل خاک ایران در صف انتقال به شهرهای نجف و کربلا هستند، لذا با توجه به این شرایط، سفر خود را به تأخیر انداخته و با آگاهی از وضعیت و بهبود شرایط زمان سفر خود را مدیریت کنند.

این ستاد همچنین در پیام‌های بعدی، از زائران خواسته است: نظر به ازدحامی که در مرزها وجود دارد و کمبود امکانات در داخل کشور عراق، لطفاً در مسیرها با تأخیر به سمت مزرها حرکت نموده و در توقف‌گاه‌هایی که در مسیرهای منتهی مرزها وجود دارند به طور موقت اسکان تا پس از بهبود وضعیت و اعلام از طریق پیامک‌ها حرکت خود را ادامه دهید.

در همین زمینه، ویدیوهای زیر را ببینید:

تعداد بازدید : 0
تعداد بازدید : 0

انتهای پیام/

 

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها