نیروگاه‌های برق آبی تهران زنده شدند / رشد ۴۰ درصد تولید نسبت به سال گذشته
مدیر دفتر تأسیسات آبی و برق‌آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: بر اساس برآورد‌ها در سال ۱۳۹۸ میزان تولید نیروگاه‌های برق آبی استان تهران ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.
جنگ تجاری آمریکا و چین، به خودرو رسید
یک کارشناس ارشد صندوق بین المللی پول گفت: جنگ تجاری بین چین و آمریکا که اکنون در خصوص تعرفه های گمرکی واردات خودرو وقطعات آن اعمال می شود می تواند شرایط اقتصاد جهانی را بدتر کند.
خرید نفت هند از ایران ۵ درصد افزایش یافت
پایگاه آمریکایی اخبار انرژی 'اویل پرایس' روز شنبه به نقل از برخی منابع اعلام کرد که پالایشگاه‌های هند ازبیم تمدید نشدن معافیت خرید نفت برای این کشور، واردات نفت از ایران را پنج درصد افزایش دادند.
سقوط  آزاد اوراق تسهیلات مسکن/ ورود نرخ به کانال ۴۰هزارتومان پس از ۴سال
بازار مسکن هر سال در فروردین ماه درگیر خواب بهاری است اما امسال افت معاملات گویا بیش از سالهای قبل است چرا که قیمت اوراق تسه برای اولین بار در چهار سال گذشته به کانال ۴۰ هزارتومان سقوط کرد.
دلار عقب‌نشینی کرد
با افزایش تقاضای جهانی برای خرید یورو، دلار عقب‌نشینی کرد.
تاثیرپذیری ۱۰هزار شغل از سیل/ آغاز پرداخت بیمه بیکاری در مناطق سیل‌زده
مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار،با اشاره به آغاز پرداخت بیمه بیکاری به کارکنان مشمول قانون کار درمناطق سیل زده گفت:براساس اطلاعات اولیه حدود۱۰هزار شغل تحت تأثیر حادثه سیل قرارگرفتند.
شاه کلید حل مشکلات
بانکی بودن اقتصاد ایران، نقش کلیدی بانک‌ها را در تسریع شکوفایی اقتصادی، حمایت از تولید ملی و رونق تولید داخلی انکار ناپذیر کرده است.
قیمت پیاز به ۶ هزار تومان کاهش یافت
در حالی که قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ۶ تا ۷ هزار تومان است اما این محصول در خرده فروشی‌های تهران تا ۱۵ هزار تومان نیز به فروش می رسد.
خسارت ۱۰۰۰ میلیارد تومانی سیل به تاسیسات نفتی/ هیچ جایی مانند اهواز در خطر نیست
وزیر نفت با بیان اینکه بر اساس برآوردهای اجمالی، سیل، هزار میلیارد تومان به تاسیسات صنعت نفت خسارت زده است، گفت: مقام معظم رهبری با در خواست رئیس جمهوری مبنی بر برداشت مبلغی از صندوق توسعه ملی برای مناطق سیل‌زده موافقت کرده است.
نظر منفی رئیس‌کل بانک مرکزی برای افزایش نرخ سود بانکی
رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: در شرایط حاضر افزایش نرخ سود کارکردی جز افزایش هزینه‌های تولید و فشار بیشتر بر ترازنامه بانک‌ها را نخواهد داشت.
انتقاد شدید از واردات زمینی و آسمانی برنج در فصل برداشت
عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در خانه ملت با تأکید بر اینکه بازار برنج رضایت‌بخش نیست، گفت: نمی‌دانم در کشور چه برنامه‌ای حاکم است که در فصل برداشت از زمین و آسمان برنج وارد می‌شود.
قیمت دلار در صرافی ها کاهش یافت
همزمان با آغاز ریزش قیمت ها در بازار آزاد، قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها از دیروز با شتاب بیشتری سیر نزولی را طی کرد و هم اکنون به نرخ ۱۳ هزار و ۷۴۰ تومان تعیین شده است.
متوسط قیمت مسکن تهران به ۱۱ میلیون تومان رسید
دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه‌وشهرسازی، به تازگی گزارشی از وضعیت بازار مسکن در اسفندماه سال گذشته منتشر کرده است که نشان می‌دهد افزایش قیمت‌ها در بازار مسکن همچنان ادامه دارد. در این گزارش متوسط قیمت مسکن در شهر تهران در آخرین ماه سال گذشته ۱۱ میلیون تومان اعلام شده است‌.
بلاتکلیفی پالایشگاه‌های ژاپنی برای واردات نفت ایران
پالایشگاه‌های ژاپنی پس از برگزاری آخرین دور مذاکرات آمریکا و ژاپن درباره تحریم‌های ایران، در خصوص ادامه وارداتشان تصمیمی نگرفته‌اند.
صادرات سیب‌زمینی و پیاز ممنوع شد
صادرات سیب‌زمینی و پیاز ممنوع و صادرات گوجه‌فرنگی و محصولات وابسته به آن آزاد اعلام شد.
قبلی۶بعدی