فیلم/نحوه ورود عجیب خودروی نخست وزیر ژاپن به بزرگراه
محافظان شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به عجیب‎ترین شکل ممکن از جان عالی‌ترین مقام سیاسی این کشور محافظت می‌کنند.
پیرترین مرد جهان در ۱۱۳ سالگی در ژاپن درگذشت+عکس
'ماسازو نوناکا' پیرمرد 113 ساله اهل ژاپن که اسم او سال گذشته میلادی به عنوان پیرترین مرد جهان در کتاب رکوردهای گینش ثبت شده بود امروز یکشنبه در خانه اش در ژاپن فوت کرد.
فیلم/ آشنایی با بزرگترین هواپیمای جهان
هواپیمای استِراتولانچ بزرگترین هواپیمای جهان است. این هواپیمای غول‌پیکر با بدنه دوقلوی خود وزنی حدود ۲۲۶ تُن دارد و طول بال‌هایش به ۳۱۸ متر می‌رسد.
فیلم/مراسم عجیب هندی ها به بهانه استقبال از بهار
کشاورزان هندی با پریدن از روی تلی از آتش به همراه حیوانات‌شان به سراغ پایان زمستان و آغاز بهار می‌روند. در اعتقادات هندی‌ها این مراسم باعث باروری بیشتری درختان و همچنین حیوانات می‌شود.
سوء استفاده یک کاربر آمریکایی از بازی «فورتنایت» / دهها کودک و نوجوان قربانی نیت شوم مرد فلوریدایی شدند
یک مرد فلوریدایی با سوء استفاده از بازی فورتنایت اقدام به فریب و آزار و اذیت چندیدن کودک و نوجوان کرده است. او ضمن برقراری ارتباط با قربانی ها در محیط بازی فورتنایت، آنها را تشویق به ملاقات حضوری می کرد.
نخستین گیاهان ماه یخ زدند
اولین دانه‌های تاریخ که توسط چین در کره ماه جوانه زده بودند به علت دمای پایین این قمر یخ زدند.
فیلم/پرواز شگفت‌انگیز صدها عنکبوت در آسمان برزیل
صدها عنکبوت در آسمان آویزان شدند! این عنکبوت ها از گونه ای هستند که برای انسان بی خطر بوده و با تنیدن تارهای خود روی درختان اطراف شبکه‌ای عظیم ایجاد کرده و روی آن راه می روند تا به آسانی شکار کنند.
این بیسکوئیت ایرانی از بروز سرطان پیشگیری می‌کند
محققان دانشگاه علمی‌کاربردی نوعی بیسکوییت تولید کردند که به عنوان پیشگیری کننده سکته قلبی و سرطان‌های مختلف از جمله سرطان خون و روده به کار برده می‌شود.
سامسونگ گوشی هوشمند تاشدنی خود را فاز بعدی نوآوری می‌داند
سامسونگ معتقد است گوشی هوشمند تاشدنی‌ که احتمالا اول اسفندماه معرفی می‌شود، فاز بعدی نوآوری و خلاقیت کره‌ای‌ها را به‌نمایش می‌گذارد.
رشد اولین گیاه در ماه
سازمان فضایی چین در ماموریت ماه‌نورد "چانگ‌ای-4" که در نیمه تاریک ماه به سر می‌برد موفق شد برای اولین بار یک دانه را در ماه پرورش دهد.
عکس/ نگاهی از بالا به زمین
چینی‌ها می‌خواهند در ماه خانه بسازند
پس از آنکه ماه نورد "چانگ‌ای- ۴ "(Chang'e-۴) و کاوشگر "یوتو- ۲" (Yutu-۲) چهارم ژانویه بر روی سمت پنهان ماه فرود آمدند، اکنون چینی‌ها در یک اقدام جاه طلبانه قصد ساخت یک پایگاه را در آنجا دارند.
ممنوعیت سیگار کشیدن در دانشگاه تورنتو
دانشگاه تورنتو نیز در زمره‌ی دانشگاه‌هایی قرار گرفت که سیگار کشیدن را ممنوع اعلام کرد.
فیلم/ میهمان ناخوانده در سکوی نفتی ایرانی
پرسه زنی شیرهای دریایی در سکوی نفتی "سلمان" در آبهای خلیج فارس
«بی‌‌پولی» مهم‌ترین دلیل بیماری‌های روانی دانشجویان
نتایج یک بررسی جدید نشان داده، بیش از 50 درصد دانشجویان انگلیسی دچار اختلال سلامت روان هستند و بخش عمده آن ناشی از مشکلات مالی است.
قبلی۱۰بعدی