بانک ملت صدرنشین سهم بازار شاپرکی
بانک ملت برای چندمین سال پی در پی، بالاترین سهم از پذیرش تراکنش‌های بازار پول را به خود اختصاص داد. همچنین به‌پرداخت ملت نیز بالاترین سهم بازار PSP از نظر مبلغ تراکنش را کسب کرد.
ماجرای خودروهای ناقص پیچیده شد/ قطعه‌ساز پول ندارد، خودروساز قطعه
دبیر انجمن سازندگان قطعات با رد اظهارات اخیرمدیر کل تعزیرات تهران که ادعا‌ی دو شرکت خودروساز داخلی مبنی بر کمبود قطعه را غیرواقعی عنوان کرده بود، گفت: ما برای تأمین قطعات خودروسازان نیازمند منابع مالی هستیم.
بانک‌های خارجی به دنبال اتصال به سوئیفت روسیه
رئیس کل بانک مرکزی روسیه اعلام کرد: برخی بانک‌های خارجی به دنبال اتصال به شبکه پیام رسان نقل و انتقال پول روسیه با هدف جایگزین شدن به جای سوئیفت، هستند.
تاکید مدیران عامل بانک ملت و مخابرات ایران بر تقویت همکاری ها
مدیرعامل بانک ملت در راس تیمی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت مخابرات ایران، مشتری شعبه میرداماد بازدید و با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت گو کرد.
چرا خودرو گران شد؟
یک نماینده مجلس درباره دلایل افزایش قیمت خودرو توضیح داد.
رشد ۴۰۵۲ واحدی شاخص کل بورس تهران
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش ۴۰۵۲ واحد به رقم ۲۳۸ هزار و ۲۲۰ واحد رسید.
جزئیات جلسه بازار متشکل ارزی با همتی/ حق عضویت ۲۵میلیون تومان شد
جلسه اعضای بازار متشکل ارزی با رئیس‌کل بانک مرکزی در حالی برگزار شد که حق عضویت صراف‌ها با کاهش ۷۵درصدی ۲۵میلیون تومان تعیین شد.
وضعیت مصارف و منابع سه بانک بزرگ بورسی؛ تجارت ،ملت و صادرات
سه بانک بزرگ بورسی عملکرد دو ماهه نخست سال 98 را با وضعیتی کاملا متفاوت منتشر کردند.
دولت انگلستان به‌دنبال جلب رضایت بانک ملت است
وزارت خزانه‌داری انگلیس به‌دنبال حل پرونده شکایت ۱.۲۵ میلیارد پوندی (۱.۶ میلیارد دلاری) بانک ملت ایران است تا از بررسی این پرونده در دادگاه عالی جلوگیری کند.
راهکار جلوگیری از
میزان فرار مالیاتی پزشکان ایرانی بیش از ۶۰۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده؛ در این زمینه مسئولان حوزه سلامت، توپ را به زمین سازمان مالیاتی می‌اندازند و اجرا نکردن قوانین مالیاتی از سوی مسئولان مالیاتی کشور را عامل اصلی فرار مالیاتی پزشکان می‌دانند.
آیا مردم ایران بدمصرف هستند؟/ آنچه آمار درباره ادعای وزیر می‌گوید
خلاف باور معمول، مصرف بالای انرژی در ایران الزاماً ناشی از بدمصرفی مردم نیست و میزان مصرف در کشورهایی که شرایطی مشابه ایران دارند، نزدیک به میزان مصرف در کشورمان است.
چهار استان کشور رکورد دار مصرف برق
سخنگوی شرکت توانیر گفت: در هفته گذشته استان‌های تهران با ۱۱.۶ درصد، آذربایجان شرقی با ۱۳ درصد، گیلان و مازندران نیز با ۳۰ درصد رشد رکورددار مصرف برق بودند.
حضور پررنگ بانک ملت در حوزه مسئولیتهای اجتماعی
بانک ملت از جمله ارکان تأثیرگذار کشور در اقتصاد است و در شرایط فعلی خدمات گسترده ای را ارائه می کند اما همه ی آنچه که می توان از آن عمل به وظایف نام برد باعث نشده که ملتی ها به مسئولیتهای اجتماعی نپردازند
انتشار اینفوگرافیک صندوق امانات بانک ملت
اینفوگرافیک راهنمای صندوق امانات بانک ملت برای بهره برداری کارکنان و مشتریان بانک منتشر شد.
فرمول حاشیه‌ساز قیمت‌گذاری خودرو
اگرچه از همان ابتدای کار، قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار مورد نقد جدی قرار داشت و برخی بر این باور بودند که اجرای آن، خود عامل بر هم ریختن بازار خواهد شد،اما با اصرار این طرح اجرا شد.
قبلی۸بعدی