کد خبر: ۳۸۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
تا به حال شده وقتی ایمیل های خود را باز می کنید با تعداد زیادی از اسپم ها یا هرزنامه های اینترنتی رو به رو شوید؟ اغلب این اسپم ها شامل آگهی های نامعتبر اینترنتی می شوند که قصد دارند با روش های مختلف حساب شما را خالی کنند. اکنون یک مرد به نام مایک تصمیم گرفته با روشی مخصوص به خود با این کلاهبرداران مبارزه کند.

به گزارش آوای نشاط، مایک حرکت جسورانه ای را برای پاسخ دادن به کسانی که سعی در کلاهبرداری داشتند در پیش گرفته است. او به پیام ها پاسخ می دهد و با سوالات متعدد سعی می کند وقت کلاهبرداران را بگیرد.

او در مرحله بعدی ماجراهای خود را در فیسبوک ثبت می کند ، جایی که بیش از 12000 لایک برای برخی از این اطلاعات دریافت می کند. مایک می گوید: "من شروع به پاسخگویی به ایمیل های اسپم کردم و برای خنده با دوستان خود به اشتراک گذاشتم. فکر من این است که اگر من با کلاهبرداران مزخرف گپ بزنم و وقت آنها را تلف کنم ، وقت کمتری برای کلاهبرداری افراد دیگر خواهند داشت."

مایک می گوید محتوای اسپم ها از شاهزاده های تنهای روسی که به دنبال یار عشقی خود می گردند تا افرادی در آفریقا که می خواهند زمین به نام من کنند گسترده است. وی توضیح داد: "بعضی اوقات هفته ها با آنها صحبت می کنم ، با افراد گپ می زنم ، اما آنها همچنان جواب می دهند."

این روش عجیب مورد توجه افراد بسیاری واقع شده و حتی دوستان مایک او را به ادامه این کار تشویق می کنند. جالب است بدانید مایک نیز با کمک همین روش تعداد زیادی دنبال کننده در اینستاگرام پیدا کرده است.

انتهای پیام/

 

منبع: انتخاب
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار