کاهش ۷۰ درصدی پرونده‌های مربوط به چک با اجرایی شدن کامل
عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس درباره تاثیرگذاری قانون جدید چک گفت: معتقدیم اگر قانون جدید چک به درستی اجرا شود، می‌تواند بیش از ۷۰ درصد از پرونده‌هایی که مربوط به چک هستند را کاهش دهد.
سکه ۴ میلیون و ۹۴۰هزار تومان +جدول
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۹۴۰هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۵۰۲ هزار و ۴۰۰تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳هزار و ۴۰۰تومان رسیده است.
جزئیات عبور آزمایشی از منطقه ۱ آزادراه تهران-شمال‌/ ترافیک کندوان کاهش می‌یابد
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ماه جاری منطقه ۱ آزادراه تهران-شمال برای عبور آزمایشی باز می‌شود، گفت: تا 30 بهمن‌ماه هیچ کار باقی‌مانده در آزادراه نداریم.
رییس گمرک: صادرات کشور ۴ برابر واردات است
رییس گمرک ایران گفت: طبق آمار، صادارت در کشور چهار برابر واردات است و این آمار به معنی این است که عملکرد تجارت خارجی ایران با وجود تحریم‌ها مطلوب است.
رئیس دیوان محاسبات: حقوق نجومی نداریم
رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه چیزی تحت عنوان نجومی نداریم، گفت: آنچه که عنوان می‌شود مربوط به حقوق‌های قانونی یا غیرقانونی است که در قالب تفریغ بودجه دیوان محاسبات رسیدگی می شود.
قیمت روز خودرو در ۱۳ بهمن/ پژو پارس ۱۱۶ میلیون تومان
در بازار امروز خودرو سایپا ۱۱۱ و تیبا ۲ به ترتیب به نرخ ۶۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری شدند که این عدد بیانگر افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در قیمت است. سایپا ۱۳۱ با افزایش ۴ میلیون تومانی به مبلغ ۶۰ میلیون تومان رسید و همچنین سایپا ۱۳۲ به قیمت ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد که این عدد بیانگر افزایش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است.
هند بودجه بندر چابهار را دو برابر کرد
دولت هند در برنامه بودجه سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ خود که روز گذشته به پارلمان این کشور ارائه کرد، بودجه اختصاص یافته به پروژه بندر چابهار را در مقایسه با سال گذشته دو برابر افزایش داد.
بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: پروازهای صبح امروز از چند مبدأ چین به فرودگاه امام خمینی (ره) برای بازگرداندن ایرانی‌های مقیم چین انجام شده بود.
بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: پروازهای صبح امروز از چند مبدأ چین به فرودگاه امام خمینی (ره) برای بازگرداندن ایرانی‌های مقیم چین انجام شده بود.
تولید سراتو بالاخره متوقف شد / پژو ۳۰۱ به تولید نرسید
عملکرد صنعت خودرو طی ۱۰ ماهه امسال نشان دهنده تولید پژو ۲۰۰۸ و پارس تندر است. در عین حال تولید سراتو بالاخره متوقف شده و پژو ۳۰۱ نیز هنوز به تولید نرسیده است.
وزارت رفاه: طرح یارانه ۷۲ هزار تومانی به ضرر مردم است
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی ضمن انتقاد بر مصوبه ادغام «یارانه نقدی» و «یارانه معیشتی» مطرح شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس، آن را به ضرر یارانه‌بگیران اعلام کرد و گفت: تصمیم مجلس این طور است که اگر تاکنون خانوار یک نفره جمعاً ۱۰۵ هزار تومان یارانه نقدی و معیشتی دریافت می‌کرده، حال با این مصوبه ادغام ۷۲ هزار تومان دریافت می‌کند.
هشدار قطع برق؛ این بار در زمستان
در حالی که همواره در روزهای پیک مصرف برق در تابستان شاهد هشدارهای صرفه‌جویی در جهت جلوگیری از قطع برق بودیم، امسال برای اولین بار، در زمستان شاهد هشدار برای جلوگیری از بروز خاموشی هستیم.
آغاز فروش غیرحضوری بلیت قطار‌های نوروزی از فردا
فروش بلیت قطار‌های مسافری رجا برای نوروز ۹۹، به صورت غیر حضوری (اینترنتی و اپلیکیشنی) از ساعت ۷ صبح فردا دو‌شنبه ۱۴ بهمن آغاز می‌شود.
جزییات بازگشت ۲۵ میلیارد یورو ارز صادراتی به کشور با سامانه نیما
بررسی کارنامه دو ساله سامانه نیما نشان می‌دهد که این سامانه با بازگرداندن حدود ۲۵ میلیارد یورو ارز صادراتی به چرخه اقتصادی، نقش مهمی را در تامین ارز مورد نیاز کشور در دوران تحریم داشته است.
واجدان شرایط مسکن ملی بخوانند
بنا به گفته‌ مسوولان، تا روز دوشنبه به ۵۸ درصد افرادی که شرایط پنج‌گانه طرح اقدام ملی مسکن را داشته‌اند پیامک ارسال می‌شود. متقاضیانی که پیامک را در روزهای آتی دریافت می‌کنند باید با تشکیل پرونده، فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
قبلی۱۱بعدی