کد خبر: ۳۲۳۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق استقلال معتقد است مدیران کنونی این تیم برای نجات خود از وضعیت فعلی، از نام فرهاد مجیدی سوءاستفاده می‌کنند.

به گزارش آوای نشاط، همانطور که پیش‌بینی می‌شد سرانجام وینفرد شفر از سکان هدایت استقلال اخراج شد و با حکم مدیران استقلال، فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت، تا پایان فصل روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

اما علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق استقلال این کار مدیران کنونی این تیم را برای نجات خود از بحران می‌داند.

فتح‌الله‌زاده گفته: «ما یکسری سرمایه‌های خوب در استقلال داریم که اگر نتوانیم از آنها مراقبت کنیم این سرمایه‌ها را می‌سوزانیم. متأسفانه برخی برای نجات خودشان از محبوبیت و جایگاه بازیکنان خوش‌نام استفاده می‌کنند که این موضوع خیلی خطرناک است.»

وی ادامه داده: «فرهاد مجیدی عاقل است و می‌داند که سرمربی‌گری استقلال سخت خواهد بود من امیدوار هستم باشگاه استقلال با خود فرهاد مجیدی هماهنگ کند که یک مربی بزرگ خارجی فصل آینده به استقلال بیاید یا اگر فرهاد دوست دارد سرمربی باشد حتماً یک دستیار بزرگ در کنار خودش داشته باشد وگرنه مطمئن باشید او به مشکل می‌خورد. مجیدی البته این مسائل را می‌داند و من امیدوار هستم با حضور یک چهره استقلالی، استقلال بعد از چند سال به یک قهرمانی برسد.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار