طرح جنجالی در مجلس تگزاس برای «اعدام» مرتکبان سقط جنین
نمایندگان مجلس ایالت تگزاس آمریکا در حال بررسی طرحی هستند که به موجب آن زنانی که سقط جنین می‌کنند، می‌توانند به اتهام قتل با مجازات اعدام مواجه شوند.
پرونده قضایی آسانژ در آمریکا فعال شد
نخست‌وزیر انگلیس تائید کرد که «جولیان آسانژ» بنیان‌گذار سایت افشاگر ویکی لیکس علاوه بر پرونده کیفری در انگلیس، به درخواست آمریکا برای استرداد وی به این کشور بازداشت‌ شده است.
نتایج نهایی انتخابات اسرائیل: نتانیاهو یک کرسی بیشتر از رقیبش به دست آورد / حزب کارگر فقط ۶ کرسی کسب کرد / حزب لیبرمن با ۵ کرسی در پارلمان / حزب تندرو نفتالی بنت، وزیر مستعفی نتانیاهو از ورود به پارلمان بازماند
نتایج کامل انتخابات در اسرائیل بامداد جمعه اعلام شد و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر کنونی و رهبر حزب لیکود بسختی و تنها با اختلاف یک کرسی از «بنی گانتز» رهبر حزب آبی و سفید، توانست پیروزی شکننده ای را در این رقابت ها ثبت کند.
انگلیس درباره سفر اتباع این کشور به ایران هشدار داد
وزارت خارجه انگلیس در بیانیه‌ای روز پنجشنبه ضمن تکرار ادعاها درباره ایران درباره سفر اتباع این کشور به ایران هشدار داد.
تقدیر و تشکر «برهم صالح» از حمایت‌های ایران در مبارزه با تروریسم
رئیس‌جمهور عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد، از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از نیروهای عراقی در جنگ با داعش تقدیر و تشکر کرد و گفت که کشورش هر اقدامی را که به همسایگان آسیب برساند، نخواهد پذیرفت.
هشدار اروپایی‌ها به دولت آمریکا درباره تحریم همکاری هسته‌ای با ایران
دیپلمات‌های اروپایی طی روزهای اخیر مذاکرات فشرده‌ای را با مقامات دولت ترامپ درباره خطرات عدم تمدید معافیت از تحریم همکاری هسته‌ای با ایران داشته‌اند.
نیروهای حفتر یک جنگنده نیروهای دولت وفاق ملی لیبی را سرنگون کردند
"ارتش ملی لیبی" به رهبری خلیفه حفتر از سرنگونی یک جنگنده وابسته به نیروهای دولت وفاق ملی طی عملیات در طرابلس، پایتخت لیبی خبر داد.
فرزندان خاشقجی: خون‌بهایی از دولت سعودی نگرفته‌ایم / عاملان جنایت باید محاکمه شوند
خانواده جمال خاشقجی هرگونه معامله با مقامات سعودی در پرونده قتل پدرشان را رد و بر محاکمه تمامی عاملان این جنایت تاکید کردند.
کودتا در سودان؛ ارتش، عمر البشیر و معاونانش را عزل کرد/ ارتش سودان: عمر البشیر در محلی امن زندانی است / شورای نظامی در دوره دو ساله انتقالی، کشور را اداره خواهد کرد
ارتش سودان تصمیم گرفت، رئیس‌جمهور، معاونان و تمام نمایندگان وی را از تمامی مناصب عزل و قدرت را در این کشور در دست بگیرد.
سید حسن نصرالله: آمریکا خودِ تروریسم است/ آنها به خاطر منافع اسراییل حقوق همه امت اسلامی را نادیده می‌گیرند
دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در درج نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا گفت که وقاحت دیگری که امروزه شاهد آن هستیم، تروریستی خواندن سپاه پاسداران است؛ نیرویی که یک سازمان نظامی رسمی به رسمیت شناخته شده به حساب می‌آید.
داعش مدعی اشغال یک شهرک در لیبی شد
گروه تروریستی داعش ادعا کرد که عناصر وابسته به این گروه طی عملیاتی توانسته‌اند یک شهرک واقع در مرکز لیبی را به تصرف خود درآوردند.
چین: مخالف هر گونه ارتباط آمریکا و تایوان هستیم
سخنگوی دفتر امور تایوان شورای دولتی چین تاکید کرد که کشورش قاطعانه با هر گونه رفت و آمد رسمی و ارتباط نظامی بین آمریکا و تایوان مخالف است.
سومین استعفا در وزارت امنیت داخلی آمریکا در یک هفته
مقام ارشد دیگری از وزارت امنیت داخلی آمریکا در حالی از مقام خود کناره گیری می‌کند که در پی فشار کاخ سفید برای تغییرات جدی در این وزارتخانه، پیشتر وزیر امنیت داخلی و معاون وی استعفا کرده اند.
سناتور آمریکایی به پامپئو: اجازه جنگ با ایران را ندارید
نماینده جمهوری‌خواه آمریکایی در مجلس سنا به وزیر خارجه کشورش هشدار داد اجازه جنگ با ایران را ندارد.
اتحادیه اروپا با تمدید ۶ ماهه مهلت «برگزیت» موافقت کرد
سران اتحادیه اروپا در جلسه خود در بروکسل با درخواست انگلستان برای تمدید ضرب‌الأجل خروج این کشور از اتحادیه، موافقت کرده‌اند.
قبلی۹بعدی