کد خبر: ۳۸۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
کاهش قیمت محصولات سایپا امروز متوقف شده، اما ایران خودرو همچنان به روند چند روزه خود ادامه می‌دهد. هرچند، این روند با سرعت خیلی کمی پیگیری می‌شود و قیمت چند محصول ایران خودرو امروز در حد ۵۰۰ هزار تومان پایین آمده است.
به گزارش آوای نشاط، کاهش قیمت محصولات سایپا امروز متوقف شده، اما ایران خودرو همچنان به روند چند روزه خود ادامه می‌دهد. هرچند، این روند با سرعت خیلی کمی پیگیری می‌شود و قیمت چند محصول ایران خودرو امروز در حد ۵۰۰ هزار تومان پایین آمده است. قیمت محصولات کرمان موتور هیچ تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و MVM X33 از سری محصولات مدیران خودرو حدود دو میلیون گران شده است.
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
 
کاهش قیمت محصولات ایران خودرو در بازار با هم سرعت کم ادامه دارد. امروز نوبت پژو پارس است که در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۹۲ میلیون تومان رسیده است. البته باید توجه داشته باشید که خیلی از محصولات ایران خودرو همچنان به قیمت‌های روز گذشته اصرار می‌کنند و تغییری پیدا نکرده‌اند. مثلا رانا همچنان در بازار ۷۶ میلیون تومان قیمت دارد و اختلاف ۹ میلیونی خود با قیمت مصوب کارخانه را حفظ کرده.  

سمند LX امروز بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو تجربه می‌کند، با این حال قیمت آن تنها ۶۰۰ هزار تومان پایین آمده و به ۷۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل سمند EF۷ همچنان سر جایش ایستاده و در بازار ۸۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۲ میلیون پایین‌تر و ۶۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.  

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است، اما دیپر انواع پژو ۲۰۶ این کوتاهی را تا حدودی جبران کرده‌اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به حدود ۹۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و امروز ۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ SLX امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت را پایین آورده. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX تقریبا به ۹۲ میلیون تومان رسیده، اما پژو ۴۰۵ GLX آن را همراهی نمی‌کند. چراکه هم مدل بنزینی و هم مدل دوگانه‌سوز بدون تغییری نسبت به روز گذشته سر جایشان ایستاده‌اند. پژو ۴۰۵ GLX بنزینی در بازار همچنان ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و مدل دوگانه‌سوز آن با اختلاف دو و نیم میلیونی روی ۷۴ میلیون تومان ایستاده است.  

قیمت انواع دنا هیچ تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. امروز دنا معمولی تیپ ۲ در بازار ۱۰۸ میلیون و دنا پلاس توربو ۱۶۷ میلیون تومان است. شرکت ایران خودرو فروش این محصول را متوقف کرده و به کسانی که آن‌ها را پیش‌خرید کرده بودند، پیشنهاد کرده به جایان ماشین دیگری تحویل بگیرند. در بین انواع دنا، تنها فروش دنا پلاس تیپ ۱ ادامه دارد که در کارخانه ۱۱۰ میلیون تومان قیمت خورده و در بازار حدود ۱۰ میلیون بیشتر و ۱۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای دیگر محصول ایران خودرو است که امروز با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۱۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. با این وجود پژو ۲۰۷ اتوماتیک همچنان سر جایش ایستاده و مثل روز قبل حدود ۱۵۸ میلیون تومان قیمت دارد.  
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۹۰۰,۰۰۰
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۸۱,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۳,۹۰۰,۰۰۰
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۳,۷۰۰,۰۰۰
۹۳,۹۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
 
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
 
روند کاهش قیمت محصولات سایپا امروز موقتا متوقف شده است. طوری که هیچ کدام از محصولات سایپا امروز تغییر قیمت پیدا نکرده‌اند. تیبا صندوق‌دار مثل روز گذشته ۵۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود و تقریبا شش میلیون با قیمت مصوب کارخانه فاصله دارد. این اختلاف قیمت در مورد تیبا ۲ کمتر است. چراکه قیمت مصوب تیبا ۲ حدود ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و این محصول در بازار ۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. ساینا وضعیت معکوسی دارد. با اینکه کارخانه آن را ۵۶ میلیون تومان قیمت گذاری می‌کند، ساینا در بازار حدود یک میلیون ارزان‌تر و ۵۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. 
 
قیمت روز پراید امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
 
پراید وضعیتی مشابه دیگر محصولات سایپا دارد و روند کاهش قیمت خود را متوقف کرده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ مثل دیروز روی ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و حدود هشت میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. پراید سایپا ۱۳۱ هم ۴۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد که تقریبا پنج میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید وانت با اختلاف کمی نسبت به مدل سواری، حدود ۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.  
 
قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۷,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۲,۶۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۲,۸۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۰,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
 
محصولات کرمان‌موتور امروز تغییر خاصی در قیمت‌هایشان ایجاد نکرده‌اند. جک S۵ مثل روز گذشته سر جایش ایستاده و ۲۶۷ میلیون تومان در بازار قیمت خودرده است. باید توجه داشته باشید که کارخانه کرمان موتور قیمت این محصول را حدود ۳۳ میلیون بالاتر و معادل ۳۰۱ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. جک J۴ در بازار با قیمتی حدود ۱۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که کارخانه کرمان موتور قیمت این محصول را ۱۵۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. این اتفاق عجیب درباره دیگر محصولات این کارخانه هم صادق است. با اینکه جک S۳ در بازار ۱۸۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، کارخانه آن را ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. 
 
قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
 
قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییر خاصی نسبت به روز‌های قبل ندارد. صرفا قیمت MVM X۳۳ در بازار با تغییر جزئی همراه است و نسبت به روز‌های گذشته حدود دو میلیون تومان گران شده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از قیمت بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال MVM X۳۳ که در بازار ۲۰۵ میلیون تومان است، در کارخانه حدود ۳۰ میلیون بالاتر و ۲۳۶ میلیون تومان قیمت دارد. این مورد محدود به MVM X۳۳ نیست. دیگر محصولات هم وضعیت مشابهی دارند.  MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X۲۲ دنده‌ای بیشتر است. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. همچنین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار ۱۱۵ میلیون تومان است و با این حال کارخانه قیمت آن را ۱۴۰ میلیون در نظر می‌گیرد.
 
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها