عراقچی هرگونه مذاکره با آمریکا را منتفی خواند
عراقچی با منتفی خواندن هرگونه مذاکره با آمریکا گفت: ایران همواره نقش خود را در تامین امنیت منطقه ایفا کرده اما آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای همراه آنها باید مسئولیت تبعات تنش آفرینی های خود را بپذیرند.
نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق شد
پارلمان کردستان عراق نیچروان بارزانی را به عنوان رئیس اقلیم کردستان عراق انتخاب کرد.
سخنگوی وزارت خارجه: چشم‌اندازی برای مذاکره با آمریکا نمی‌بینیم
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ما مذاکره ای با آمریکا نداریم. در مذاکره بودیم آمریکا در مذاکره بود ولی با خروج غیرقانونی آنها این موضوع شکسته شده و چشم اندازی برای مذاکره نمی بینیم.
واکنش ظریف به اظهارات ترامپ: آیت‌الله‌خامنه‌ای مدتها پیش منع تسلیحات هسته‌ای را اعلام کردند
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر در واکنش به اظهارات رئیس جمهور آمریکا نوشت که رهبر ایران مدت‌ها پیش طی فتوایی منع تسلیحات هسته‌ای را اعلام کردند.
صدراعظم اتریش از سمت خود برکنار شد
پارلمان اتریش رأی به برکناری صدراعظم این کشور داد.
چه بر سر پارلمان اروپا می‌آید؟
نتایج انتخابات پارلمان همه را دچار یک سرگیجه کرده است. با رشد عجیب و غیرقابل‌پیش‌بینی شرکت‌کنندگان در این رای‌گیری مهم برای آینده اروپا حالا مشخص شده که دو بلوک بزرگ و پیش از این قدرتمند راست و چپ میانه اکثریت خود را از دست داده‌اند. در مقابل لیبرال‌ها،سبزها و ملی‌گرایان در کشورهای مختلف این قاره جهش چشمگیری داشته‌اند.
ترامپ: دنبال تغییر نظام ایران نیستیم/ از میانجی‌گری ژاپن استقبال می‌کنیم
رئیس‌جمهور آمریکا در نشست خبری مشترک با نخست‌وزیر ژاپن، از تمایل او برای استفاده از روابط خوب با جمهوری اسلامی ایران جهت برقراری گفت‌وگوی احتمالی بین واشنگتن و تهران استقبال کرد.
کاندیدای جانشینی «ترزا می» مشخص شد
وزیر کشور انگلیس رسما کاندیدای جانشینی ترزا می شد.
استقبال روسیه از پیشنهاد ایران برای امضای «پیمان عدم تعرض» با عرب‌ها
وزیر امور خارجه روسیه پیشنهاد همتای ایرانی به کشورهای عربی برای امضای «پیمان عدم تعرض» را اقدامی صحیح و گامی در جهت کاهش تنش توصیف کرد.
زنگ خطری که نصرالله به صدا درآورد/ بوی توطئه و خطر می آید
منطقه خاورمیانه این روزها شاهد تحولات شتابزده ای است که از آن بوی توطئه و سازش و خطر می‌آید و محور دونالد ترامپ و نتانیاهو به دنبال تحقق خواسته‌های خود در منطقه هستند.
عراقچی: آماده مذاکره با کشورهای حوزه خلیج فارس بر پایه احترام و منافع متقابل هستیم
معاون سیاسی وزیر خارجه با اعلام اینکه گفتگوی مستقیم و غیرمستقیمی با آمریکا نداریم، از آمادگی ایران برای مذاکره با همه کشورهای حوزه خلیج فارس برپایه احترام و منافع متقابل خبر داد.
ظریف: سخن گفتن کافی نیست، اروپایی‌ها باید اقدام عملی کنند
وزیر خارجه ایران در کنفرانس خبری مشترک با همتای عراقی خود، ضمن تأکید بر نقض قطعنامه‌ شورای امنیت از سوی آمریکا از اروپا نیز خواست در راستای برجام اقدام عملی اتخاذ کند.
دعوت «روحانی» از رئیس‌جمهور عراق برای سفر به تهران
"برهم صالح" رئیس جمهور عراق در دیدار با "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، تقویت مناسبات با ایران و کشورهای اسلامی را عاملی برای افزایش ثبات در منطقه و برقراری روابط متوازن در چارچوب منافع مشترک با همه کشورها به ویژه همسایگان دانست.
ظریف با عادل عبدالمهدی دیدار کرد
  وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق در بغداد دیدار کرد.
مسکو خواستار برگزاری کمیسیون اجرایی برجام در اسرع وقت شد
معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت که مسکو برگزاری کمیسیون اجرای برنامه جامع اقدام مشترک درباره برنامه هسته‌ای ایران را در اسرع وقت تایید می‌کند.
قبلی۱۱بعدی