کد خبر: ۴۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به تشریح ساز و کار اصلاح‌طلبان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها پرداخت.

به گزارش آوای نشاط، علی صوفی عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان، درباره آخرین تحرکات این شورا اظهار داشت: ما اصلاح‌طلبان در مرحله انسجام بخشی و تشکیل شورای عالی سیاستگذاری استانها و شهرستانها هستیم و بنابراین با این ساز و کار آنها خودشان کاندیدای خود را انتخاب می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مدیریتی نیز از پایتخت برساز و کار انتخاب نامزدها در استان ها و شهرستان ها خواهد بود یا خیر، افزود: ساز و کاری که پیش بینی شده این است که آنها انتخاباتی بین خود صورت و لیست را تعیین کرده و این لیست را به شورای عالی سیاستگذاری ارائه می دهند و در صورت تایید شورای عالی سیاست‌گذاری آن لیست برای استان‌ها و شهرستان‌ها نهایی خواهد بود.

صوفی درباره زمان تشکیل ستاد انتخابات اصلاح طلبان نیز گفت: تشکیل ستاد انتخابات اصلاح طلبان تصویب  شده است در شهرستان های تک نماینده عموماً خود نامزدها  ستادها را اداره می کنند ولی در مراکز استان‌های بزرگ ستاد بزرگی دائرخواهد شد.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها