اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا در بانک ملت از ۱۵ بهمن ۹۸
از امروز ۱۵ بهمن ماه سال ۹۸، انجام تمامی تراکنش های بدون حضور کارت و نیازمند رمز دوم با مبالغی بیشتر از یک میلیون ریال در بانک ملت، صرفاً از طریق رمز دوم پویا (یکبار مصرف) امکان پذیر خواهد بود.
قیمت دلار، طلا و سکه در روز ۱۵ بهمن ۹۸
قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان معامله شد.
علت خروج ایرباس هما از انتهای باند فرودگاه کرمانشاه مشخص شد
به دنبال رویداد پیش‌آمده برای هواپیمای ایرباس A319 در فرودگاه کرمانشاه، دفتر سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی، گزارشی را تهیه و منتشر کرد که حاکی از خروج این هواپیما از انتهای باند 29 این فرودگاه به دلیل برف و کولاک ناگهانی و دید کم است.
برای تامین دارو و ملزومات پزشکی وابسته به تصمیمات دیگران نیستیم
واکنش همتی به سفیر سوئیس:
رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به نمایش داروی وارداتی از طریق شرکت های سوئیسی توسط سفارت سوئیس گفت: واردات دارو و ملزومات پزشکی ما در۱۰ ماه گذشته ۲ هزار برابر حجم واردات انجام شده از کانال مالی سوئیس است.
نرخ خرید دلار ثابت ماند، نرخ فروش کم شد
امروز در بازار ارز شاهد ثبات در قیمت خرید ارز و کاهش ۲۰ تومانی قیمت فروش دلار و یورو بودیم.
تداوم سبقت درآمد تسهیلات بانك ملت نسبت به هزینه سود سپرده ها موجب شد
تراز عملیاتی بانک ملت (مازاد درآمد تسهیلات به سود پرداختی به سپرده ها ) علاوه بر اینکه نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 100 درصد رشد کرده، مانند ماه های گذشته به روند صعودی خود ادامه داده و در بین بانک های بورسی همچنان پیشتاز بوده و بالاترین تراز عملیاتی را برای یک ماهه و ده ماهه منتهی به 30 دی به خود اختصاص داده است. به طوری که توانسته است با ثبت مبلغ 8،209 میلیارد ریال تراز مثبت عملیاتی در دی ماه و 80،215 میلیارد ریال در ده ماهه وکسب رتبه نخست، با اختلاف چند برابری، سرآمد تمام بانک های بورسی باشد.
ماهواره ظفر پایان هفته جاری پرتاب می‌شود
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: ماهواره ظفر توسط ماهواره‌بر سیمرغ که توسط دانشمندان و نخبگان دانشگاه علم و صنعت طراحی و ساخته شده، در یکی از دو روز آخر هفته پنج‌شنبه یا جمعه در مدار قرار خواهد گرفت.
پیش شرط ایران برای برگزاری نشست فوق‌العاده اوپک
وزیر نفت با اشاره به تاثیر گسترش ویروس کرونا بر قیمت نفت، ‌گفت: ایران در صورتی موافق برگزاری جلسه اوپک، زودتر از نیمه اسفند است که مطمین شویم اعضا آمادگی کاهش تولید را دارند.
جزئیات آورده متقاضیان مسکن ملی/ ۴۰ میلیون تومان در فاز نخست
محمودزاده:
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آورده متقاضیان مسکن ملی در فاز نخست 40 میلیون تومان خواهد بود، گفت: دریافت آورده‌های بعدی بر اساس پیشرفت پروژه و احتمالا تا سقف 150 میلیون تومان است.
ثبت نام جا مانده‌های طرح اقدام ملی مسکن در اسفند
اسلامی:
وزیر راه شهرسازی با بیان اینکه هیچ طرحی برای ساخت خانه های کوچک مقیاس نداریم گفت: اتفاقاتی که در حوزه اقتصاد رخ داده قدرت خرید متقاضیان مسکن کاهش یافته است.
اعزام پنج هزار نيروی کار ايرانی به خارج
مديرکل هدايت نيروي کار و کاريابي‌هاي وزارت کار از برنامه‌ريزي براي اعزام 5000 نيروي کار ايراني به خارج، طي سال آينده خبر داد و گفت: اين فرآيند از طريق کاريابي‌هايي صورت مي‌گيرد که مجوزهاي لازم را دريافت کرده باشند.
شماره شبا ثبت کنید تا سود بگیرید
قابل توجه کسانی که هنوز سود سهام عدالت نگرفته اند
درحالیکه کمتر از یک ماه تا زمانی که مسئولان برای واریز سود سهام عدالت اعلام کرده‌اند، باقی مانده است، هنوز برخی از مشمولان سهام عدالت شماره شبای خود را برای دریافت سود ثبت نکرده‌اند و تا زمانی که این فرایند را انجام ندهند، سود برای آن‌ها واریز نخواهد شد.
تکمیل ظرفیت اینترنتی قطارهای نوروز‌ در مسیرهای پرتقاضا/‌ ۱۱هزار صندلی در یک ساعت فروخته شد
‌از ساعت 7 صبح امروز پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی در همه مسیرها غیر از مشهد آغاز شد، رصد ظرفیت‌های باقی‌مانده نشان می‌دهد که در اغلب مسیرهای پرتقاضا خصوصاً در تاریخ‌های 27، 28 و 29 اسفند‌ماه، ظرفیت‌ها تکمیل شده است.
پروازهای مستقیم ایران به چین متوقف شد
مقام مسئول سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این‌که پروازهای رفت و برگشت به مقاصد شهرهای مختلف چین تعلیق شده است، گفت: فقط چند پرواز برای انتقال ایرانیان مقیم این کشور انجام شده است.
آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن از امروز/ متقاضیان ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان واریز کنند
محمودزاده:
معاون وزیر راه با اشاره به آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح ملی مسکن،گفت:در این مرحله متقاضیان باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان آورده واریز کنند.
قبلی۱۰بعدی