کد خبر: ۳۲۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
کاپیتان سابق تیم ملی بوکس کشورمان از جلسه مخفیانه حسین ثوری رئیس فدراسیون با اماراتی‌ها پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.

به گزارش آوای نشاط، تیم ملی بوکس ایران در مسابقات قهرمانی آسیا با تک مدال برنزی که توسط شاهین موسوی بدست آمد، به کار خود در این تورنمنت پایان داد تا انتقادات از عملکرد مربیان آغاز شود.

اما مربیان تیم ملی اعتقاد داشتند ناداوری‌های بسیاری در این مسابقات در حق ایرانی‌ها اتفاق افتاد که جای سوال دارد.

امروز علی مظاهری کاپیتان سابق بوکس ایران از جلسه مخفیانه‌ای که میان رئیس فدراسیون و اماراتی‌ها پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا خبر داده و خواستار توضیح در مورد آن شده است.

مظاهری گفته: «رئیس فدراسیون بوکس باید جوابگو باشد که جلسه مخفیانه‌ای که یک هفته قبل از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا در حاشیه خلیج فارس با برخی از مسئولین خارجی داشتند چه بود. ثوری باید بگوید در آن جلسه چه اتفاقاتی رخ داد و در تایلند چه بر سر بوکس ما آمد که داوران به آن شکل سر بازیکنان ما را بریدند. هیچ‌کسی نمی داند در جلساتی که ثوری با اماراتی‌ها داشت چه اتفاقاتی رخ داد که سر بوکس ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا به این شکل بریدند. من نماینده قهرمانان بوکس ایران هستم و از مسئولان ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک خواهش می‌کنم به این موضوع ورود کنند.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها