خوک‌ها یک زن روس را 'خوردند'
رسانه های روسیه گزارش داده‌اند که یک زن ۵۶ ساله که به محل نگهداری خوک‌ها سقوط کرده بود توسط این حیوانات خورده شد.
افشاگری جنجالی جف بیزوس از تهدیدهای جدید علیه خود
جف بیزوس مدیرعامل آمازون می گوید اخیرا تحت فشار تهدیدهایی قرار گرفته است که از سوی نشریه «نشنال اینکوایرر» مطرح می شود. محتوای این تهدیدها افشای تصاویری برهنه از بیزوس و مرتبط با خیانت وی به همسرش است.
۱۰ ماده غذایی نابود کننده داندان را بشناسید
یک دندانپزشک گفت: برخی مواد سفت و ترد مانند سیب و هویج سبب شکستن دندان ترک خورده می‌شود، اگر تمایل به مصرف این مواد دارید آنها را ریز خرد کنید تا فشاری به دندان وارد نشود.
انفجار سیگار الکترونیک جان جوان آمریکایی را گرفت
خطر استفاده از سیگارهای الکترونیک که پیش از این بارها از سوی رسانه‌ها گوشزد شده بود بار دیگر واقعیت تلخ خود را به رخ کشید. جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار سیگار الکترونیک جان خود را از دست داد.
دادگاه آلمان علیه فیسبوک رای داد / مارک زاکربرگ به سوء استفاده از اطلاعات کاربران متهم شد
دادگاهی در آلمان به طور رسمی فیسبوک را متهم به سوء استفاده از اطلاعات کاربران کرد. بر اساس حکم این دادگاه مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک، از تسلط بازار خود در جمع آوری، ادغام کردن و استفاده از داده های کاربران سوء استفاده می کند.
داستان پشت پرده یوجین؛ تخم مرغی که رکورد تعداد لایک اینستاگرام را از کایلی جنر گرفت
تخم مرغ معروف اینستاگرام که توانست رکورد تعداد لایک‌های این شبکه‌ی اجتماعی را جابه‌جا کند، چگونه، توسط چه‌کسانی و با چه اهدافی سر از فضای مجازی درآورد؟
مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد
مدیرعامل توییتر در ستایش بیت کوین توییت زد و نوشت: "بیت کوین مقاوم است. بیت کوین اصیل است و بیت کوین بنیادی از آرمان های اینترنتی است. "
زندگی در دمای منفی ۴۰ درجه سانتیگراد+عکس
روسیه دنیایی کاملا متفاوت است. مردم محلی به چنین شرایطی عادت کرده‌اند، اما زندگی در زمستان در اینجا سخت است. سرما انرژی ما را می‌برد و زندگی متوقف می‌شود.
روسیه اپل را ضربه فنی کرد
به نظر می رسد حتی تیم کوک هم نمی تواند در برابر فشارهای ولادیمیر پوتین مقاومت کند، چرا که خبرها حاکی از آن است که دیتای کاربران اپل در روسیه روی سرورهای دولتی ذخیره می شود.
مغز زنان جوانتر از مردان است
محققان طی پژوهشی با استفاده از اسکن مغز مردان و زنان متوجه شدند مغز زنان حدود ۳تا۴ سال از مردان هم سن خود جوان تر است.
فست‌فود؛ عاملی برای مرگ و میر انسان‌ها
رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور با بیان اینکه بیماری‌های غیر واگیر تهدیدی برای سلامت جامعه است، گفت: مصرف فست‌فودها ‌به عاملی برای مرگ ‌و میر انسان‌ها تبدیل شده است.
عکس/ هجوم مردم به راه‌آهن و فرودگاه‌های چین در آستانه سال نو
سال نوی چینی از یک روز دیگر، یعنی ۱۶ بهمن ماه آغاز می شود و میلیون‌ها چینی از چند روز پیش سفر خود را برای گذراندن تعطیلات سال نو قمری آغاز کرده اند. این سفرها بزرگترین مهاجرت‌ سالانه در دنیا به شمار می‌آید.
مدیرعامل توییتر: ترامپ به نوعی همان اوباماست
جک دورسی مدیرعامل توییتر می گوید ترامپ درواقع به نوعی همان اوباما است، برای درک این موضوع کافی است کمی دقت کنید.
خوردن پاستا یا برنج مانده می‌تواند موجب مرگ شود
اگرچه ممکن است تصور ‌کنید اگر یک کربوهیدرات برای چند روز بماند، مشکلی ندارد ولی احتمالا اگر باکتری باسیلوس سرئوس را بشناسید، دیگر چنین فکری نمی‌کنید.
عکس/ مرگ ۲۰ نفر در گرداب قطبی آمریکا
موج بی‌سابقه سرما در مناطقی از آمریکا تاکنون باعث مرگ ۲۰ نفر شده است. این موج سرما بر زندگی نزدیک به ۲۵۰ میلیون آمریکایی اثر گذاشته است. این سرمای کم‌سابقه با بادهای سردی مشهور به «گرداب قطبی» همراه است.
قبلی۸بعدی